Problem

Adrian Polak

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam problem i nie wiem co mam robić, moja dziewczyna ciągle pisze do innych chłopaków a mnie to strasznie denerwuje. Chciał bym posłuchać waszych wypowiedzi na ten temat czy mam coś z tym zrobić czy po prostu się nie przejmować ,a i od razu pisze ze to są jej byli... Słucham jak wy byście zrobili na moim miejscu.
 

loniasek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2011
Posty
261
Punkty reakcji
8
Wiek
30
Miasto
Malbork
Szczerze? Ja to bym chyba nie wytrzymał.. Mnie takie coś strasznie denerwuje :] A jeszcze jak Ona pisze pierwsza i to nie do jednego ale do kilku to ymm.. :]
 

smok225

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Jest z Tobą i Ty jej nie możesz zabronić pisać z byłymi wiadomo zazdrość się włącza, ale musisz pamiętać, że Ty jesteś z nią i chyba szanuje to (spotyka się z nimi ?? czy całuje ?? jak tak nie ma co szczędzić sobie gardła)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Ile macie lat i jak długo jesteście razem? Mówiłeś jej co ci nie pasuje?
 

ZebraZklasą

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2011
Posty
80
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
Moim zdaniem takie sytuacje w ogóle nie powinny się zdarzać. Albo jesteście razem i jesteście tylko wy (Ty i Ona) albo dziewczyna nie jest jeszcze zdecydowana i sama nie wie czego chce. Proponuje otwarcie z nią o tym porozmawiać, powiedzieć, że Ty tego nie akceptujesz, że Cię tym rani, może to przemyśli;]
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Może Ona preferuje związek otwarty:)? Ja bym z nią o tym otwarcie porozmawiał;]
 

Magnoliowa

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
42
Punkty reakcji
1
A ja bym przede wszystkim chciała wiedzieć, jaki jest charakter tego "pisania". Ja też piszę ze swoimi kolegami i nie wyobrażam sobie, żeby ktoś robił mi wyrzuty z tego powodu.
 

forAiur

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Hm, nigdy nie bylem w takiej sytuacji. Jezeli tylko pisze i nic wiecej to ja bym sie nie przejmowal.
 

marylenka

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Powiat Poznański :)
Na moje troche dziwna sytuacja...pytanie co am sobie pisza. mimo wszystko nie powinno tak byc. wydaje mi sie ze czeka was dluga i powazna rozmowa... musisz jej powiedziec ze nie podoba ci sie to ze cie to boli denerwuje itd. zapytaj jej sie dlaczego to robi. Pisze ze wszystkimi swoimi byłymi-rozumiem gdyby z jednym kilka słów zamienila ale nie ciagle pisac. jesli cie to denerwuje, powinna przestac, oczywiscie pod warunkiem ze tej dziewczynie na tobie zalezy.
 

asteroida

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Z punktu widzenia dziewczyny napiszę, że ja też czasem piszę do swoich byłych. Po prostu sądzę, że są nadal dobrymi kolegami, i to się liczy, nie to czy się kiedyś z którymś całowałam. Czasem nie warto zrywać całej znajomości tylko dlatego, że związek nie wyszedł. No ale jak rzeczywiście pisze bez przerwy, to możesz powiedzieć, że Ci to przeszkadza. Ja bym zrozumiała i starała się to ograniczyć, albo chociaż dać Ci dowód, że nie masz się czego obawiać z ich strony, że to dla Ciebie żadna konkurencja ;)
 
Do góry