Problem

Denda

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mam pewnie problem, a mianowicie. Mam dziewczyne ale nie mam z nią o czym porozmawiać. Prosze o jakąś pomoc. O czym moge z nią rozmawiać itp. Z góry dziękuje.
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
oo ludzie o wszystkim jejku o zainteresowaniach swoich o wczorajszym dniu o pogodzie o czym kolwiek zreszta takich tematów jest pełno;)
 
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
412
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
HAŁS
Jesli nie macie o czym gadac to widocznie do siebie nie pasujecie ;p Mozna rozmawiac o wszystkim, doslownie o wszyściuteńkim!
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Masz dziewczynę? Aha, fajnie. Tylko to nie jest normalny związek, skoro nie masz o czym gadać. :]
 

Zmijka

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gdzieś W Pobliżu
masz dziewczyne ale nie masz z nia o czym gadac? normalka - jestescie jeszcze dzieciakami, którym zalezy na tym zeby inni wiedzieli ze maja dziewczyne/chlopaka i na pytanie "bedziesz ze mna chodzic?" odpowiadaja zawsze "tak" o ile to ich nie osmieszy. rany - jaka dzicinada.

moze troche niesprawiedliwa jestem ale to nie jest moj dzien
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Starachowice
masz dziewczyne ale nie masz z nia o czym gadac? normalka - jestescie jeszcze dzieciakami, którym zalezy na tym zeby inni wiedzieli ze maja dziewczyne/chlopaka i na pytanie "bedziesz ze mna chodzic?" odpowiadaja zawsze "tak" o ile to ich nie osmieszy. rany - jaka dzicinada.
Też tak myślę,
Ale że mam dzisiaj w miarę dobry humor to postaram się jakoś pomóc ;p

Denda, czytając twoją wypowiedź doszedłem do wniosku, że odpowiedzią, jaką zamieściłem w innym temacie mogę też postarać się pomóc i tutaj:

Rozmawiasz o tym, co Ci ślina na język przyniesie... o trawie, Słońcu, dziobakach, drzewach, batonikach, rurkach z kremem, drożdżówkach, sporcie, butach, kosmosie, UFO, tęczy, filmach, zwierzętach, terrorystach, mordobiciach, marzeniach, nocy, lesie, kuchni, przyszłości, przeszłości, teraźniejszości, anatomii człowieka, motorach, wypadkach, górach, morzach, legendach i wiele innych.

To tylko przykłady ;)

Zaczynasz jednym wątkiem, a rozmowa sama się dalej rozkręca. Kreatywność na pierwszym miejscu ;P
 

Zmijka

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gdzieś W Pobliżu
franz mysle ze to co napisales to bardzo fajna propozycja ale nie w tym wypadku.

a jak zrobilam sobie maly przeglad to jeszcze o ufo, tęczy i legendach nie rozmawialam (musze to szybko nadrobic). ;)
 

vaxer12

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
358
Punkty reakcji
2
Miasto
:::::::::
Mam dziewczyne ale nie mam z nią o czym porozmawiać.

Masz o czym!

Prosze o jakąś pomoc.

Jak umiesz mówić, to z rozmawianiem też nie będziesz miał problemów, jeśli masz, udaj się do biblioteki, poczytaj książki, potem je opowiedz swojej dziewczynie... <_<

O czym moge z nią rozmawiać

Uwierz, że o wszystkim, nawet o byle czym. ;-)

Z góry dziękuje.

Nie ma za co.


Ile macie lat?
 

M@dz!@

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z krainy marzeń xD
Jeśli nie wiesz o czym z nią gadać to jak to się stało, że ona jest twoją dziewczyną???
Przecież związek polega przedwszystkim na przyjaźni, której chyba u was jej nie ma...
Ale nie masz o czym z nia gadać bo nei macie wspolncych zainteresowac czy razczej jest tak, że po prostu stresujesz się przed randką z nią??????????
Zycze powodzenia, pa :*
 

Denda

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
No właśnie przed randką mam troche stresa. Ale np w szkole jest barjera i nie umiem podejść do niej. Ale sie bede sie starał. Dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam
 

KRESK_A

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
zewszad... znikad...
momencik, momencik... jak to nie potrafisz podejsc do swojej dziewczyny? a moge wiedziec jak sie zaczal Wasz zwiazek? i czy jestes pewien ze jestescie razem bo moze to zwykla plotka rozeslana przez kumli z klasy a Ty w nia uwierzyles?;)
 

vaxer12

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
358
Punkty reakcji
2
Miasto
:::::::::
KRESK_A A uwierzysz, jak Ci powiem, jak GG wpłynęło na młodzież, a dokładniej na rozmowy Faceta z Kobietą? Otóż, myślą, że po pierwsze to nie robi różnicy, po drugie uważają to za lepszy sposób, by się nie wyśmiać... jest dużo powodów.. ale to pewnie jak już w dzisiejszych czasach szkolnych.. ^_^ albo przez kumpla jakiego, albo sms, lub GG :)
I odpowiedz, ile masz lat.
 

rgn

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
się biorą dzieci?
pogadaj z nia o tym jak ostatnio czules sie podczas/po masturbacji :tak:

prosze juz masz temat

ile lat masz ? ( wiem ze to nieuczciwe oceniac kogos na podstwie wiaku ale wiek jednak gra tutaj duza role :p )
 

nieznajomy2007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2007
Posty
77
Punkty reakcji
0
Jedziecie po nim <_< a on tylko zapytal :)
a gadaj o tym np na co zwrocisz uwage co nagle zobaczysz u niej i nie tylko w pokoju (jak jestescie na dworzu to i tam) to dziewczyna wiec cie zrozumie nawet jak palniesz jakas glupote. Lepsze to niz nic, przynajmniej sie posmiejecie a potem mozesz jej powiedziec czemu sie nie odzywa;p albo co mi powiesz ciekawego no wszystkoooooooooo.. swieta - gdzie je spedza sylwester ze jest ladnie dzis wyglada co dzisiaj zamierza robic co robila co robila wczoraj itp....... dasz rade :D :papa:
 

Marzena Grunau

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z wielkopolski
Nie macie o czym rozmawiać, czyli prawdopodobnie nie jesteście dla siebie "stworzeni".
Na czym opiera się wasz związek? Co Ty wiesz o swojej dziewczynie? Znasz ją w ogóle? Nie rozmawiając ze sobą, chyba jesteście dla siebie obcy...
Radzę szybko to zmienić i zacząć rozmawiać o rzeczach najprostszych... np. o tym jak wam minął dzień.
 
Do góry