problem że ona nie była dziewica, problem że ona nie była d

W

Wzorowy forumowicz.

Guest
Zawsze możesz odejść, tym bardziej, że jak wspomniałeś ona nie chce alimentów i penie ewentualnych kłopotów, ale pamiętaj, że wtedy już ciężko będzie to cofnąć. Zrezygnujesz ze swojego dziecka z powodu swoich, urojonych poglądów?
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
a z psycha masz wszystko dobrze?? bo jest bardzo dziwne te twoje myslenie, moze sie zmieni jak dorosniesz ale fakt faktem nie zostawiaj dziecka potem mozesz tego mocniej zalowac
 

wksgru

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ciekawy jestem co ty byś zrobił na moim miejscu jak bys sie tak h**wo czuł jak ja tak bez radny i samotny !

Dziecka nie zostawie postaram sie z tym uporać ! A samotny dla tego że nie mam rodziców !
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
ale ja bym nigdy nie mial ale ze moja dziewczyna miala pierwszy raz z innym. co bylo kiedys to bylo teraz jest teraz i staraj sie byc dla niej jak najlepszy i dziecka a te mysli same odejda
 
W

Wzorowy forumowicz.

Guest
kisimisi, kiedyś miałem okazję (nie na tym koncie) pogadać z osobą, która była w związku tylko z powodu dziecka, sytuacja była nieciekawa, a nawet o ile dobrze pamiętam, to były próby samobójcze.
Na pewno nie jest ci lekko, tym bardziej, że sam wspomniałeś o swojej nieciekawej przeszłości, ale zrozum, że czasami ratuje się związki nawet jeżeli jedna osoba zdradziła itd., tylko po to, aby ratować dziecko.
Jeżeli ona nie jest jakąś patologiczną, toksyczną osobą, a jedynym powodem twojej nienawiści do niej jest to, że nie byłeś pierwszy w jej życiu, to może dla dobra dziecka zostaw ją, jeżeli miałbyś jej to do końca życia wypominać, albo po prostu zwalcz to, co w tobie siedzi.
Co na to twoi znajomi, rodzina? Wiedzą, czy nie mówiłeś nikomu, że będziesz ojcem?
 

wksgru

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Rodziców nie mam mieszkam z kuzynem od ponad roku znajomi różnie do tego podchodza jedni twierdza że to dobrze ze przynajmniej na okres wieku sredniego bd miał spokój a drudzy krecą głową i twierdza że skruciłem sobie najpiekniejsze lata swojego życia ! Ja za to się cieszę że zostane ojcem ! Jej rodzina wie nawet się cieszą zwłaszcze jej tato :p dziwne i w jej rodzinie poczułem sie tak jak bym wkoncu miał tą prawdziwa rodzinę
 
W

Wzorowy forumowicz.

Guest
To sam sobie właśnie odpowiedziałeś na pytanie. Ile mogłem, tyle poradziłem w tej sprawie.
Mam nadzieję, że podejmiesz słuszną decyzję i nie będziesz żałował.

To chyba tyle ode mnie? Nie wiem, co mógłbym jeszcze dodać...

Trzymaj się :)
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
trzymaj sie i podejmij decyzje ktora bedzie dobra dla ciebie, dziecka i twojej kobiety
 

verywell

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
121
Punkty reakcji
5
Miasto
to tu,to tam :)
Pieprze czy nie pieprze,mam prawo do swojej opinii w temacie .Jesli nie rozumiesz powyzszych postow lepiej sie nie udzielaj! Czego on od niej wymaga? Chlopak jest sfrustrowany,bo jego dziewczyna nie jest dziewica. Powtorze wiec raz jeszcze : jesli nie bedzie w stanie pogodzic sie z tym faktem,zawsze juz bedzie mial problemy pod tym wzgledem.Zaczna sie ciagle wypominania przy pierwszej lepszej okazji.Na czym chce budowac zwiazek? Czesto samo dziecko to za malo zeby stworzyc rodzine,dom,zwiazek.
Mimo wszystko 3mam za Ciebie kciuki,kisimisi@ :)
 

Ewelinka***

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2007
Posty
271
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
:::Kraina Szczęścia:::
Yyy inny jakiś jestes? dziewczyna miała innego partnera przed Toba i to jest jakis wielki problem? hmmm w moim przypadku było tak samo....miałam faceta przed moim narzeczonym bałam sie mu o tym powiedziec bo i on tez myslał ze jestem dziewica podczas naszego pierwszego razu...ale po pewnym czasie powiedziałam mu o tym i wcale nie zachowywał sie inaczej,nie czuł odrazy do mnie...a wręcz przeciwnie mamy małego Szkraba i za 3 tygodnie bierzemy ślub! I zastanów sie czy chciałbys zeby Twoje dziecko wychowywało sie bez ojca?
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Masz dwa wyjscia:

1.Rozejdziecie sie na plaszczyznie przyjaciol jedno drugiemu nie bedzie robic klopotow ty bedziesz placic alimenty i widywac dziecko...

2.Pogodzisz sie z tym jak jest zaakceptujesz to i bedziecie zyc razem,a z czasem sie okaze co bedzie dalej w kazdym razie teraz powinno byc dziecko na pierwszym miejscu:)
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
wiesz co ja mysle ze sie nad soba przesadnie uzalasz masz problem z powodu tego ze twoja laska miala kogos wczesniej wybacz ale to jest chore, gdyby kazdy tak myslal to nie byloby udanych zwiazkow, i uwierz mi ze sa wazniejsze problemy w zwiazkach niz dziewictwo jesli ty sobie z takim problemem nie radzisz i smiesz twierdzic ze dziewczyna sama zrobila wam dziecko specjalnie to wybacz ale zostaw ja w spokoju zasluguje na kogos lepszego i ona i dziecko ktore bedzie wysluchiwalo waszych awantur o cnote matki i o to ze to nie ty jego chciales a dzieci slysza wiecej niz sie wydaje doroslym ogarnij sie chlopie.
 

wksgru

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wisz dla mnie to jest problem dla was był by problemem to że nie masz rodziców i z tego pwodu byś sie użalał a ja nie jestem inny i nie wstydze się tego ! A dziecko to ona specialnie zrobiła nie chesz wieżyc nie to nie
 
W

wroneczki4

Guest
Musisz jej bardzo mocno wyje*** fangę w łep jeśli jesteś agresorem.
Jak tak bardzo chcesz ją rozdziewiczyć to niech przywróci plastycznie błonę i jedziesz...
Jakby to tylko takie problemy były. Teraz 16 latki się pier**** ile idzie, a Ty chcesz dziewicę?
Dziewicę to szukaj teraz 16letnią... ogólnie teraz pier******* przed 18 jest normą, a przed ślubem to w ogóle pomaż ;)


Skoro Ci tak ona nie pasuje to odejdź od niej i płać alimenty na dziecko... jednak jest to najgorsza opcja z możliwych...
Inna opcja? bądź z nią dalej i się męcz... jednak tak nie będzie wiecznie
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
nienormalna i chora sytuacja. Jesteś z nią od roku, jest w 2 miesiącu ciaży, od początku wiedziałeś że nie byłeś jej pierwszym, dziecko jej zrobiłeś a się jej brzydzisz??? i ją kochasz?? ona pozwala Ci mieć inną.. patologia to mało powiedziane. daj spokój chłopie przeczytaj co napisałeś i zastanów się czy nie jest wam potrzebny jakiś specjalista.
 

890902

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
nieznana
A ona miała przedemna kogos innego
Jak ostatnio patrzyłem w kalendarz to był XXI wiek a nie mroczne średniowiecze 0o

czuje do niej odraze z tego powodu że nie była dziewica
To zrób sobie wycieczkę do podstawówki, tam znajdziesz dziewczyny ( a raczej jeszcze dzieci ), które nie będą budziły odrazy...

Zdecyduj się koleś bo odraza i miłość są jakby antagonistyczne...

ona pozwoliła mi miec inna
Oto nowoczesny związek!

prubowałem od nie juz pare razy odejsc ale jak odchodziłem nie dawała mi spokoju i wracalismy do siebie po 2 dniach
Brawo! Męska decyzja... szkoda tylko, że pozostałeś w postanowieniu aż 2 dni
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Gdzies w temacie wspomniałes"za duzo błędów popełniłem..." i popełniasz kolejny swoim niedojrzałym jeszcze poglądem na wiele spraw...
Młody jestes fakt,a każdy wiek ma swoje prawa!!-ale nie jesteś maleńkim chłopczykiem skoro wiedziałeś,że w konsekwencji sexu może byc dziecko,bo pamietaj zadna metoda nie jest 100% metoda!!!
Druga sprawa:nie żyjesz człowieku w czasach gdzie dziewicą sie było do slubu,miała partnera fakt,ale nic nie mówi Ci to że wybrała Ciebie?!!!!-dobrze wiedziałeś,że kogoś miała więc swoja,że tak powiem"męską dumę"schowaj sobie teraz w kieszen!!!.
Wiesz czasami w zyciu warto zamknać furtkę przeszłości by żyć tym co dzisiejsze,co nasze,co masz na wyciagnięcie reki!!!!

Wez sie "facet'ogarnij,będziesz miał prawdopodobnie rodzinę,masz kobietę,która jak twierdzisz kochasz-choć dziwnie interpretujesz swoja miłość?!
Czas wydorosleć,i spojrzec obiektywnie na wiele spraw!.
Zyczę Ci powodzenia!!!
 

m-alutka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Far Far Away
Niezależnie od tego, jakie myśli Ci przychodzą do głowy musisz zdać sobie sprawę z tego, że przeszłość Twojej dziewczyny nie jest warta rozpamiętywania. Ponieważ nie byliście wówczas razem i nie mogliście wiedzieć, że będziecie, ona NIE MOGŁA poczekać na Ciebie. Takie poczucie obrzydzenia w stosunku do dziewczyny jest bardzo dla mniej krzywdzące...
 
Do góry