Problem z wyświetlaniem strony Google

monikaaa2003

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
227
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Legnica
Witam. Od jakiegoś tygodnia nieprawidłowo wyświetla mi się strona Google. Wygląda to tak:

beztytuuowc.jpg


Nie wiem dlaczego nie widzę napisu Google (tego kolorowego). Wie ktoś co zrobić, żeby nie było tej białej plamy w miejscu gdzie powinien być napis Google?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Sprawdź czy nie masz przypadkiem w firefoxie włączonej opcji blokady grafiki dla tej strony.
 

monikaaa2003

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
227
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Legnica
Hmm, jak wchodzę w listę blokowanych elementów w Adblock Plus, to na liście wyświetla mi się m.in. adres www.google.pl/images/logos/ps_logo2.png, czyli ten napis. Ale nie potrafię usunąć tego elementu z listy.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Tak, ten link jest odnośnikiem do logo Google.
 

monikaaa2003

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
227
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Legnica
No tak jak już powiedziałam, tyle to i ja już wiem. :> Ale jak mam go usunąć z listy blokowanych elementów?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jeżeli ten dodatek nie jest Ci potrzebny to go po prostu wyłącz ^^
Ew.

Narzędzia dodatki > Adblock plus > Opcje > i przy powyższym adresie " www.google.pl/images/logos/ps_logo2.png" odznacz "zastosuj"
 

monikaaa2003

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
227
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Legnica
Grassil - a Ty w ogóle wiesz jak działa ten program? Skoro mam z tym problem, to nie jest widocznie to takie proste, albo coś źle robię. Bo jak wejdę w tą listę blokowanych elementów, to nie mam tam opcji usuń lub wyłącz.

beztytuu2du.jpg


Z kolei jak wejdę w listę filtrów, to nie mam tam tego adresu:

beztytuu3d.jpg
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Mam ten sam plugin w firefoxie. A na liście filtrów nie koniecznie będzie taki sam napis.Spróbuj w okienku filtrów ctrl+f i wpisz google lub ps_logo2.png , może trafisz na filtr który Ci to blokuje. Ew metoda prób i błędów. Btw Adblock to nie program tylko plugin.
 
Do góry