problem z seksem

goska05

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
witam. otóż mam pewien problem i prosilabym o pomoc. juz wielokrotnie usilowalam uprawiac seks ale za kazdym razem zaden facet po prostu nie moze we mnie wejsc, zupelnie jak bym byla za ciasna, lub miala jakas blokade. spotkal sie ktos moze kiedys z czyms takim.? prosze tylko o powazne odpowiedzi.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Znajdź odpowedniego faceta i próbujcie do skutku. A najpierw skonsultuj się z ginekologiem
 

goska05

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
no ale ja wlasnie probowalam wielokrotnie. a nie mam jakis takich problemow ze stresuje sie seksem.
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
W takim razie najbardziej wskazana jest konsultacja z ginekologiem
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Fachowa porada Ci nie zaszkodzi:) Leć do ginekologa.
 

metycja

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
72
Punkty reakcji
3
Podejrzewam, że nawet jeśli tego sobie nie uświadamiasz, podświadomie jesteś spięta tą sytuacją. Może nie powinniście z facetem przechodzić od razu "dosedna", ale poświęcić więcej czasu na pieszczoty i grę wstępną, żeby Cię bardziej rozluźnić. No i nie ma się co martwić, na pewno w końcu się uda :)
 

sssss55555

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Według mnie chodzi o co innego, a mianowicie o błone dziewiczą. U niektórych kobiet jest ona tak mocna, że trudno ja przebić. Czasem potrzebna jest interwencja chirurga, ale spokojnie! Możesz spróbowć sama ją przebić (np. palcem).

Oczywiście możliwe, że, tak jak to zostało napisane powyżej, chodzi tylko o rozluźnienie lub umiejętności partnera i oczywiście o jego uczucia do niego!
 

martakrak

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
40
Punkty reakcji
0
Porozmawiaj z partnerem, próbujcie, a jak nie wyjdzie to warto wybrać się do ginekologa.
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
witam. otóż mam pewien problem i prosilabym o pomoc. juz wielokrotnie usilowalam uprawiac seks ale za kazdym razem zaden facet po prostu nie moze we mnie wejsc, zupelnie jak bym byla za ciasna, lub miala jakas blokade. spotkal sie ktos moze kiedys z czyms takim.? prosze tylko o powazne odpowiedzi.

Myślę, że problem tkwi w Twojej psychice. Może powinnaś się bardziej rozluźnić , czasami różne obawy np ciąża mogą powodować niechęć czy też ból. Poczytaj o tym w internecie na pewno znajdziesz coś odpowiedniego co Ci pomoże. Pozdrawiam.
 
Do góry