Problem z żyłami

Small_HeaD

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
264
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
R-ce
No właśnie jak w temacie mam problem z żyłami jak się ostatnio przyjrzałem żyłą na rękach zobaczyłem że zrobiły się bardzo i to bardzo cienkie ze 3-4 razy cieńsze niż dawniej bardzo się tym katuje i nie wiem co zrobić może ktoś coś o tym wie z góry dziękuje
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
A to sie utrzymuje czy bylo chwilowe ?
Zmierz cisnienie , jesli masz w normie nie ma sie czym przejmowac :)
 

Small_HeaD

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
264
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
R-ce
Dawniej miałem normalnej wielkości a odkąd zobaczyłem są cieniutkie czyli jakieś 1,5 tygodnia . a od niecałych dwóch miesięcy czasami mam uciski tak jak by na lewej piersi do lewej łopatki w środku i czasami zawroty głowy może to miec jakiś związek??
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Moze mieć zwiazek . Jesli cos sie dzieje to najlepiej sie przebadaj . Pierwsze co powinienes zrobic to zmierzyc cisnienie . Potem do lekarza :)
 

wroobel

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
234
Punkty reakcji
2
Wiek
34
moze byc cos z sercem, ja bym tego nie bagatelizował, smigaj w poniedziałek do lekarza
 

Small_HeaD

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
264
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
R-ce
tak chyba zrobie choć byłem u lekaża z miesiąc temu i mu przy okazji mówie że mnie coś uciska a on sie spytał :
żyjesz??
ja mówię:
tak
a on na to:
to czym się przejmujesz??
po:cenzura:ani s:cenzura:ysyny
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Opisz cos wiecej, bo za bardzo nie mam pojecie w czym problem. Ucieki w klatce piersiowej po lewej stronie to roznie dobrze moze byc kolka nerwowo spowodowana stresem jaki przezywasz na temat swoich zyl. :) Wiec moze to byc zatorowosc, czyli zator, ale by Ci reka dretwiala, lub bylyby objawy niedokrwienia. Wiec moze masz cis. inne jak zwykle, moze czegos nie pijesz, np. mniej kawy.

Moge tak cala noc gdybac.
 

Small_HeaD

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
264
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
R-ce
Sam nie wiem kawy nie pije od jakiegoś roku :) ręce mi nie drętwieją pale papierosy jakieś 7 lat :/
 
Do góry