Problem

Flips

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
U nas w szkole jest organizowana dyskoteka, dziś, w sobotę...

Ale zacznę od początku.

Podoba mi się pewna dziewczyna, mam jej numer (sama mnie o niego poprosiła) i dzisiaj wysłałem jej sms-a czy będzie ze mną chodzić. Po 20 minutach odpisała mi: "Na dyskotece odpowiem". Ja napisałem że nie idę bo nie dałem pozwolenia i chyba jest już za późno. A ona napisała żebym sobie napisał i jeszcze dzisiaj dał nauczycielce. No a ja potem napisałem że może, ale raczej nie przyjdę.

I teraz moje pytanie: Dlaczego ona chce czekać do dyskoteki? Wiem, że są tacy ludzie, którzy mogliby jej "czytać w myślach". Jeśli ktoś wie coś na ten temat to proszę o odpowiedzi.

PS. Mam 13 (prawie 14) lat a ona też 13.
To jest dopiero drugi miesiąc kiedy jestem w gimnazjum, jej nigdy wcześniej nie widziałem ale ze sobą gadaliśmy już parę razy i ona mi się podoba przede wszystkim z charakteru.

CO ONA MI CHCE ODPOWIEDZIEĆ?!
dziewczyny musicie to wiedzieć... nie kłamcie



poszedłem i...

Siedzimy z kolegami na ławce, Kamil ją zawołał... Aśka Filip chce coś od Ciebie!

Ona przyszła a ja do niej: "Jaka jest odpowiedź?!"
A ona: "Jeszcze nie wiem."

Poszła z przyjaciółką do kibla, za chwile wracają...

"Filip chodź!"

No nie... ja poszedłem a ona "Ja chciałam... mój chłopak... ech... NIE"
No czyli się nie zgodziła...

Potem było fajnie, gadaliśmy se z kolegami
Ogólnie to nie żałuję że poszedłem smile.gif

Teraz jej jest bardziej smutno niż mi chociaż to ona mi dała kosza a nie ja jej biggrin.gif
Nie może mi spojrzeć w oczy, unika mojego wzroku...

Wiecie co? Ja sam nie wiem o co tu chodzi... chyba nigdy nie zrozumiem dziewczyn ;D
 

shamrock7

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2007
Posty
177
Punkty reakcji
0
Miasto
?
nie na miejscu mozesz pojs na dyske i powiedziec jej o co chodzi lub zastanawiac sie w domu co jest nie tak i pisac posty na forum dlaczego
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
pewnie chce zeby wszystkie kolezanki was widzialy hehhe :p
sorki ale to naprawde dziecinne jest i niedojrzale. teraz zapewne sie zbulwersujesz ale za kilka lat sam sie bedziesz z tego smial
 

Flips

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
pewnie chce zeby wszystkie kolezanki was widzialy hehhe :p
sorki ale to naprawde dziecinne jest i niedojrzale. teraz zapewne sie zbulwersujesz ale za kilka lat sam sie bedziesz z tego smial

Ja naprawdę chcę odpowiedzi na to pytanie, proszę sobie nie żartować... :(
Mam iść na dyskotekę czy nie? Jak mi radzicie? Jak ktoś wie to niech mi powie: "Co ona mi chce odpowiedzieć"?
 

shamrock7

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2007
Posty
177
Punkty reakcji
0
Miasto
?
jak ci zalezy na niej to idz a nie siedz tutaj i sie nie zastanawiaj
jak ilona.com wspomniala to dziecinne
 

Pro Traceur

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
555
Punkty reakcji
0
Co, a Wy to nigdy nie zapytaliscie "Chcesz ze mna chodzic" :p ?

Ale przez esa to przegiecie.

Idz chlopie na ta impreze...
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
hahahaha...;D
Bądź bardziej postępowy... Pytanie się o chodzenie przez SMS już nie jest modne! Wyślij maila albo napisz na forum!

Idź na tą dyskotekę i nie załam się jak się nie zgodzi :D
 

Flips

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
nie no lol xD chlopaku podziwiam Cie!
a co do dyskoteki, idz! bedzie fajnie xD

poszedłem i...

Siedzimy z kolegami na ławce, Kamil ją zawołał... Aśka Filip chce coś od Ciebie!

Ona przyszła a ja do niej: "Jaka jest odpowiedź?!"
A ona: "Jeszcze nie wiem."

Poszła z przyjaciółką do kibla, za chwile wracają...

"Filip chodź!"

No nie... ja poszedłem a ona "Ja chciałam... mój chłopak... ech... NIE"
No czyli się nie zgodziła...

Potem było fajnie, gadaliśmy se z kolegami
Ogólnie to nie żałuję że poszedłem :)

Teraz jej jest bardziej smutno niż mi chociaż to ona mi dała kosza a nie ja jej :D
Nie może mi spojrzeć w oczy, unika mojego wzroku...

Wiecie co? Ja sam nie wiem o co tu chodzi... chyba nigdy nie zrozumiem dziewczyn ;D
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
spędzaj z nią więcej czasu. Nie mogłeś zapytać czemu się nie zgodziła? Poza tym nie rób takich rzeczy dziewczynie przez smsa :D
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
:lol:
a to nie mogłeś się już spytać na tej dyskotece tylko musiałeś przez sms-s xDDD
teżiałam takie "problemy" jak miałam 12-13 lat :D
 

*agnieszka*

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
śląsk
Następnym razem nie pytaj o takie rzeczy przez sms ,bo wiele dziewczyn to zniechęca .I zamiast pytania "czy chcesz ze mną chodzic " może warto powiedziec coś innego ,ale najlepiej osobiście np:"bardzo mi się podobasz i chciałbym się z tobą spotykać "to brzmi o wiele lepiej .
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
"Ja chciałam... mój chłopak... ech... NIE"
(...) chyba nigdy nie zrozumiem dziewczyn ;D

nawet mi nie próbuj zrozumiec kobiet! jeszcze napiszesz o tym ksiazke, opatentujesz to i co nam kobietom pozostanie? xD

moj chlopak... ech... ?
ona ma chlopaka ?
jakos nie rozumiem tak do konca... :]
 

Paulalicious

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Moim zdaniem to się chciała poprostu koleżankom pochwalić, że komuś się spodobała ;x Ale to tylko taka moja skromniutka opinia^^ :))
 

Flips

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
nawet mi nie próbuj zrozumiec kobiet! jeszcze napiszesz o tym ksiazke, opatentujesz to i co nam kobietom pozostanie? xD

moj chlopak... ech... ?
ona ma chlopaka ?
jakos nie rozumiem tak do konca... :]


No jej przyjaciółka do mnie podeszła i powiedziała: "Czego poprosiłeś Aśkę o chodzenie"
 

olcia110

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
139
Punkty reakcji
0
Miasto
;)
Hm.. nie obraź się, ale sposób w jaki poprosiłeś ją o chodzenie jest.. niezbyt fajny. Po prostu postawiłam się na moment na miejscu tej dziewczyny i wyobraziłam sobie jak mój by mnie poprosił o chodzenie przez smsa. Nie dziwie sie że sie nie zgodziła.. jeśli naprawde zależy Ci na tej dziewczynie, daj dziewczynie czas, żeby sie do Ciebie przekonała. Rozmawiaj z nią dużo, ale nie bądź nachalny. Uśmiechaj się, patrz jej prosto w oczy, jak idzie korytarzem wodź za nią wzrokiem. I raczej staraj się nie flirtowac z nią zbytnio w obecności jej koleżanek. No i oczywiście smsy ;) A potem kiedy zobaczysz, że dziewczyna odwzajemnie, spróbuj jeszcze sie zbliżyc do niej i spytaj się jeszcze raz. Może akurat ? :) Tylko tym razem nie przez smsa, a na realu. Trzeba sie odważyc. Napisz jej smsa czy np poszłaby z Tobą na spacer. Albo niby "przypadkowo" spotkaj się i odprowadź ją pod dom, bo akurat niby masz po drodze..to tak z mojego punktu widzenia.. Nie wiem co na to inni, ale mam nadzieje że podzielą ze mną zdanie :)
 
Do góry