Problem z wifi

Status
Zamknięty.

GlikoKiria

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
13
Miasto
Mazury
Witam. Mam problem. Podczas burzy spalił mi się router, spaliła karta sieciowa i kabel wlan. Kupiłam teraz nowy router(tp link td-w8901g) oraz kartę sieciową która ma w sobie wifi. Czyta ona nowy router ale jest brak połączenia z internetem. Świecą mi się 3 diody: POWER, WLAN, ADSL. Nie świeci się INTERNET. Jest to internet z netii na łączu tp. Co zrobić żeby internet mi działał, bo gdy połączam się to łączy ale wyświetla się brak połączenia z internetem. Proszę o pomoc, tylko łopatologicznie :)!
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Konfigurowałaś router według instrukcji? Co wpisałaś w pola VPI i VCI? Najlepiej wejdź w panel admina (http://192.168.1.1/), wpisz login i hasło (zwykle w obu polach trzeba wpisać "admin") i zrób screenshot z zakładki Interface Setup. :)
 

GlikoKiria

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
13
Miasto
Mazury
Router wszystko wobec instrukcji. Szczerze mówiąc nie wiem o co chodzi z polami VPI/VCI. A podany adres nie działa :|
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Spokojnie, dojdziemy do wszystkiego, tylko odezwij się na gg, będzie prościej:) 4744186
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
To wejdź w adres przez który konfigurowałaś router.

Jeśli proxy Ci pomoże przez gg, powiadom mnie żebym wiedział czy temat można zamknąć. :)

Brak odpowiedzi autora przez 2 tygodnie - zamykam. W przypadku wątpliwości lub konieczności ponownego otwarcia - PW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry