Problem Z Wysłaniem Pliku Przez Gg

olven

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2006
Posty
37
Punkty reakcji
0
mam neostrade 256, gg7.1, nie ktoś, proszę!!!!!, wyjaśni mi dlaczego nie mogę wysyłać plików przez to ustrojstwo, niedawno zacząłem używać sieci, netu i innch takich, więc proszę o w miarę możliwości łopatologiczne, rodem z komputer świata, wskazówki, DZIĘKI!!!!!!!!!
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Wysyłac pliki przez GG. Wejdź na www.megaupload.com, wrzuć tam plik i potem daj link drugiej osobie do ściągnięcia. A jezeli juz musisz uzywac komunikatora to użyj Skype. Bez problemów z firewallami.
 

Andrii

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
664
Punkty reakcji
0
u mnie też sie nie da przez gg. Używam zawsze skype. Jak zrobie wyślij plik to cały czas pisze łączenie. GG po prostu nie jest stworzone do wysyłania plików :/
 

olven

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2006
Posty
37
Punkty reakcji
0
nie bardzo się udało, ale spróbuję ze skype, dzięki za pomoc!!!!!
 

Andrii

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
664
Punkty reakcji
0
a u ciebie też cały czas łączy? U mnie pisze najpierw Oczekiwanie na użytkownika (czy jakoś tak) potem wybieram plik do wysłania i potem cały czas pisze Łączenie :/

Przez skype napewno ci sie uda
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Problem z gg polega na tym że prawie wszystkie firewalle blokują wysyłanie ja mam obecnie Kerio 4 który mi dosłownie o wszystkich błachych i poważnych połączeniach informuje i pyta sie o nie, także niema połączenia o którym bym niewiedział. No i mój firewall pyta sie kiedy ktoś mi coś wysyła a ja wtedy albo dopuszczam albo nie. Do mnie nikt niema problemu z wysłaniem, a ja do innych czasami mam. Wogóle radze przestać korzystać z gg i przejść na Jabbera tam w niczym niema problemów listy osób niestracisz itp. poprostu looz
 

olven

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2006
Posty
37
Punkty reakcji
0
dzięki wszystkim, bezbolesnie, bezoporowo poszło przez Skype,
ale zostawię GG, na zasadzie starych gatek, tez szkoda wyrzucać, jakiś sentymentalny sie zrobiłem :D
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
1. Nie używaj GG
2. Uzywaj Tlen'a
3. Jeżeli masz natrętnego firewalla, wtedy możesz mieć problemy z wysyłaniem
4. Jeżeli jestes za NAT'em, czyli dzielisz neta i niemasz zewnętrzego IP przez programy takie jak GG, Skype i inne nie wyślesz pliku nikomu, możesz za to wysłać mailem lub zahostawać na stronie takiej jak na przykład www.yousendit.com
 
Do góry