PRoblem z.....

Sylwan3

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
:bag: hmm mam pewien problem od jakiesgos czasu w moim odbycie pojawil sie tak jakby strupek a co jakis czas mam tak spuchniete "zwieracze"ze nawet wytrzymac nie idzie co to moze byc? :bag:
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
nie przytrafiła ci się ostatnio żadna przygoda? coś cię swędziało, szczypało? drapałeś się?
 

Sylwan3

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
no przygoda zadna zapomnialem tez dodac ze swedzi ale mam silna wole aby sie powstrzymywac od drapania
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
może to owsiki?? masz bóle brzucha, zaburzenia wypróżniania czy cos podobnego??

najlepiej idź do lekarza bo to może się pogorszyć...
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
a może po jakiejś upojnej nocy obudziłeś się z kondonem w du(..)pie i nie wiedziałeś skąd się wziął?

A tak poważnie, jeżeli szczypie, swędzi to są najprawdopodobniej owsiki. Strupki jakie tam wymieniłeś to pewnie na wskutek drapania sie i robienia ran. Najlepiej iść do lekarza po jakies leki na owsiki (jeżeli to to) nie jest to ciężkie do wyleczenia. :)
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
a może po jakiejś upojnej nocy obudziłeś się z kondonem w du(..)pie i nie wiedziałeś skąd się wziął?

A tak poważnie, jeżeli szczypie, swędzi to są najprawdopodobniej owsiki. Strupki jakie tam wymieniłeś to pewnie na wskutek drapania sie i robienia ran. Najlepiej iść do lekarza po jakies leki na owsiki (jeżeli to to) nie jest to ciężkie do wyleczenia. :)

moze to hemoroidy, idz do lekarza...poki jeszcze mozesz na :cenzura:e siadac
 
Do góry