Problem z penisem

janek17

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
A więc, mam już 17 lat i mój penis ma ok 16cm, cienki chyba też nie jest, ale mam problem. Ponieważ nigdy on się nie wygina w górę i zawsze jest końcem skierowany w dół. Gdzieś ktoś pisał że to przez to że się nosi majtki. Proszę pomóżcie.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
To normalne zjawisko. Były już takie tematy, więc jak chcesz wiedzieć więcej wystarczy poszukać.
 

janek17

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
"jesli będziesz ćwiczył to skorygujesz to" tzn że muszę robić jakieś dodatkowe ćwiczenia?? Jestem nowy na tym forum i nie mogę znaleźć odpowiedzi pasującej do mojego problemu. Proszę o odpowiedź.
 

totenti

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
A więc, mam już 17 lat i mój penis ma ok 16cm, cienki chyba też nie jest, ale mam problem. Ponieważ nigdy on się nie wygina w górę i zawsze jest końcem skierowany w dół. Gdzieś ktoś pisał że to przez to że się nosi majtki. Proszę pomóżcie.
Panowie, jedne penisy są skierowane do góry, inne na dół, inne w bok. Czasami to nawet lepiej. Jeżeli zagięcie nie jest zbyt duże to nie ma się czym martwić. Owszem penis w pewien sposób poddaje się "uplastycznianiu" ale to nie ciastolina, więc znowu nie przesadzajmy w drugą stronę z tymi majtkami.
 

mati300extra

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2011
Posty
293
Punkty reakcji
17
Wiek
32
Miasto
Na wschód od kulturalnej stolicy mazowsza
Panowie, jedne penisy są skierowane do góry, inne na dół, inne w bok. Czasami to nawet lepiej. Jeżeli zagięcie nie jest zbyt duże to nie ma się czym martwić. Owszem penis w pewien sposób poddaje się "uplastycznianiu" ale to nie ciastolina, więc znowu nie przesadzajmy w drugą stronę z tymi majtkami.

Gościu jest młody i to możę mu jeszcze pomóc
 

totenti

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Gościu jest młody i to możę mu jeszcze pomóc
Ale po co ma pomagać? Jeżeli nie jest to łuk, tylko wygięcie w dół, to nie ma takiej potrzeby. Poza tym nieduże zagięcia zapewniają lepsze doznania podczas współżycia z kobietą. Jeżeli ma być bardziej prosty, to mogą trochę pomóc ćwiczenia, ale nie należy oczekiwać jakiegoś super efektu, a już na pewno nie co do długości :)
 

doraemonff

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2011
Posty
59
Punkty reakcji
3
Im bardziej powyginany, tym kobieta ma bardziej rozrywkowo, nie? Olej to, i nie, to nie jest od majtek (dalibyście sobie siana z takimi głupotami).
 

jankooknaj

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Chciałbym zobaczyć jak wyglądają ćwiczenia na ukierunkowanie penisa ku górze...
Nawet jakbyś nosił pół życia stringi z koronki to Twój penis i tak urośnie jak chce.
Chyba, że majtki które nosiłeś były zawsze o dwa rozmiary za małe :). Z Twojego opisu nie wynika, że ma on kształt precla więc penis do góry...eeee...znaczy głowa do góry i pokaż go jakiejś ekspertce :)
Pozdrawiam
 

totenti

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Chciałbym zobaczyć jak wyglądają ćwiczenia na ukierunkowanie penisa ku górze...
Nawet jakbyś nosił pół życia stringi z koronki to Twój penis i tak urośnie jak chce.
Chyba, że majtki które nosiłeś były zawsze o dwa rozmiary za małe :). Z Twojego opisu nie wynika, że ma on kształt precla więc penis do góry...eeee...znaczy głowa do góry i pokaż go jakiejś ekspertce :)
Pozdrawiam
Tzn można go trochę wyprostować, jeżeli chodzi o skrzywienie na bok, ale to są naprawdę nie duże wartości, aczkolwiek nie widzę powodu, żeby to robić. Co do skrzywień w dół, to jeżeli nie jest to duży łuk, tylko po prostu penis jest skierowany w dół to nic się z tym nie robi. W innych przyadkach możemy mieć do czynienia z chorobą Peyroniego. Co do majtek to oczywiście jest to kolejny mit, podobnie jak proporcjonalność w stosunku do rozmiaru buta.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
podobnie jak proporcjonalność w stosunku do rozmiaru buta.
Prawdą jest to, że ten sam hormon wpływa na rośnięcie członka i największego palca u stopu, lecz i tak nie należy na to zwracać uwagi, bo różnie bywa ;)
 

michaldolar

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
327
Punkty reakcji
28
Wiek
36
A prawdą jest że tylko kobiety wierzą w bzdety na temat rozmiaru rąk i rozmiaru nogi w stosunku do penisa, bo tak pisza w babskich pisemkach żeby miały potem o czym plotkować w babskim gronie.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
A prawdą jest że tylko kobiety wierzą w bzdety na temat rozmiaru rąk i rozmiaru nogi w stosunku do penisa, bo tak pisza w babskich pisemkach żeby miały potem o czym plotkować w babskim gronie.
Jak czasem czytam w pracy przedruki z bodajże Elle to łapię się za głowę.

Nie wiem jak można tak idiotyczne artykuły płodzić. Normalnie takich tępych rad w życiu nie czytałem. Jak widzę gdzieś ten magazyn u dziewczyny to ... jest już spalona :) Jakis Playboy na tym tle to szczyt profesjonalizmu, wysublimowania i w ogóle...
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
A prawdą jest że tylko kobiety wierzą w bzdety na temat rozmiaru rąk i rozmiaru nogi w stosunku do penisa, bo tak pisza w babskich pisemkach żeby miały potem o czym plotkować w babskim gronie.

A tak naprawde pewnie nie zawsze sie sprawdza :)

a ja lubie damskie pisma, ale zdaje sobie sprawe jak czytam co jest warte uwagi a co nie. :)
 

doradca_Liderin

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
Większość męskich członków jest skrzywiona w bok lub np. w dół. Nie ma się czym martwić. Często zależy to właśnie od ułożenia, ale nie ma czego korygować.
 
Do góry