Problem ze słuchem

Glammaniara

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Kilka dni temu obudziłam się rano i stwierdziłam że nie słyszę na jedno ucho. Właściwie to to nie jest tak że jestem całkiem głucha. Tak naprawdę słyszę ale jakoś biednie... Bardzo, bardzo cicho i niewyraźnie. Można powiedzieć że prawie wcale bo czuję że słyszę dopiero jak przytykam coś blisko do ucha. Nie wiem czemu tak się stało. Chyba nie mogłam tak po prostu ogłuchnać bo nie słucham głośno muzyki - ani normalnie, ani przez słuchawki. Zamierzam iść do lekarza w poniedziałek ale do tego czasu chyba zeświruję! Myślałam że mi przejdzie ale jest chyba tylko gorzej bo teraz na dokładkę słyszę taki szum w tym jednym uchu - cały czas mi coś szumi, zwariować można :/ Czuję się jakbym faktycznie miała czymś zatkane. Jeśli chodzi o higienę to dbam nawet przesadnie więc nie sądzę żeby zostało to spowodowane przez wszelkie zanieczyszczenia :] No chyba że tak długo dłubałam aż sobie jeszcze bardziej wepchnełam brud :D
Dobra, teraz powaga. Czy ktoś może miał już tak kiedyś? Albo ktoś wie co to może być i o co chodzi?
 

eevs

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
tu
najpewniej masz zatkane ucho, pewnie zrobil ci sie w nim 'koreczek' z wosku. bez wzgledu na to czy myjesz uszy czy nie moze sie tak czasem stac ;) ja mialam cos takiego pare lat temu, skonczylo sie na plukaniu ucha i w twoim przypadku pewnie bedzie podobnie. plukanie polega na wtryskiwaniu to ucha wody strzykawką, żeby woda pod cisnieniem wybila koreczek. zabieg nie boli, moze ci tylko po nim troche szumiec w uchu ;)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
berło ma racje xD
też kiedyś miałam to robione ;) nic strasznego, a szum szybko mija ;)
 

greys_kelly

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
994
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraina Landrynki.
Szum to ona już ma.
:D
Ale tak na serio to współczuję, ja nie miałam tak nigdy...
Ale jak to często, to może będę mieć...
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Może gdzieś Ci przewiało ? Bo i tak może być. Ja jak w zimę chodziłam bez czapki i raz mocny wiatr wiał to właśnie prawie nic nie słyszałam i potem mnie zaczynało boleć ... Ale jakoś przeszło, nie poszłam do lekarza w sumie, bo długo to nie trwało. Ale zajść nie zaszkodzi, a może nawet pomoże :) Pozdrawiam i życzę zdrowia :)
 

Glammaniara

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
No właśnie myślę że to się stało tak zupełnie bez powodu bo wstałam rano i już tak miałam więc pewnie to będzie to co mówicie. Tak czy inaczej, dzięki :) Przynajmniej już wiem że wcale nie musiałam stracić słuchu na zawsze :D No i już wiem co mnie czeka ewentualnie.
 

^^Black_Angel^^

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina wiecznej przyjemności :)
najpewniej masz zatkane ucho, pewnie zrobil ci sie w nim 'koreczek' z wosku. bez wzgledu na to czy myjesz uszy czy nie moze sie tak czasem stac ;) ja mialam cos takiego pare lat temu, skonczylo sie na plukaniu ucha i w twoim przypadku pewnie bedzie podobnie. plukanie polega na wtryskiwaniu to ucha wody strzykawką, żeby woda pod cisnieniem wybila koreczek. zabieg nie boli, moze ci tylko po nim troche szumiec w uchu ;)

racja :)

Problem tkwi w tym, że niektórzy nie potrafią uszu czyścić :p zamiast wyciągać woskowinkę wpychają ja do srodka ucha, ucho się zatyka i jest lipa bo do lekarza tzreba isc :) Nic groźnego, szybka akcja, nie boli :) wiem bo chłopak też coś takiego miał :)
 

Loley04

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
849
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Istnieje jeszcze możliwość, że byłaś gdzieś na basenie czy nawet w wannie i dużo wody wpłynęło ci do ucha, nie wiem jak tam woda wpływa, ale jak byłam na wakacjach to mój wujek tak miał, że miał wodę w uchu przez kilka dni i nic nie słyszał na to ucho.
Jak się jej pozbył? No to jak wróciliśmy z wakacji do lekarza poszedł, co lekarz zrobił nie wiem, ale już jest ok.
 
Do góry