Problemik...

PannaSkądś

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
379
Punkty reakcji
0
Miasto
skądś...
Mam sprawę, kiedyś chodziłam z takim fajnym kolesiem, ale zerwaliśmy ze sobą. Moja koleżanka potem z nim kręciła. Była cholernie zazdrosna!!! Gdy ze sobą zerwali to był potem jeszcze jedna kumpelka ze szkoły, i byłam nadal zazdrosna!!! Kiedy koło niego kręcą się fajne laski ja od razu się wkurzam!!! I nadal go bardzo lubię i lubię spędzać z nim czas... Co to oznacza skoro przez cały czas tak jakby mi na nim zależało?!
 

naiwny20

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
360
Punkty reakcji
1
Zastanow sie nikt nie znajdzie na to odpowiedzi za Ciebie nikt na tym forum nie potrafi wyczytac emocji ktore drzemia w Tobie :)
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
chyba dobrze wiesz co to znaczy? ;) chyba go kochasz;)
jest jeszcze druga opcja : jestes jak pies ogrodnika sama nie zjesz i drugiemu tez nie dasz

ale w gre wchodzi chyba to pierwsze :)
 

Teens__

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Tam
Noo ale skoro już zerwaliście to wiesz nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, uwierz!
Bo jak on już zarywa do miliona innych to ty już się chyba nie liczysz jako jego dziewczyna.

A tak jak wyżej. nikt Tu Ci nie powie co czujesz. Powinnaś sama wiedzieć.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Dokładnie Teens, tez tak pomyslalem, zbyt czesto zmienia dziewczyny, mam przyjaciela, co mu zaden zwiazek nie wychodzi, nie z jego winy ale dziewczyn, i w zyciu mial tylko dwa zwiazki, i nie pcha sie na chama w kolejny zeby jakas laske wyrwac. Do tego trzeba podchhodzic roztropnie, a jak ktos idzie dziewczyna za dziewczyna to raczej nie jest zbyt dobry na chlopaka... ;/
 
Do góry