Problem z rozmazującym się makijażem

slonce77

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2007
Posty
62
Punkty reakcji
1
Wiek
31
więc chodzi o to,i nie umiem temu zaradzić .
po prostu rzecz przedstawia się tak :
zawsze, gdy pomaluję oczy kredką
na zewnętrznych kącikach oczu kredka
po 1-2 h rozmazuje mi się kredka..
nie wiem dlaczego, i jak temu zaradzić ?
używam kredki z Miss Sporty,miękkiej .
(ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie xdd )
czy Wy też tak macie ? i jak temu zaradzić ?
z góry dziękuję za odpowiedzi ;**
 

slonce77

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2007
Posty
62
Punkty reakcji
1
Wiek
31
myślisz że twarda kredka się nie rozmazuje ?
właśnie że twarda kredka nie maluje wogole ;/
żadnego sladu po kredce nie widać...
 

slonce77

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2007
Posty
62
Punkty reakcji
1
Wiek
31
o ! to niezły pomysł z tą zapalniczką ;) wypróbuje go ! ;)i wtedy co, twarda kredka sie nie rozmazuje ?
 

saveta1

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Bardzo ale to bardzo polecam kredki long lasting Essence do zakupienia w Naturze ;) Są świetne choć kosztują tylko 6 zł wytrzymują na mojej powiece cały dzień! :D Nie blakną nie odbijają się i są na swoim miejscu cały czas. Dodatkowa są bardzo wygodne bo wykręcane i nie trzeba ich strugać jak inne kredki. Warto wypróbować w końcu majątku się nie straci. :p
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
hm.. chyba wypróbuję, bo też mam ten problem. puder trochę utrwala ale nie na długo
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
Mi się marzy taki trwały makijaż, najlepiej permanentny, żeby nie schodził, zawsze wyglądał idealnie, ale tez żeby nie było go aż tak bardzo widać, czyli żeby był taki naturalny. Myślę, że warto coś takiego sobie zrobić, może nie tyle ze względu na wygodę ile na oszczędność i czasu i pieniędzy.
 

MadeleineMarid

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
107
Punkty reakcji
0
kredka z miss sporty jest tania ale nie najlepsza, mi często odbijała się na górnej powiece w dodatku i wyrzuciłam ją. Trzeba zainwestować w dobry kosmetyk, bo to tak jakbyś kupiła najtańszy pokład do twarzy -> koloryzuje ale z jakim tragicznym efektem ;/ Ja z miss porty mam jakiś cień,w tym wypadku nie narzekam na niego
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
przed pomalowaniem oka przypudruj powiekę, potem nałóż kredkę, potem ewentualnie cień i jeszcze raz popraw kredkę, wtedy makijaż powinien być o wiele trwalszy i wyraźniejszy..przynajmniej u mnie to działa, kredka utrzymuje się przeważnie co najmniej pół dnia, ale jeszcze nigdy się nie rozmazała, po prostu staje się lekko jaśniejsza
 

martkaa333

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Na mnie tez ten sposób działa :) Ale nawiązując jeszcze do wcześniejszych wypowiedzi - makijaż permanentny jest fajną alternatywą. Wiadomo, droższą, ale za to jak długo się utrzymuje. Od trzech do pięciu lat.
 

xxmoniax

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
podstawą jest baza pod makijaż zdecydowanie ! z sorai moge polecic bo uzywam od kilku lat i nie zawiodla mnie jeszcze . ja mam tą silikonową: http://www.splendore.pl/SORAYA_Colour_Care__Baza_silikonowa_do_cery_suchej_i_bardzo_suchej_30ml_p10307.html na to podklad i puder w kamieniu i nie ma szans by Ci się rozmazal make up no chyba ze planujesz plakac ;P
 

werunia87

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2011
Posty
36
Punkty reakcji
0
zgadzam się z dziewczynami ze puder lub podklad na powieke utrwali , ale najbardziej wydaje mi się, że pomaga baza . Jak baza utrzymuje cienie, podklad, puder czy roz to i kredke utrzyma . Jedynie z kruszącym sie tuszem nie da się nic zrobic , poza wymianą na nowy o_O
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Marzy mi się dziewczyna "z wody". Lekko opalona buzia, rzęsy zasilane rycyną. Piling od wiatru i deszczu, zacinającego ukośnie.
 

Plaszczka

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Zastosuj bazę pod makijaż powinna pomóc albo rzeczywiście zmień kredkę na inną. Póki co nie mam doświdczenia z miss sporty (poza lakierem do paznokci, który jest OK), więc pewności, że to wina marki też nie mam.
 
Do góry