Problem

Nissan23

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam
No więc mam problem i nie wiem co robić. Jestem z dziewczyną rok młodszą od siebie(15lat) jesteśmy ze sobą od 1 stycznia. W sobotę pojechała na tydzień na narty do Austrii, i dziś jak pisaliśmy to zapytałem się jej co robi a ona mi odpisała że leży z kolegą i oglądają film ale za jakiś czas pisze jeszcze że siedzi masowała go a teraz robi mu herbatę. Co ja mam jej odpisywać na takie coś i wgl. Pomóżcie
P.S Wy dziewczyny jak macie chłopaków to masujecie innych i leżycie z nimi i tv oglądacie? Aha i teraz mi napisała " co to takiego my tylko jazde kręcimy"
 

TinuSs

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2008
Posty
206
Punkty reakcji
3
Miasto
Utopia
może się naćpała? Nie, dziewczyny które związek traktują powaznie raczej tak nie robią. Ale co ja mogę wiedziec. Jak przyjedzie to zwyczajnie z nią o tym pogadaj.
 
A

Aulelia

Guest
Jeszcze się pytasz? Dała Ci powód, że nie traktuje Cię serio. Niestety.
 

Nissan23

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Napisała że on ma dziewczyne i wgl. Przed chwilą gadaliśmy tej jej kolega tak do niej "daj mi ten telefon" było słychać jak mówi, chciał ze mną gadać. Ale to i tak nic nie zmienia. Mówiła że potem zadzwoni, teraz siedzi sobie z nim
 

Madziara991

Bywalec
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
180
Punkty reakcji
36
Miasto
Polska
Strasznie szczeniackie podejście do związku.
I raczej przyszłości z tego nie będzie.
Tak sie nie robi jak zależy Ci na kimś,wiec dziewczyna albo daje Ci powód do zerwania albo myśli ze nie masz uczuć (nic do niej nie czujesz) i sprawdza Cie(jak na to zareagujesz)
Wiec postaw sprawe jasno ze Cie to rani i nie podoba Ci się jej postepowanie,bo jesteś zazdrosny.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Witam
No więc mam problem i nie wiem co robić. Jestem z dziewczyną rok młodszą od siebie(15lat) jesteśmy ze sobą od 1 stycznia. W sobotę pojechała na tydzień na narty do Austrii, i dziś jak pisaliśmy to zapytałem się jej co robi a ona mi odpisała że leży z kolegą i oglądają film ale za jakiś czas pisze jeszcze że siedzi masowała go a teraz robi mu herbatę. Co ja mam jej odpisywać na takie coś i wgl. Pomóżcie
P.S Wy dziewczyny jak macie chłopaków to masujecie innych i leżycie z nimi i tv oglądacie? Aha i teraz mi napisała " co to takiego my tylko jazde kręcimy"
Nie, my dziewczyny (a przynajmniej ja ;)) jak mamy chłopaków nie masujemy innych i nie leżymy z nimi oglądając tv :]

Moim zdaniem to nie jest normalne i trudno żebyś nie był zazdrosny skoro jesteście razem i Ci na niej zależy. Powiedz jej wprost, że takie zachowanie jest nie na miejscu i Ci się to nie podoba. Swoją drogą jeśli ona się tak zachowuje to być może nie traktuje waszego związku poważnie...
 

Nissan23

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
"Widze sie z nimi raz na pół roku, my to tak dla beki robimy. Przecież jak z nimi leżałam to nie zbrodnia"- tak mi napisała. Wgl dziwnie się zachowuje. I wiele razy mi pisze że po drinku jest i pewnie od tego tak jej odbija
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Teraz postaw sobie ważne pytanie, rzekłbym nawet arcyważne: jesteś facetem który zna swoją wartość, szanujesz siebie i masz zasady czy chłopcem który ze strachu przed samotnością pozwoli swojej pannie masować :)mruga:) jakiegoś 'kolegę' i 'kręcić jazdy'. Cokolwiek by to nie znaczyło.

Jeśli wybrałeś opcję pierwszą i jesteś jej pewny - nie masz już dziewczyny. Bo nie pozwolisz sobie na takie lekceważenie tego co włożyłeś w ten związek, uznasz że nie jest ciebie warta. W sumie na co ci taka masażystka. Cenisz się i nie dasz się nikomu robić w chvja. Pokażesz jej że zrobiła kolosalny błąd. Zadzwonisz do niej, poprosisz kolesia do telefonu i powiesz że może się rozkoszować ciepłem jej dłoni, bo nie ma już chłopaka.

Jeśli jednak ciężko ci tak postąpić i postanowisz jednak dać jej szansę (czego nie jest warta) licz się z tym że efektem braku reakcji na takie 'kręcenie jazd' będzie jej wniosek - że ci to nie przeszkadza i że ma od ciebie przyzwolenie. Decyduj.
 
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
627
Punkty reakcji
38
Wiek
31
Miasto
There's a hole in the world like a great black pit
A ja to ocenię z innej perspektywy. Ty masz lat... 16. Ona ma lat... 15. Czy naprawdę wierzysz, że wasz związek to taki prawdziwy związek, jak u dojrzałych, dorosłych ludzi? Naprawdę sądzisz, że ją kochasz?

Ty jesteś zaledwie jej chłopakiem, a w dzisiejszym "chodzeniu" u nastolatków, to tak naprawdę prawie, że nic. Wasze zachowania wobec siebie są podyktowane stereotypami, a już na pewno nie jesteście przyjaciółmi - co najwyżej kumplami. Po prostu sobie z tego wszystkie nie zdajecie sprawy.

Pomyślałeś, że tamten gościu może być jej prawdziwym przyjacielem? Czy może spojrzałeś na idiotyczne przekonanie panujące wśród nastolatków, że przyjaźń między chłopakiem i dziewczyną jest niemożliwa?

Jeżeli to jej przyjaciel, z którym się od dawna nie widziała to wcale się nie dziwię, że chcą się powygłupiać. Zapamiętaj, że póki co, to przyjaciel jest dla niej o wiele bardziej ważny niż chłopak. Chodzicie ze sobą około półtora miesiąca i jesteście nastolatkami, więc nie oczekuj, że będziesz dla niej najważniejszy na świecie.

Jak chcesz, żeby kiedyś (i chodzi tu o odległą przyszłość) wasz związek przerodził się w coś naprawdę poważnego, to musisz na niego spojrzeć racjonalnie.



Wiem, że moja wypowiedź jest chłodna i brutalna, no ale tak najprawdopodobniej jest.

P.S.
Moja wypowiedź jest jedynie wersją prawdopodobną i nie musi byc zgodna z rzeczywistością - żeby potem nie było.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Kochajaca dziewczyna by tak nie postapila. I ona jeszcze Ci smie o tym pisac jakby to nie bylo nic strasznego. Wiesz co, widocznie nie dojrzala do milosci i nie traktuje tego zwiazku rownie powaznie jak Ty. Przemysl Wasz zwiazek.
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
jakby tak było to by wgl nie odpisywała.

myślę, że może ona chce wzbudzić w Tobie zazdrość, jakąś nutkę niepokoju, jest to nawet przyjemne, gdyż kobiety tak mają, lubią stwarzać takie sytuacje (celowo) aby zbliżyć się z partnerem.

po przyjeździe spotkajcie się i zapytaj jej co chciała uzyskać swoim zachowaniem.
pozdrawiam
 

niki25

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
22
Punkty reakcji
1
Jeśli znasz już odpowiedź na pytania poprzedników i wybrałeś , że to koniec to proponuję jej napisać, że właśnie jesz popcorn z koleżanką, która masuje Ci plecy i że to faktycznie bardzo fajne ;) Dodaj - tęsknię za Tobą, pa Ciekawe jak zareaguje, może zaboli i coś zrozumie? Może faktycznie mieć to gdzieś - to znaczy, że jej nie zależy na Tobie, albo się wkurzyć co może oznaczać, że chciała w Tobie wzbudzić zazdrość. P.S. ten sms jest ryzykowny jeśli chcesz nadal z nią być
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
Jeśli znasz już odpowiedź na pytania poprzedników i wybrałeś , że to koniec to proponuję jej napisać, że właśnie jesz popcorn z koleżanką, która masuje Ci plecy i że to faktycznie bardzo fajne ;) Dodaj - tęsknię za Tobą, pa Ciekawe jak zareaguje, może zaboli i coś zrozumie? Może faktycznie mieć to gdzieś - to znaczy, że jej nie zależy na Tobie, albo się wkurzyć co może oznaczać, że chciała w Tobie wzbudzić zazdrość. P.S. ten sms jest ryzykowny jeśli chcesz nadal z nią być

ryzyk fizyk, niech ryzykuje
ta panna zasłużyła sobie na to
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Zostaw ją. Skoro tak dla beki masuje sobie chłopak i leży z nim oglądając TV, to za rok pewnie dla beki zacznie uprawiać z nim seks. Tak jak powiedział Ci USSJ, bądź mężczyzną, anie chłopczykiem i zostaw ją. Nie ma sensu kochać w tych czasach.
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Następny potencjalny nastolatek, który podchodzi zbyt poważnie do związków . Będziesz się nią przejmował ? Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak może wszystko nabrać kolorów jak raz drugi , trzeci wszystkich olewa się naookoło . Zamiast zaszywać się w czterech ścianach i ronić smutki , rozmyślać co mógłbyś zmienić w jej zachowaniu , żeby było lepiej to konstruktywniej będzie jak zająłbyś się czymś bardziej pożytecznym . Jak ktokolwiek mi się nie podoba albo zrobi coś co nie jest dla mnie do przyjęcia to lekceważe go .
 
Do góry