Problem z telefonem po wgraniu nowego oprogramowania

mati300extra

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2011
Posty
293
Punkty reakcji
17
Wiek
32
Miasto
Na wschód od kulturalnej stolicy mazowsza
Witam. Zrobiłem w SE Xperia X8 upgrade z androida 1.6 do 2.1. Po tej aktualizacji bateria trzyma conajmniej 3 razy krócej a nic nie działa w tle. Myślałem że to wina animowanej tapety ale wyrzuciłem tapete i to samo. Powtarzam wszystko zaczeło się dziać po aktualizacji oprogramowania. Pisze że telefon w stanie nieaktywnym zużywa 55% baterii ... to normalne ? Co mam robić... ?
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Możesz spróbować zrobić Hard Reset. Nie wiem jak to do końca się robi w Xperii, jednak prawdopodobnie musisz wyłączyć telefon i nacisnąć lewy i prawy przycisk które znajdują się pod ekranem. Pamiętaj jednak że wykasuje to WSZYSTKO z twojego telefonu (prócz samego systemu).
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Witam. Zrobiłem w SE Xperia X8 upgrade z androida 1.6 do 2.1. Po tej aktualizacji bateria trzyma conajmniej 3 razy krócej a nic nie działa w tle. Myślałem że to wina animowanej tapety ale wyrzuciłem tapete i to samo. Powtarzam wszystko zaczeło się dziać po aktualizacji oprogramowania. Pisze że telefon w stanie nieaktywnym zużywa 55% baterii ... to normalne ? Co mam robić... ?
typowe bledy przy upgrade

przy upgrade nie wyskoczyl ci jakis blad?

nie wiem jak w androidach ale w symbianach czesto jest to spowodowane tym ze telefony nie sa przystosowane do obslugi nowych oprogramowan, czasem lepiej sciagnac kilka oczek mniej ale stable niz najnowasza ktora jest testowana na nowym sprzecie ale na starszym moze dobrze nie dzialac.

poszukal jak sie przywraca stare orpogramowanie
pozytaj dokladnie co nowe wersje oferuja, byc moze jest jakaas usluga czy proces ktory jest zbudowany ale w twoim telefonie tego nie ma i zere ci prad
 
Do góry