Problem z wybraniem prezentu

Falandir

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
Kraśnik
Witam..
Otóż mam problem, rodzicie obiecali mi wybrać sobie "prezent" za średnią po ukończeniu 6 klasy nie przekraczający 3 - 4 tysięcy.. No i właśnie nie wiem co wybrać, myślałem nad lattopem, ale nie wiem do czego będzie mi służył skoro mam kompa w domu... Może jakąś konsole lub coś z rowerów ? Doradźcie co wybrać...
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
za 4 tys to bys nawet dobry skuter kupił
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Jak nie wiesz co kupic to zakladaj konto w mbanku i wrzuc na oszczednosciowe i niech sobie leza. Jak w przyszlosci bedziesz chcial cos sobie kupic to juz bedziesz mial kase.
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Tak jak h3lix. Jak nie wiesz co kupić, to wrzuć pieniądze na konto. Będziesz miał na przyszłość. A jak chcesz coś kupić teraz to nas się nie pytaj. Kup to co tych chcesz. Czego potrzebujesz.
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
To jeszcze dodam tylko, ze ja tak zawsze robie i takie oszczedzanie dziala. Kupilem sobie tak komputer, gitare, samochod ;)
 

kocham_piwo

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
198
Punkty reakcji
2
Nie kupuj lapka, jeśli faktycznie masz dobrego kompa w domu. Nie będziesz miał go gdzie wykorzystać, tak naprawdę laptop zaczyna spełniać swoją rolę dopiero na studiach, bo w gimnazjum to nie będziesz miał wiele 'okazji' (a w zasadzie potrzeb), żeby nosić gdzieś kompa ze sobą. Wg mnie również się wydaje, że najlepszą opcją było by wrzucenie kasy na konto oszczędnościowe i spokojne czekanie na samoistne pojawienie się jakiegoś obiektu zainteresowań, ale jeśli koniecznie chcesz coś kupić to może zrób kartę motorowerową i jakiś mały quad albo cross? Gwarantuję że zabawy przy tym co nie miara ;)
 

trootylo

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
335
Punkty reakcji
7
Miasto
Kujawy
Także polecam odłożyć pieniądze.

PS

Twoi rodzice są dziwni. :]
 

kocham_piwo

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
198
Punkty reakcji
2
Czemu dziwni? Mają kasę, więc chcą jakoś nagrodzić wysiłki syna ;) a że to 3~4 kafle? Dla mnie czy dla Ciebie może to i dużo, ale są tacy dla których to niewiele ;)
 

Falandir

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
Kraśnik
Co do tych quadów i crossów to nie ma co, nie mam tu warunków do tego mieszkam w bloku a wszyscy znajomi mieszkają 100 m dalej ;/
Może pomyśle o tym koncie, ale nie wiem czy xboxa sobie nie kupić.. Graliście kiedyś na tym ?
 

mexeske

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Hejjjka!

Ja kupiłbym Nintendo Wii bardzo fajny konsol, pisałeś że masz kompa dlatego polecam ci bo już prawie żadna fajna gra nie wychodzi na komputer. Kiedyś grałem na nim i bardzo spodobał się. Nie mam tyle kasy aby teraz kupić ale może kiedyś.. :D
 
Do góry