problem z penisem

_Amator_Ganji_

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
witam. nie wiem czy wybrałem odpowiednie forum,ale cóż mam problem. mianowicie podczas masturbacji i próbie zsunięcia napletka z żołędzia posunęłem się chba za daleko i napletek nie chce z powrotem wejść na żołądz. co robi ć? nie jestem pełnoletni a wstydzę się powiezdzieć o rodzicom? Pomóżcie plz ! (mam tak od wczoraj) i jeszcze jedno , podczas proby nałożenia napletka żoładz boli. ogolnnie przy jego dotknięciu boli. Tylko prosze nie pisac idz do lekarza, bo prosze o porady ktore moge sam skutecznie zastosowac. Jeśli komuś z was zdazylo sie cos podobnego to powiedzcie co zrobiliscie
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
nie wiem czy dobrze rozumiem,
ale jeśli chodzi o to co myślę o co mniej więcej tu opisałeś to po prostu się nie martw, prędzej czy później i tak by zszedł, chociaż nie musi do końca zejść, "po drugiej stronie" żołędzia jest też takie miejsce że może się ten napletek trzymać i nie puścić.
niestety raport poleci
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Widocznie masz stulejke, ból nie jest niczym dziwnym, jeśli to pierwszy raz ;) Mimo to, napletek powinien wrócić na swoje mejsce! Jeśli masz stulejkę to może on blokować dopływ krwi do żołędzi, co może mieć bardzo złe konsekwencje!!! Najlepiej weź oliwkę, posmaruj, i spróbuj ściągnać napletek, jeśli to nie pomoże to biegiem do lekarza!!
 

_Amator_Ganji_

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Widocznie masz stulejke, ból nie jest niczym dziwnym, jeśli to pierwszy raz ;) Mimo to, napletek powinien wrócić na swoje mejsce! Jeśli masz stulejkę to może on blokować dopływ krwi do żołędzi, co może mieć bardzo złe konsekwencje!!! Najlepiej weź oliwkę, posmaruj, i spróbuj ściągnać napletek, jeśli to nie pomoże to biegiem do lekarza!!

stulejke czyli? chodzi po prostu o to że wczoraj skóra zeszła z żołędzia i nie chce wrócić na swoje miejece
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
google -> "stulejka"

chodzi o to, ze masz zbyt "ciasny", za waski napletek, musisz go albo rozciagnac, albo udac sie do lekarza, ewentualnie bedzie cie czekac operacja (w co watpie)

ile masz lat? Jesli ponizej 14-15 to nie masz sie czym jeszcze przejmowac, bo byc moze przejdzie Ci to z wiekiem.

Ale musisz sciagnac napletek na swoje miejsce, sprobuj z ta oliwka, albo innym "poslizgiwaczem", bo na serio mozesz miec powiklania jesli tego nie zrobisz. poczytaj sobie to co wygooglujesz
 

wama

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
MASZ KOLEGO ZAŁUPEK - POWAŻNA SPRAWA - MOŻESZ STRACIĆ KONIEC / WAL SZYBCIUTKO DO UROLOGA LUB CHIRURGA/
 

An0nimek

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecinek
To ja jeszcze zapytam, jakie konsekwencje może mieć mniej więcej taka stulejka? bo mi skórka schodzi z żołędzia oraz moge ściągnąć też napletek w stanie wzwodu lecz ucisk jest widoczny ale nie czuje go, żołądź robi się czerwony podczasz wzwodu, widocznie tamuje dopływ krwi lub jest to normalne, chciałbym z tym jeszcze poczekać aż bd pełnoletni więc 1,5roku jak sądzicie?
nie chciałem tworzyć nowego tematu :p

ps. usuwane jest to operacyjnie? bo ja mam taki uścisk tylko w jednym miejscu cieniutkim
 

blazej666

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja mam problem podobny przy myciu członka, jak dotykam go to jest taki ból, że głowa boli. Nie chce sie też dosunąć, a kiedy go naciągam to czuje jakby sie coś odklejało wtf xD

@Niżej ;]

Czyli z tego co wyczytałem na wikipedi to trzeba go naciągać w gorącej kąpieli a jak nie pomoże to to trzeba do chirurga?? Ale z tego co dalej wyczytałem jestem dopiero w początkowym stadium więc wystarczy tylko naciąganie ;) Ty za pomoc
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
blazej666 najprawdopodobniej masz stulejkę- z tego co czytałem to nieprzyjemna sprawa. Wpisz w google i sobie o tym poczytaj...
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Z takim problmem idź do urologa i głowy na forum nie zawracaj. Bo nikt tu Ci nie poradzi, raz że lekarza tu nie ma, dwa to totalna głupota w tak poważnych sprawach pytać się pryszczatych nastolatków o rozwiązanie problemu.

Zniesmaczony.

J.B
 

szkalaka

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
jak zrobić w wieku 14 lat ten żołondź na penisie bo jusz sie dowiedziałęm co tto za kapelusz ??
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Napisz to po polsku.

BTW: dlaczego rodzicom jeszcze mnie powiedziałeś, że masz problemy z interesem?

J.B
 

Deidara

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
posmaruj.oliwką.zaciśnij.zęby.i.sprbuj.sciągnąć.ale.nie.na.siłe
 
Do góry