Problem z zagadaniem do pewnej dziewczyny

astir

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Więc tak mam problem z zagadaniem, zapoznaniem się z pewną dziewczyną. Nie wiem jak zrobić ten pierwszy krok. Często mijam się z nią kiedy spaceruje z psem. Gdy przechodzimy obok siebie ona patrzy na mnie i uśmiecha się (jak by była zawstydzona) niestety ja wtedy robie błąd i spuszczam wzrok na dół, potem jestem zły na siebie jak cholera i rozmyślam o niej cały dzień. Jestem nią bardzo zauroczony i chciałbym ją bliżej poznać, jednak do dziewczyn jestem bardzo nie śmiały, ogólnie mam jakiś dziwny z:cenzura:....y charakter, z paroma kolegami gadam normalnie ale już w większym towarzystwie zamykam się w sobie i jestem małomówny. To tyle z mojego charakteru. Pomóżcie mi proszę i powiedzcie jak mam do niej zagadać. Ona też ma psa labradora, ja owczarka niemieckiego jesli to ważne. Jakoś tak dziwnie to napisałem mam nadzieje że zrozumiecie.
 

dhfjal

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja mogę Tobie powiedzieć, co sam bym zrobił - jak się znowu zobaczycie podczas spaceru to poszukaj jej spojrzenia, wytrzymaj je, a jak będzie Cię mijać to przedstaw się, możesz potraktować jej psa za pretekst do krótkiej rozmowy, a potem spytać, czy możesz jej potowarzyszyć podczas spaceru. To nic wielkiego. Aha, a jak się lepiej poznacie to odradzałbym Ci rozmawianie z nią dużo na gg
 
N

Nieprzenikniona

Guest
To oznacza jedno- jesteś niedojrzały, zakompleksiony i nieśmiały. Te wady musisz zwalczyć w sobie, nie wtargnę do Twojego umysłu i nie przekształcę Twych myśli na pozytywne, musisz ćwiczyć pewność siebie, jeśli chcesz się zmienić.
 

mot

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
193
Punkty reakcji
0
Na gg nie ma co...
Lepiej jest tak NORMALNIE ;)

Nie wstydź się, podejdź, zagadaj ;)
 

dhfjal

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Nie przejmuj się za bardzo oceną naszej bladej koleżanki, która wykazuje delikatność niczym u zawodnika sumo :) Możesz poczytać coś o labradorach, żeby zrobić na niej wrażenie, może to miłośniczka czworonogów :p I przede wszystkim musisz uwierzyć, że to naprawdę nic wielkiego, ta osoba po drugiej stronie to człowiek taki sam, jak Ty. Powodzenia
 

anihc

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
177
Punkty reakcji
10
Zastanów się co masz do stracenia? Wyobraź sobie sytuacje w której odważyłeś się na pierwszy krok. Wyobraź sobie najgorszy z możliwych przebieg wydarzeń. Teraz już wiesz, że nie masz nic do stracenia, a jeśli nawet coś pójdzie nie po Twojej myśli - a jeśli jej sie podobasz - to ona i tak to potraktuje jako coś uroczego.

PS
Ona ma Labradora - Twoja ciocia ma ich 176, a Ty kochasz wszystkie zwierzęta, a w szczególności psy i Twoim marzeniem jest mieć tak pięknego psa jak i ona ma ;)
 

astir

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
To oznacza jedno- jesteś niedojrzały, zakompleksiony i nieśmiały. Te wady musisz zwalczyć w sobie, nie wtargnę do Twojego umysłu i nie przekształcę Twych myśli na pozytywne, musisz ćwiczyć pewność siebie, jeśli chcesz się zmienić.

Tyle to i ja wiem i nienawidze sie za to ale nie potrafie sie zmienić.

Dalszą rozmową się za bardzo nie przejmuję bo wiem że jakoś poleci. Najbardziej nie moge sie przelamac do pierwszego slowa. Boje sie zebym czegos nie palnął i nie zrobił wrażenia jakiegoś durnia :( . Najbardziej mnie męczy to że coś powiem a ona mnie wyśmieje albo nie zrozumie i pójdzie dalej.
Może wydać wam się to troche nie męskie ale jak widzę ją i wiem że będe się z nią mijał i zobacze jej spojrzenie nogi uginają się podemną, a kiedy już przejde krew mnie zalewa ze zlosci na siebie.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Haha 'bladej' ;) Czekaj Dsf niech Nieprzenikniona zobaczy to Ci pojedzie ;)

A co do tematu - musisz się przełamać - każdy Ci to powie.. Na forum nikt Ci nie pomoże nikt nie pójdzie z Tobą żeby cie z nią zapoznać.. W każdym bądź razie nie unikaj kontaktu wzrokowego, psy to dobry pretekst żeby zacząć spacerować razem.. To będzie pierwsze wspólne zainteresowanie.. Zagadaj coś o psie, przede wszystkim się przedstaw a potem rozmowa sama się potoczy.. pozdro i powodzenia życzę ;)
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
a ty masz psa czy suke? jak ona suke ty psa to niech póść niech sie po ruc.hają wtedy zagadasz "oo jak fajnie też tak chce"

a tak serio to jestes nieśmiał bo mało w towarzystwie przebywasz i predko sie to nie zmieni. w jeden dzien tym bardziej. ale pomysl co Ci szkodzi odezwac sie i zagadać.

co masz powiedziec nikt Ci nie napisze bo to zależy od sytuacji. choć i tak wiem ze na tym etami na któym jesteś i boisz sie cienia to nic z tego ni bedzie.
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
dobrze paker powyzej gada, idąc stwierdź że co ci szkodzi powiedzieć że "masz ładnego psa, zawsze chciałem mieć labradora" :]
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
Tajemniczy9191
masz zabójcze posty ;p a co do tematu ;p tez tak mam ;p jestem takim typem czlowieka ze czekam na pierwszy ktok dziewczyny ;p heh
ale w TWojej sytuacji... hmmm jesli sie Tobie przyglada i usmiecha sie to podbijaj :D zagadaj :D bedzie lajtowka :D


pzdr ;*
 

seto-kun

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
372
Punkty reakcji
7
Czekają aż dziewczyna do nich zagada. Nie no panowie co się z wami dzieje? No dobra może i w dzisiejszych czasach czasami to działa, ale rzadko kiedy. Dziewczyna lubi czuć sie pewnie kiedy spaceruje ze swoim chłopakiem, czy w ogóle kiedy się z nim spotyka. A jak może czuć się pewnie z facetem który boi się do niej podejść i po prostu zagadać. Nawet wtedy kiedy pretekst do przełamania lodów sam pcha się wam w ręce. Kolego powtórzę to co pisali wszyscy powyżej: Pies. Nieistotne jest to czy ona jest naprawdę miłośniczką psów, czy po prostu wychodzi z nim bo jej matka kazała. Pochwal pieska, przedstaw się ładnie, a reszty dowiesz się od niej. Musisz się w sobie zebrać i odezwać, możesz mi wierzyć, to nie boli. Wiem z doświadczenia, próbowałem na własnej skórze :p . Także uśmiech na twarz, smycz w dłoń i do boju . Powodzenia :D .
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Jak będziesz obok niej przechodził to powiedz coś w stylu: " O jaki piękny pies!". Potem rozmowa sama będzie się kleić.
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
"Pomóżcie mi proszę i powiedzcie jak mam do niej zagadać" - otworzyć usta i wydobyć z siebie dźwięki godowe.
Jeśli się znacie to idź w tym samym kierunku co ona i spytaj cześć, co u ciebie? Jak nie to spróbuj na psa. Ładny pies. Jak się wabi?
 

evily

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
tu i teraz
masz idealną sytuację, widujesz tą dziewczynę niemal regularnie.
jak znowu ją spotkasz - uśmiechnij się i nawiąż kontakt wzrokowy(nie przerywaj !), podejdź i zagadaj.
a co możesz powiedzieć? że często spotykasz ją na samotnych spacerach z psem i czy miała by coś przeciwko żebyś się do niej przyłączył....a zakładam że nie będzie miała nic przeciwko.
przespacerujecie się, pogadacie, przy odrobinie szczęścia da ci swój nr, ale nie pisz za dużo, postaw na spotkania face to face ;)
 

CrazyMan

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Gdańsk
Kiedyś miałem podobne problemy i postanowiłem już wtedy je zwalczać. Najprostszy sposób to idź do jakiejś pracy - sklepikarz, ulotkarz. Zmusi Cię to do pewnego rodzaju kontaktu z ludźmi. Kiedy już na początku zniknie Ci pewien stres np. dot. podejścia i dania ulotki czy opowiedzenie czegoś o sprzedawanym towarze, zagaduj o czymś niezwiązanym z Twoją pracą. Dobrze by było jak chodziło tamtędy dużo turystów. Nie omijaj tylko ładnych kobietek :p potem jak już się wprawisz to możesz zapoznać się ze sklepikarkami obok czy coś. Ja tak zaczynałem :p Przy okazji wpadnie Ci też trochę grosza :D Dobry sposób na pozbycie się lęku przed podejściem. Masz wakacje także nie ma problemu :)

Co do koleżanki to najłatwiej zagadać na temat związany z psami. Miej może w zanadrzu coś na "chwilę ciszy".
Pozdrawiam i przepraszam za chaos, pisane na szybko :p
 
Do góry