problem z tradzikiem

16dzasta16

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
37
Punkty reakcji
1
Hejka mam pytanie
czy twarz tradzikowa bedzie lepsza po oczyszczaniu twarzy?? czy po oczyszczaniu twarz nie bedzie "siwa" ??

oczywiscie oczyszczanie twarzy u kosmetyczki xDD
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Dziewczynko, ogarnij... Po pierwsze, zły dział, po drugie, nie spamuj, po trzecie, raport. <_<
 

Agnieszka_f

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Jeśli wybierzesz dobrą kosmetyczkę, to tak- cera będzie lepsza. Jeśli natomiast pójdziesz do niedoświadczonej, albo stan Twojej cery jest bardzo zły, to zabieg może tylko pogorszyć jej stan, wtedy pojdź lepiej do dermatologa, który spróbuje zwalczyć przyczynę a nie chwilowo skutki.
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Jak jest bardzo źle to idź do dermatologa, albo kup sobie Silicosan, nie jest drogi. Absorbuje brud, bakterie, tłuszcz, oczyszcza, nie narusza równowagi biologicznej skóry i ja go używam codziennie. Jest bezpieczny i skuteczny. O zrymowałam;)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
A dlaczego twarz po oczyszczaniu twarzy u kosmetyczki miałaby być, jak to piszesz, "siwa"? Ja robiłam sobie kiedyś oczyszczanie i jedyne co zauważyłam to poprawę wyglądu skóry twarzy. Na początku, zaraz po zabiegu, twarz będziesz miała zaczerwienioną, a później po prostu możesz mieć małe krostki i tyle.
 

mariola20

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam,
Dobrze, że dodałaś, że u kosmetyczki ;)

Z problemem trądziku lepiej udać się do specjalistki. W salonach kosmetycznych potrafią pomóc, wiem to po sobie bo miałam problem z trądzikiem. Po zabiegu oczyszczania skóry pojawiła się od razu wieeeeelka poprawa. Powtórzyłam zabieg kilkakrotnie i teraz moge powiedzieć, że mam problem z głowy( z twarzy :) ) polecam http://www.kosmetyczka24.com

Śmiało zasięgnij porady i warto działać!
 
P

papryka9

Guest
Jeśli trądzik jest lekki to zanim udasz sie na iczyszczanie twarzy( nie jestem zwolenniczką tego zabiegu) wybróbuj Silicosan, to podobno bardzo skuteczny i bezpieczny środek. Słyszałąm,że po oczyszczaniu twarzy tradzikowej mogą pozostać blizny...
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Wiesz co jeśli pójdziesz do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy to z tego co wiem tuż po zabiegu i chyba przez jakiś dzień musisz się przygotować na to, że Twoja cera będzie w nieco kiepskim stanie tzn. będzie zaczerwieniona i może być zakrwawiona. Wszystko jednak zależy od tego, jak głębokie będzie to oczyszczanie twarzy. Ale jeśli pójdziesz do kosmetyczki to moim zdaniem ona wszystko ci wytłumaczy na czym polega to oczyszczanie, i jak długo twarz będzie "dochodzić do siebie"
 
Do góry