Profesjonalny odbiornik częstotliwości – Uniden 3500XLT?

tsenre

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2014
Posty
24
Punkty reakcji
0
Co sądzicie o tym modelu – 3500XLR Uniden’a? Zastanawiam się nad jego zakupem, bo znalazłem w całkiem korzystnej cenie, jednak potrzebuję jakiś informacji od użytkowników, jak się on sprawuje w praktyce.
 
B

borowski

Guest
Ja jestem posiadaczem tego modelu, ma go już jakieś ok. pół roku. Jak na razie nie mam na co narzekać, wręcz przeciwnie. Jestem zachwycony jego szerokim zakresem częstotliwości oraz szybkim skanowaniem (może zeskanować 100 kanałów na sekundę)! Co do przeszukiwania, to może na raz przeszukiwać nawet 300 kanałów na sekundę. Ma też bardzo dogodną funkcę odbiornika jaką jest close call. Ogólnie jeżeli jesteś zainteresowany tym modelem to polecam go jak najbardziej kupić, można go dostać w całkiem rozsądnych pieniądzach, ja za swój dałem 1050 pln.
 
J

janson9

Guest
borowski napisał:
Ogólnie jeżeli jesteś zainteresowany tym modelem to polecam go jak najbardziej kupić, można go dostać w całkiem rozsądnych pieniądzach, ja za swój dałem 1050 pln.
Borowski możesz napisać, gdzie kupiłeś swój skaner w takiej cenie? Też jestem zainteresowany zakupem tego modelu.
 
B

borowski

Guest
Ja swój kupiłem jakiś czas temu w miejscowym spyshopie. Poszukaj na necie, czy nadal mają ten model w sprzedaży, z tego co pamiętam, cena na niego była naprawdę korzystna.
 
J

janson9

Guest
Dzięki bardzo borowski, rzeczywiście nadal jest w tym spyshopie, cena też ciągle taka sama. Możesz sobie tsenre go sprawdzić, masz tam też kilka opinii o nim :)
 
Do góry