Problem z otwarciem dysku loklanego: D; E...

TheBestPL

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Witam! Jest to dość dziwny proble... A wię gdy chce otowryz dysk lokalny D lub E to mi wysakuje, przez jaki program chce otworzyc plik... tak jak by te 2 foldery nie maily przypisanej aplikacji, ktora maja sie otwierac. Przed tym wszystko było OK, ale teraz nie wiem, co się stało... Moglby mi ktos pomoc?
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Prawdopodobnie masz jakieś złośliwe oprogramowanie na dysku. Napisz mi jakiego masz antywirusa, a międzyczasie przeskanuj sobie dysk skanerem online. http://www.pspolska.pl/ Na tej stronie na dole po prawej jest skaner. Jeżeli masz coś na dysku to znajdzie i unieszkodliwi. Jak to nie pomoże to inaczej pokombinujemy :)
 

TheBestPL

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
mam avasta! Home Edition, a tak dokladnie to mam go od 2 dni, bo wczesniej mialem Pande IS '08 i mi sie cos w niej popieprzylo, bo nie chciala skanowac, a jak mi pobieralo aktualizacje, to mi pisalo, ze wpisuje bledny identyfikator, albo haslo, a wszystko pisalem dokladnie, raz tez przypomnialem haslo na stronce i nic, ale mniejsza z tym. jak juz pisalem mam avasta! Home Edition od dwoch dni i przez ten okres, co nie aktualizowalem i nie skanowalem moglo mi cos wlezc... wyprobobuje ten skaner i napisze...
 

Tao

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
449
Punkty reakcji
0
Miasto
Domek na Hawajach
Dołączam się bo również mam na kompie taki problem. Różnica polega na tym, że nie mogę odpalić mp3playera (tzn. to co na nim jest odpalam niekonwencjonalną metodą) i na dysku również mam jedynie Avasta. Żadnego innego antywira nie ma i nie było.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Też możesz na wszelki wypadek przeskanować ;) Z doświadczenia wiem, że Avast lubi bardzo przepuszczać, i sam byłem zmuszony kiedyś 2 razy dysk formatować, bo już niewiele można było poradzić. Tao, a próbowałeś z innym playerem?
 

Tao

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
449
Punkty reakcji
0
Miasto
Domek na Hawajach
Mi chodzi o dostanie się na dysk playera (coś ala pendrive), a nie odtwarzać go. I też właśnie podczas klikania na ikonkę 'dysku zewnętrznego' otwiera mi się to okienko gdzie mogę wybrać program, który odtworzy daną aplikację ^^
 

TheBestPL

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
skanowalem i nic:/ tzn wyskoczylo mi cos ze moj PC jest zainfekowany, ale dalej to samo. sorry, moze sie bardziej znasz, ae moim zdaniem to nie jest wina wirusa... a w ogole to jest jakas aplikacja specjalna, ktora otwiera dyski, foldery itd? najlpeiej to popatrz we wlasciwosciach dysku D, lub E i mi powiedz, jaka nazwa jest przypisana pod opcje: otwieranie za pomoca... acha i jeszce jedno, dysk C mi normalnie otwiera...

;] przed chwila znalazlem wyjscie xD trzeba po prostu wpisac adres dyskuj, a więc: E:\ lub: D:\. jest to dosc niekomfortowe, ale jakos "dam rade":) ale mozemy dalej probowac i kombinowac...
 

Bartos_12345

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
A Próbowałeś Formatować Komputer? Może to by pomogło.a jak Nie to Musisz Podzielić Sobie Nowe Partycje a Te Niedziałające Usunąć
 

cozmld

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
zeby wejsc na pena kliknij prawym klawiszem myszki na moj komputer i "Eksploruj" lub kombijacja klawiszy "Windows + E" i tam rozwiń pena w lewym oknie (nie klikaj w prawym!!). Format raczej nic nie da a usuwanie tego to jak walka z wiatrakami. Trzeba sie nauczyć z tym zyc ;P
 

Przemo_958

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kietrz
ja mam podobny problem, tylko gdy chce otworzyć jakiś dysk to zamiast jego zawartości pokazuje mi się WYSZUKAJ. Co zrobić żeby było dobrze
 

TheBestPL

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
[rzeskanowałem parę razy kompa avastem! i problem znikł, wyparował, ulotnił się:p może to wirus, a może "coś" innego osobie wyżej polecam też to zrobić, a jak nie to trzeba wpisywać ścieżkę, albo eksplorować, jak to ktoś jeszcze wyżej wspomniał:) temat do zamknięcia
 

Fart

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
155
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z Twojej Wyobraźni
Witam! Jest to dość dziwny proble... A wię gdy chce otowryz dysk lokalny D lub E to mi wysakuje, przez jaki program chce otworzyc plik... tak jak by te 2 foldery nie maily przypisanej aplikacji, ktora maja sie otwierac. Przed tym wszystko było OK, ale teraz nie wiem, co się stało... Moglby mi ktos pomoc?

Masz wirusa. Nawet jakbyś go usunał(może juz to zrobiłes.. problem nadal zostaje). Jeśli dobrze pamiętam wypróbuj ten program:

http://www.instalki.pl/programy/download/a...re/ComboFix.php

Jeżeli nie pomoże(a powinien) to napisz na prv. :) To pomogę rozwiązać ten problem.
 
Do góry