Problem z WMP

Status
Zamknięty.

Glammaniara

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Od dłuższego czasu mam taki problem z WMP, że kiedy po odtworzeniu jakiegoś utworu nie odtwarzam nic i za jakiś czas chcę uruchomić inny utwór, to pokazuje się na dole w rogu "zmiana nośnika". Tak jest cały czas i można czekać nie wiadomo jak długo, a i tak się nie doczekam. W tym czasie nie mogę nawet zamknąć WMP. Jedynie mogę zalogować się jeszcze raz albo włączyć na moment hibernację. Wtedy po zalogowaniu program się odblokowuje i normalnie odtwarza utwór. Żeby tego problemu uniknąć, muszę po odtworzeniu każdej piosenki zamykać program i dopiero otwierać inny plik, każdy osobno. Nie ma tego, kiedy odtwarzam utwory z listy odtwarzania lub kiedy praktycznie od razu włączam drugi utwór. Nie wiem co się dzieje i proszę o pomoc, jeśli ktoś mógłby coś doradzić.
 

Glammaniara

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Dzisiaj zainstalowałam Winamp i jest dużo wygodniejszy, nie stwarza żadnych problemów. Szkoda tylko, że WMP nie potrafię usunąć, bo kiedy wchodzę w Panel Sterowania i Usuń Program, to nie ma WMP na liście.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
WMP, to podstawowy skladnik systemu windows i podobnie jak IE, nie mozna go usunac. :)
Do sluchania mp3 polecam albo Foobar2000, albo wlasnie Winamp. Dobry wybor. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry