problem z przeglądarkami

veector

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdańsk
Witam
W domu mam podłączone do sieci 2 komputery. Gdy chodzą pojedyńczo wszystko jest ok. Gdy uruchomione są oba często zdarzają się problemy z ładowaniem stron.
Transfer danych przy ściąganiu/przesyłaniu różnych plików cały czas jest taki jaki powinien. Rozmowy na skype też nie stanowią wtedy problemu. Jedynie te nieszczęsne strony się nie ładują albo robią to bardzo wolno.
Będę wdzięczny jeżeli ktoś pomoże mi rozwiązać problem.
pozdrawiam
 

Jarek

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z San Andreas
wydaje mi sie ze brakuje transferu gdy chcesz załadowac strone www na 2 kompach. Weż podziel transfer np po polowie na kazdym z komputerów. Pozdro
 

veector

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdańsk
Wiesz co, to raczej odpada. Jak mówiłem transfer jest ok. Wydaję mi się, że skype zżera więcej a nie ma takich problemów. Zresztą internet mam 20 Mb/s więc wątpie by jeden komputer w danej chwili pochłaniał wszystko.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Grzebałeś w ustawieniach odnośnie przydzielania transferu ? (w ustawieniach routera)
 

veector

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdańsk
Netgear WGR614 v7
Wszelkie dzielenie transferu wydaję mi się że odpada... W chwili gdy ściągam jakiś plik w każdej chwili uzyskuje na tym transfer bliski maksymalnemu. Nie ważne czy uruchomione są 2 kompy czy jeden. Problem jest jedynie z ładowaniem treści strony
 
Do góry