Profanacjaaa!

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
nie no kur**!!! jak usłyszałem co przed meczem Polska vs. Niemcy na mundialu 2006 ma być odegrane to zaczęło mną rzucać... :/ posłuchajcie i oceńcie sami: http://mp3.wp.pl/i/sciagnij?id=146212
według mnie to taka sama profanacja jak hymn w wykonaniu Górniakowej...:////
nie po to nasi przodkowie walczyli o wolność Polski...nie po to przelewali krew za Ojczyznę zeby dziś takie ciecie bezcześcili jeden z symboli polskości...pieśń z którą na ustach ginęli polscy żołnierze za to abyśmy mogli dziś żyć w Polsce!
nie mógłby Mazurek Dąbrowskiego być odegrany jak hymny innych państw przez orkiestrę? muszą takie błazny robić z niego pośmiewisko? dużo lepiej wyglądałoby to gdyby zaśpiewali go kibice zgromadzeni na trybunach przy akompaniamencie orkietry....
nie no mam nadzieję że ktoś z PZPN pójdzie po rozum do głowy i wycofają się z tego pomysłuu.... ://///
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
nie no serio to maja puscic na mundialu???? ale zrobimy z siebie blaznow wogole po co przerabiac hymn!! czy nie moze byc odspiewany normalnie? bez komentarza... :/
 

Serpens

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
675
Punkty reakcji
0
Cisną mi sie na usta przekleństwa.. przecież to jest jakieś podobne do disco polo badziewie :| jak mozna cos takiego puścić :| nie mam słów.. znów będzie wstyd przed całym światem... i jak mamy miec lepszą opinię w oczach świata jak tak sie ośmieszamy :| :/
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Ale na mundial jadą czerwone gitary :D a nie biało-czerwone gitary :]
nigdzie nie jest napisane ze to zostanie na mundialu zaspiewane.
Czytajcie uwaznie
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Słyszałam już dziś.
To chyba jakiś żart :mruga:
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Polsce gratulujemy Czerownych Gitar...
Zenada po prostu...
Ale w sumie to już do tego przywykłam...
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Ja to bym był za tym, żeby na mundialu nasz hymn wykonał Crazy Frog...
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
PUĆTA oni specjalnie na mundial zwą sie biało-czerwonymi gitarami.....
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
A te "lalalalala" na końcu tego "przeboju" to mnie już dobiło....
Cały "utwór" brzmi jak na jakąś potańcówke...
 

qwerty12345

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
85
Punkty reakcji
0
Oj, bo podeślę ten plik komuś, kto się tym tak przejmie jak fotkami prezydanta - wygrana w sądzie murowana.


p.s.

I co pomyślą o nas rywala?? Nie dosyć że gramy do d***, to jeszcze własny hymn jak Disco wykonujemy :/

Źle się dzieje w Polsce.
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Jean;
niezupełnie .
Już wsamym tytule artykuły pisze "Mazurek Dąbrowskiego w wersji na Mundial 2006 jako propozycja dla Czerwonych Gitar."
Co wskazywało by na to że ze to nie są czerwone gitary .

A juz wypowiedz autora tego pseudo hymny wyjasnia wszystko :

"Przygotowana przeze mnie wariacja muzyczna nie ma w swych intencjach obrazy Hymnu Państwowego ani Zespołu Czerwone Gitary. Jest to zaplanowany eksperyment polegający na sprowokowaniu pytania "Kto? No powiedz kto?" i jak ma zaśpiewać na Mundialu najważniejsze dla nas słowa - słowa Hymnu Państwowego. Utwór miał wywołać dyskusje, by uchronić artystów i odbiorców przed kolejnym nieporozumieniem. Ma charakter celowej karykatury stylu. Nie będzie nigdzie promowany, dystrybuowany ani wykonywany, zwłaszcza podczas Mundialu.W moim mniemaniu byłoby to zniewagą. Z zaobserwowanych opinii wynika, że Hymn powinien być odgrywany i śpiewany tradycyjnie, z czym osobiście się gadzam. Podkreślam i przypominam, że Zespół Czerwone Gitary nie ma z tym nagraniem nic wspólnego, a autorami praw do dystrybuowania i korzyści majątkowych są oryginalni autorzy tekstu i melodii".
Amadeusz

pozdrawiam
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
yhyyyyyym...to ciekaweee...czyli frajery z mp3.wp.pl przekręcili z lekka i wprowadzają w błąd.... :/// chamstwo!
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Tak , namieszali(lekko nagieli fakty) . Tez jak to pierwszy raz zobaczylem i ussłyszalem to sie przestraszyłem .
Ale potem przeczytałem to uwaznie ...
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Co Wy chcecie ten fragment : "złączym się z naroooodem" jest najlepsiejszy :]

Wybicki to się chyba w grobie przewraca..
Rzeźnik, ściema to podstawa :]
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
E! Czepiacie się!
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
O MÓJ BOŻE!
Jeśli to nie jest profanacja Mazurka to mi rosną skrzydełka :aniolek: a :bober: jest okropny...
Nawet jak tego nie zamierzają na mundialu puszczac to samo wykonanie takiej piosenki............. no coment
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Słuchałem tego.
Od kiedy nasz hymn to rodzaj discopolo?
 

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
:/ MAM NADZIEJĘ żE ZNAJDZIE SIĘ CHOCIAŻ JEDEN POLAK KTÓRY ZGŁOSI TO DO SĄDU, bądź Trybunału Konstytucyjnego. podobnie jak to było w przypadku Górniaczki. Tak nie może być. To jest obraza i zbeszczeszczanie spuścizny narodowej. Polscy Żołnierze szli na Wojnę z obcym najeźdźcą mając na Ustach słowa Hymnu. OBRAZA SYMBOLI NARODOWYCH TAKICH JAK / Hymn, flaga (godło), oraz osoby prezydenta jest karane z urzędu i grozi za to 3 lata więzienia. Śmiało mogliby iść za to siedzieć.
 
Do góry