Problem z programami do ściągania

Zip_The_Silver

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Po 1. Nie nazywamy tematu pt. np. Ratunku , Problem , Pomocy... nie zdziwię się jak nikt nie napisze posta ponieważ nie patrzą na takie tematy inni użytkownicy.
Po 2. Może dasz SS tego Żółtego światłą?

Edit
Jakie światło? :p
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Mam problem z programami do sciagania. Mialem wiele ,ale.....Ciagle mam zółte swiatlo a predkość jest do kitu.poradzcie co mam zrobic ?
Mam problem, jak się nazywał ten film, w którym grał ten gość z lat 90?
Podaj coś więcej, daj ss itp
 

zygielekd31

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2008
Posty
393
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
Temeria
Żółte światełko oznacza zazwyczaj ograniczenie połączenia. Możliwe, że Firewall blokuje połączenie ew dostawca internetowy jak jakaś radiówka. Jakiego Fire-walla używasz i skad masz internet.

Pozdrawiam RegiS.
 

wwwibi

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Też tak kiedyś miałem w utorrent gdzie zamiast zielonego światełk był żółty trójkąt z wykrzyknikiem.Po czasie powinien sie załadować ale sie jakoś nie chciał.Nie kożystałem z programu jakiś czas i po jakims ok. miesiacu mi już działało xD
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Też tak kiedyś miałem w utorrent gdzie zamiast zielonego światełk był żółty trójkąt z wykrzyknikiem.Po czasie powinien sie załadować ale sie jakoś nie chciał.Nie kożystałem z programu jakiś czas i po jakims ok. miesiacu mi już działało xD

Słuchaj kolego, użytkownik TripleHHH nie pytał się, jak ci działał Utorrent, tylko, jak to naprawić.
I po drugie: Błagam, zanim wyślesz swoją odpowiedz, spójrz na swój post, i w popraw go, bo aż się roi od błędów! ;)

Co do problemu, myślę, że masz złe ustawienia w programach. Pobaw się w nich< szczególnie w opcji limit pobierania i wysyłania< powinien być wyłączony:) :p
 

krolik19900906

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
386
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bielsko-Biała
dokladnie to napewno jest wina ustawien....

Jest jeszcze jedna mozliwosc- program nie laczy sie z glownym serwerem i tez wtedy miga zolta jak probuje a czerwona jak sie nie polaczy w ogole
 

karlben

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2008
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
24
a od kogo masz internet, jakie masz ip??(wewnętrzne 192.xxx;zewnętrzne 86.xxx)
 
Do góry