problem z windowsem xp - pomocy!

margier123

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Mam taki problem:
uruchamiam laptopa, włącza sie normalnie, wchodzi pulpit i potem wszystko staje.
Komputer jakby sie zawiesił, nic nie działa. Nawet przycisk do włączania oraz wentylator nie uruchamia sie (jest sprawny bo wcześniej chodzi).

Sformatowałem dysk i zainstalowałem system od nowa ale wszystko sie powtarza po włączeniu.

Jaka może byc tego przyczyna???
 

*DRIVER*

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
499
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
daleko :)
Właśnie naprawiałem laptopa z takim problemem i po dwóch formatach się załamałem co by tu zrobić :D
Aż w końcu odkryłem rozwiązanie, a właściwie znalazłem na innym forum :)
Problem polega w kontrolerze baterii. Wyjmij baterie z laptopa i powinno wszystko działać, możesz jeszcze wyłączyć miernik baterii w menadżerze w zakładce bateria wyłącz "Bateria Microsoft o metodzie kontroli zgodnej z ACPI"

Powiedz mi jeszcze czy masz laptopa Acer Aspire 3000 lub jakiegoś pokrewnego? :)
 

margier123

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Dzieki.
Po wyjeciu bateri laptop chodzi ok.
Zauważyłem jednak że nie działa wentylator. Na początku przy włączeniu działa jak zwykle, wyłącza sie i później nie działa.

Jaka może być tego przyczyna??

Mój komputer to acer travel mate 2310
 

*DRIVER*

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
499
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
daleko :)
Dzieki.
Po wyjeciu bateri laptop chodzi ok.
Proszę bardzo :)
Zauważyłem jednak że nie działa wentylator. Na początku przy włączeniu działa jak zwykle, wyłącza sie i później nie działa.

I już się wogóle nie włącza?
Może komputer nie potrzebuje w danej chwili chłodzenia i wyłancza wentylator w celu cichszej pracy, ale tego nie jestem pewien :)
 

margier123

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Komputer działa normalnie.
A co do wentylatora to nie wiem, nie włącza sie tak jak zawsze.

możliwe że procesor sie tak szybko nie nagrzewa i wentylator nie musi chłodzić.
 
Do góry