problem z prąciem?

Status
Zamknięty.

sajmona99111

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
no to mam problem, jak naciagne skore za zoledzia to skora zwija sie i wszystko schodzi oprócz koncowki skory. A czasem zwija sie tez od zewnatrz ze widoczna jest skora od srodka. trudno to wytlumaczyc ale nie wiem co mam z tym robic?
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
A mógłbyś to jakoś po ludzku wytłumaczyć co się dzieje?

To może podam tobie taką wersje a ty powiedz czy tak jest ::

"Podczas zwodu jak i spoczynku, mam problemy ze sunięciem napletka(skóry) ze żołędzia"
 

sajmona99111

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
podczas zwodu i jak spoczynku jak sciagne skore to mam problem z zalozeniem jej spowrotem, a jest tez druga opcja ze skora pod zoledziem zwija sie w zewnetrzna strone (jak papirus)
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Hm.. to moze być prawdopodobnie stulejka, ale tak do końca nie jestem pewień, wiec przenieś się na www.stulejka.com

Tam masz fotki, innych użytkowników opinie, i historie jak to z nimi było jak mieli stulejke, może się upewnisz, i pójdziesz z tym do urologa.
 

sajmona99111

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
chyba przejde sie z tym do lekarza. A jak bede z tym czekac to cos sie stanie? bo mam teraz wazne mecze nie chce zeby mnie to wykluczylo?

moze wiesz jaka bym mial przerwe?
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Jeżeli jest to stulejka, to po zabiegu, jednak lepiej zostać w domu i nic nie robić. Ale każdy człowiek indywidualnie przechodzi przez zabieg, i każdy inaczej na niego reaguje. Ale lepiej pójdz do urologa, bo nasz polski NFZ jak wykryją u ciebie stulejke, to możesz czekać miesiąc lub dłuzej na zabieg.
 
Status
Zamknięty.
Do góry