Profil osobowosci

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
pedagog :D :D .
niektóre rzeczy się zgadzają. :p
A podsumowanie:
Podsumowanie: Lojalny, dyplomata, zgodny, otwarty na innych, ekspresyjny, odpowiedzialny, idealista, dodający otuchy, komunikatywny, zainteresowany i przejęty.

mniej więcej trafne. :}
 

czarnaMonique

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Mi też sie ten test nie podoba:/ trudno było mi wybrać jedną tabelke:/ także wynik nie jest idealny.
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
A mi wyszlo ze jestem konserwator może być ale nie wydaje mi się aby to była prawda

Podsumowanie: Sympatyczny, zainteresowany faktami i szczegółami, sumienny, szanuje tradycję, odczuwa wagę historii, posiada zdolności improwizatorskie, stoi twardo na ziemi, ma silnie zakorzenione poczucie sprawiedliwości, obowiązkowy, drobiazgowy, umysł praktyczny i zorganizowany.
Sympatyczny owszem ale reszta po troszce z każdego ale z tym umysłem to przegięcie :D
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
Artysta xD
Wszystko g. prawda. Nie jestem 'uprzejma niezależnie od sytuacji' oO
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
POSZUKIWACZ... Opis gdzieś tak w 50%... Pasuje do co 4 osoby na świecie zapewne bo jest mało szczegółowy... Średnio mi to pasuje. Ten test jest zbyt ogólny. Jest za dużo cech w jednej kategorii a czasem po obu stronach pojawiają się bliskoznaczne słowa.
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Na podstawie dwóch tabelek i czterech pytan nie sposób określic osobowości. :bag:
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
A mi wyszlo ze jestem konserwator
Podsumowanie: Sympatyczny, zainteresowany faktami i szczegółami, sumienny, szanuje tradycję, odczuwa wagę historii, posiada zdolności improwizatorskie, stoi twardo na ziemi, ma silnie zakorzenione poczucie sprawiedliwości, obowiązkowy, drobiazgowy, umysł praktyczny i zorganizowany.

mi to samo...
 
Do góry