Problem z penisem

grizly

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
No więc w końcu się przełamałem aby to napisać. Nie znalazłem tego samego problemu na forum, ani w googlach.
Mam niecałe 17 lat, jestem prawiczkiem. Nie przeszkadzało mi to podczas masturbacji ale teraz martwię się że może mi sprawiać problemy podczas stosunku. Więc podczas wzwodu mój napletek mogę ściagnąć tylko z żołędzia. Czy to normalne?
Prosze o szybką odpowiedź gdyż nie wiem czy udać się do lekarza czy nie.
I przy okazji czy skrzywienie penisa w prawą strone może przeszkadzać w stosunku?

Z góry dziękuje.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Ja tam się nie znam , ale może to być stulejka. Pewnie chłopcy z forum Ci o tym dokładniej opowiedzą wkrótce^^
Myślę że lekarza warto odwedzić, on na pewno udzieli Ci wyczerpującej odpowiedzi na Twoje pytania

Skrzywienie w prawą stronę nie przeszkadza przy stosunku, zresztą to w lewo też nie. No chyba że jest znaczne (w co wątpię)

Pozdro i pamiętaj : bez paniki i wstydu
 

grizly

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Przy masturbacji nie przeszkadza, ale jestem przekonany ze stosunek to całkiem coś innego. Stulejka jest wtedy gdy napletek wogóle z żołędzia nie schodzi, tak mi się wydaje.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Masz na myśli że Twoje skrzywienie nie przeszkadza?
Fakt seks różni się od masturbacji, ale 'mechanizm' jest ten sam. Niewielkie skrzywienie to norma. Ponoś go w lewej nogawce. Jednak jak masz duże skrzywienie (był tu kiedyś taki gościu na forum - jak znajdę tamten temat to zobaczysz o co mi chodzi- który miał bardzo krzywego penisa i on faktycznie mógłby mieć problemy, ale to raczej nie jest jakieś popularne schorzenie więc nie martw się na zapas)

Jeśli chodzi o stulejkę to wygląda to tak: albo nie możesz w ogóle odsunąć napletka, albo nie możesz go zsunąć w jakimś stopniu (bo dalej sprawia Ci ból). Ani jedno ani drugie nie pasuje. Moja wiedza na ten temat jest dość ograniczona (ze względu na to ze to nie mój problem), ale napletek zsuwa się tylko z żołędzia, nie dalej. Może wpisz to w google jeszcze raz, wybierz u góry 'grafika' i porównaj ze swoim problemem.
 

grizly

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Więc może wszystko jest ok. Poczekam na wypowiedzi innych i najwyżej dla pewności udam się do lekarza.
 

Wondi

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Odezwała się pani co siedzi w tematach tylko dla mężczyzn.. :)
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
No patrz, a udzielam cenniejszych porad niż Ty.
Ciekawe z kim jest coś nie tak? :sexy:
 

Loner

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
148
Punkty reakcji
0
jest strona stulejka.com jak sie nie mylę gdzie możesz dokładnie poczytac na ten temat a co ważne są tam zdięcia gdzie możez zobaczyc jak to wygląda i porównac ze swoim członkiem, co do skrzywienia to różnie bywa,częśc mężczyzn nic z tym nie robi a inni mają kompleksy i próbują temu zaradzic
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Przy masturbacji nie przeszkadza, ale jestem przekonany ze stosunek to całkiem coś innego. Stulejka jest wtedy gdy napletek wogóle z żołędzia nie schodzi, tak mi się wydaje.

Stulejka jest wtedy, gdy napletek jest sklejony z żołędziem. Jeżeli napletek podczas wzwodu schodzi(bez bólu etc) z całego żołędzia to wszystko w porządku.
Co do skrzywienia penisa to idealnie prostego żaden facet nie ma, kwestia tego w której stronie nogawki nosisz członka i tego typu 'skrzywienia' w stosunku nie przeszkadzają chyba, że skrzywienie jest na prawdę duże.
 

rosix

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Jasło
ja zawsze nosiłem go do góry xD i dzisiaj jest troce odchylony do góry co bardzo mnie cieszy <haha> kobieta nienazeka i wogole , nie przejmuj sie tym znajdz se panne i spr czy bedziesz mial problem z sexem :p tzn po kilku razach bo po pierwszym to mozesz w zalamanie nerowowe popasc :p :p wiesz zdenerwowanie , moze nie stanac chyba ze panna jest za:cenzura:.ista wiec nie bedziesz mial problemu , ale to jest najlepszy sposoba aby sprawdzic :D
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Dla pewności idź kolego do lekarza. Jeśli chodzi o skrzywienie, to nie ma idealnie prostego penisa. Tyle że skręt w lewo występuje aż u 70 % mężczyzn. Zależy to od tego w której nogawce go nosisz. Bez paniki, wizyta u lekarza. pzdr
 

Bartex2

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
A ja mam prostego xD I Moja Dziewczyna go Uwielbia :zakochany: A tak Pozatym niemusisz sie bac skrzywionego ;) zapewne to nie problem :) :D
 
Do góry