Problem z "pałą" :/

andziol92

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Miasto
z mamy :D
Witam.
Mam pewien problem z moim penisem. Otóż często po sikaniu "cieknie mi kran" więc muszę to ("nadmiar" moczu) jakoś strzepać (ojej, jak to brzmi :mruga: ). Jakoś tak podczas robienia tego, naciągam napletek. Problem polega na tym że napletek się bardzo rozciągnął i wydłużył, powiększył, teraz gdy penis jest w stanie spoczynku, swobodna skóra wisi na ok. 2 centymetry. Gdy jest w stanie wzwodu dalej osłania żołądź! Nie zsuwa się.
Powiem też że gdy się masturbuję, razem z ręką "chodzi" też ta skóra, nie muskam się po żołędziu (dziwnie to brzmi) a raczej przy chwytaniu za penisa skóra zsuwa się i nasuwa razem z ruchami ręki...
Da się jakoś zredukować ten nadmiar skóry, jakoś uciąć czy coś w tym stylu?

Mam też problem z wędzidełkiem, a mianowicie jest ono jakby za krótkie i przy pełnym zsunięciu skóry z żołędzi wędzidełko jakby ciągnie go w dół, przez co nienaturalnie się on wygina.
Podciąć to jakoś czy co?

Pozdrawiam liczę na poważne odpowiedzi.
 

andziol92

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Miasto
z mamy :D
okej. Z tego co się dowiedziałem, wystarczy podciąć wędzidełko i skrócić napletek, oczywiście wszystko zrobione przez lekarza.
Dzięki za rady.

A wie ktoś może jak wygląda operacja obrzezania?
 

Victor_

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
561
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Za Tobą ;)
okej. Z tego co się dowiedziałem, wystarczy podciąć wędzidełko i skrócić napletek, oczywiście wszystko zrobione przez lekarza.
Dzięki za rady.

A wie ktoś może jak wygląda operacja obrzezania?
Już myślałem że sam chcesz się za to zabrać... xD

Nie jestem Żydem, więc raczej Ci nie opiszę swoich wrażeń z obrzezania... :D
 
Do góry