Problem

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Ostatio spodobala mi sie pewna dziewczyna , jedyny problem to to ze jest odemnie o 4 lata mlodsza .
Koledzy odradzaja mi jakiekolwiek dzialania bo "co ty z nia bedizesz robil?<lol>"
Ja jestem dosc hmm powiedzmy ze sobie nie oszczedzam... Alkohol , czasem dragi , przypadkowy sex tez sie zdarza (ale tylko jak jestem wolny)
Oczywiscie musial bym troszke przystopowac ze wzgledu na nia ale nie widze w tym nic zlego...
Wydaje mi sie ze jej sie tez podobam bo kolega znalazl u niej moje zdiecie w telefonie (o ktorym niewiedzialem) , kiedy to glosno powiedzial ona sie troche speszyla...

Coz mam zrobic?
 

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
hmmmm myśle że możecie spróbować być razem ale musisz być pewien tego że chcesz z nią być bo taką młodą dziewczyne bardzo łatwo można zranić wiesz wszystko na poważnie itd także sie jeszcze zastanów ;)
 

Hasia

Wielkie Oko Wielkiego Brata
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
945
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
stol(n)iczka
Ostatio spodobala mi sie pewna dziewczyna , jedyny problem to to ze jest odemnie o 4 lata mlodsza .
Koledzy odradzaja mi jakiekolwiek dzialania bo "co ty z nia bedizesz robil?<lol>"

Coz mam zrobic?

Problem, ze jest cztery lata mlodsza??? a ile ty masz lat, ze to taki problem???
I duuuzooo rzeczy mozna robic, np. rysowac :D

Ja jestem dosc hmm powiedzmy ze sobie nie oszczedzam... Alkohol , czasem dragi , przypadkowy sex tez sie zdarza (ale tylko jak jestem wolny)

jak kazdy chyba w dzisiejszych czasach...

Oczywiscie musial bym troszke przystopowac ze wzgledu na nia ale nie widze w tym nic zlego...
ale po co chcesz stopowac?? po to, zeby ja zbajerowac? Uda ci sie i co?
Dalej bedziesz sie bawil?
A moze sie laska w Tobie zakocha? I ja zranisz???

Wydaje mi sie ze jej sie tez podobam bo kolega znalazl u niej moje zdiecie w telefonie (o ktorym niewiedzialem) , kiedy to glosno powiedzial ona sie troche speszyla...

to sa tylko GDYBANIA... i cale szczescie...

A tak powaznie...Sam sie zastanow czego chcesz
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
Ja miałam kiedyś chłopaka 4 lata starszego i powiem szczerze, że tej różnicy wieku się prawie nie wyczuwało. Jesli Ci się podoba i nie chcesz jej zranić to próbuj, ale jeśli nie... odpuść sobie. Bo młode dziewczyny strasznie przeżywają zawody miłosne.
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Wlasnie nie chce jej zranic...
lat mam 19

CO do przystopowania to nie chodzilo mi o tydzien czy miesiac ale wogole...

A to ze jest mna zainteresowana uslyszalem od jej kolezanki , poza tym to da sie wyczuc.

Ciezka sprawa
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
Jeśli uważasz, że jej nie zranisz to możesz śmiało z Nią próbować. Ale musisz być pewny. No to mój były ma teraz 20 i ma laskę w moim wieku. A z przystopowaniem to byłoby całkiem niezłe posunięcie.
 

stella21

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Co ci szkodzi spróbować, działaj tylko tak by jej nie zaszkodzić :)
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
To chyba normalne ze chce dla niej jak najlepiej.
Musze sie jeszcze nad tym zastanowic.
Dawno nie mialem takich klopotow.
 

Hasia

Wielkie Oko Wielkiego Brata
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
945
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
stol(n)iczka
CO do przystopowania to nie chodzilo mi o tydzien czy miesiac ale wogole...

Sorki Fez...ale jak dla dla mnie, to mi sie wydaje, ze szukasz powodu dla ktorego chcialbys przestac, ze swoim dotychczasowym zyciem. Cos Cie wkurzylo, co sie stalo, czego nie akceptujesz, a moze po prostu...masz wyrzuty sumienia z powodu alkoholu, dragow, i przygodnego seksu???
nie znam cie, ale..sorki, ze takie wnioski wyciagam - Bardzo mozilwe, ze sie myle...I bardzo prawdopodobne, ze ta laska Ci sie podoba i ze poczules, ze z nia mozna zaczac wszystko do nowa...Ale wierz mi...Jezlei tak jest jak mysle..to nie tedy droga niestety...
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
czytając, myślę że jestem skłonna zgodzić się z wypowiedzią Hasi. Jednak nie wiemy jak jest naprawdę, opisz dokładniej sytuację, to może będziemy w stanie doradzić Ci coś. pozdrawiam
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Mi moje zycie jak najbardziej pasuje .
Jezli mam z nia czy z kazda inna byc na stale to i tak bede musial sobie odpoczac. Wydaje mi sie ze w zwiazku w miere powaznym nie ma miejsca na przypadkowy sex (moze sie myle?)
 

L0_gin

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
fez napisał:
Ostatio spodobala mi sie pewna dziewczyna , jedyny problem to to ze jest odemnie o 4 lata mlodsza .

No tak 4 lata to jakby nie było jakaś różnica, ale dziewczyny podobno dorastają szybciej niż faceci więc nie ma problemu :)

fez napisał:
Koledzy odradzaja mi jakiekolwiek dzialania bo "co ty z nia bedziesz robil?"

Sęk w tym, ze to TY masz podjąć decyzję a nie twoi koledzy...
Można robić wiele przyjemnych rzeczy z dziewczyną-i nie każda jest karana...
Pozatym nie chce generalizować, ale dość dużo słyszy się o "rozszalałych 16" więc....

fez napisał:
Ja jestem dosc hmm powiedzmy ze sobie nie oszczedzam... Alkohol , czasem dragi , przypadkowy sex tez sie zdarza (ale tylko jak jestem wolny)
Oczywiscie musial bym troszke przystopowac ze wzgledu na nia ale nie widze w tym nic zlego...

Ty jesteś(sorry za wyrazenie) dość typowym facetem...
A co do stopowania to popieram zdanie Hasi - jesli robisz to by zyskac jej względy to wrzuć na looz i daj se siana....

Agnes napisał:
Bo młode dziewczyny strasznie przeżywają zawody miłosne.

Nie tylko młode dziewczyny, ale ogólnie ludzie, żeby nie rzec dosłownie kobiety...
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Czemu zakladacie ze stopka ma trwac chwilke? Przeciez nie mam nic trudnego do zrobienia ...
 

Hasia

Wielkie Oko Wielkiego Brata
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
945
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
stol(n)iczka
Mi moje zycie jak najbardziej pasuje .
Jezli mam z nia czy z kazda inna byc na stale to i tak bede musial sobie odpoczac. Wydaje mi sie ze w zwiazku w miere powaznym nie ma miejsca na przypadkowy sex (moze sie myle?)

Ok. Ja rozumiem, ze masz krepacje do przypadkowego seksu - to takie nie za bardzo, brudne, i chu*******
Ale Fez, tylko o to chodzi? o seks??
A co z dragami, alkoholem? to jest ok???
I...ja tesh tak mialam (poza dragami - w moim pokoleniu tego jeszcze nie bylo na porzadku dziennym).
Ale .... no jak mam rozumiec to, ze z ta czy z innna to i tak sobie bedziesz musial odpoczac???
To nie chodzi o TĄ KONKRETNA dziewczyne, ale o sam fakt, ze ona moze Cie do czegos zmotywowac. I to moze byc ta, albo inna, wazne zeby wzbudzila w Tobie dostateczna ilosc uczuc,i wtedy bedziesz boss.


I sorki raz jeszcze, nie znam Cie,i tak sobie gdybam dzis.
Pozdrowionka
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
fez odpuść sobie i szukaj laski młodszej od 2-3 lat tak będzie najlepiej. 15-kę możesz łatwo zranić a jeśli jej sie nie będzie podobało że Ty imprezujesz pijesz i te różne używki a ona na imprezie będzie mogła być góra do 23.00 ??? Gdybyś chciał wskoczyć z taką do łóżeczka to wiedz że to ( przypuszczam ) jeszcze pewnie dziewica. Gdybyś z nią później zerwał to też byłby dla niej cios.A Ty lubisz sie czasem zabawić prawda ? Więc chcesz czekać ? Może jeszcze 2 lata ? fez zastanów sie co Ty robisz odradzam Ci tę laske.
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
spoko.
Co do dragow to biore na imprezach , glownie extaze ostatnio koko.
Nie jaram i nie speeduje bo taka faza mnie nie bawi.
Aha oczywisicie nie biore co piatek czy sobote tylko raz na jakis czas (kiedy mam ochote)
Nie chce tak mlodej osoby demoralizowac... Wiecie jak to jest ciekawosc itp...


Ty lubisz sie czasem zabawić prawda ?
Jak kazdy ale nie kosztem kogos...



zastanów sie co Ty robisz

Ciagle sie zastanawiam.

Ty imprezujesz pijesz i te różne używki a ona na imprezie będzie mogła być góra do 23.00
To wtedy nie pije i zabieram ja do domu , proste.

Inne uzywki wypadaja calkowicie.


wskoczyć z taką do łóżeczka

TO nie jest karane?
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Kurde postanowilem sobia z ta kolezanka odpuscic ale nie moge...
Duzo sobie na ten temat przemyslalem.
Co dziwne coraz bardziej mnie do niej ciagnie

ehhh mialem nadzieje ze tak sie dzieje tylko raz ale widocznie sie mylilem.

2 runda jak myslicie warto jednak sprobowac?
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Hej od razu przepraszam jesli kogos słowa powtórze przez przypadek ale to dlatego ze mam zbyt mało czasu i nie przeczytałam odpowiedzi innych uzytkowników.

hmm ja mysle ze mozesz spróbowac jezeli chodzi o różnice wieku
Moja babcia jest o 9 lat młodsza od mojego dziadka i jakos nie widze
pomiedzy nimi zadnej różnicy.
Świetnie sie dogaduja i to jest wazne.
Ale zastanów się bo bedziesz musiał
dla tej dziewczyny zmienic troszke swoje zycie.
Skonczyc z beztroskim zyciem.
Chodzi o alkohol itepe itede.
Chyba bedziesz musial to ograniczyc juz teraz bo
jak sie dziewczyna dowie
nie bedzie raczej chciała miec z toba nic wspólnego.
Więc chyba jestes swiadomy tego co chcesz zrobić.
Chyba jestes w stanie to zrobic dla dziewczyny która kochasz :)
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Alkohol dalej pije ale co do innych juz z nimi skonczylem pod koniec marca ...

Mysle raczej ze tylko to musialem zmienic , przeciez ona powinna mnie zaakceptowac taki jaki jestem (dragi i reszte :cenzura: wywalilem na zawsze)

Czy ja kocham? Sie okaze
 
Do góry