Problem z odtworzeniem nagranej płyty

Status
Zamknięty.

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Witajcie!Mam dość duży dla mnie problem.
Zapisałam się na prawo jazdy i dostałam przegraną płytę z zadaniami i nauką na egzamin od pani instruktor.
Otóż wkładałam tą płytę do laptopa i na zwykły komputer i w ogóle nie chce się odtwarzać. Wsadzam płytę i nic.Wchodzę na mój komputer i tam najeżdżam na ikonę, a tam jakieś programy mi się pojawiają żeby wybrać z listy. Wyskakuje mi coś takiego-podaje w załączniku.Nie wiem co mam robić. Instruktorka dała mi kolejną płytę i mówi, że obydwie u niej działają.Pomożecie?
 

Attachments

  • bez tytułu.JPG
    bez tytułu.JPG
    124,3 KB · Wyświetleń: 37

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
Domniemam, że owy program na screenie jest domyślnym programem do odtwarzania jakiegoś rodzaju plików. Kliknij prawym na ikonie napędu i wybierz opcje eksploruj, a wtedy pojawi się wiele plików znajdujących się na płycie i spróbuj je otworzyć. Możesz też pogrzebać w ustawieniach tego programu i odznaczyć domyślne odtwarzanie plików albo odinstalować go.
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Ale ja wczoraj zainstalowałam ten program bo myslałam,że może dzieki niemu ta płyta odpali.
Wcześniej, bez tego programu też nie działała. Nie wiem co robic.
 

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
co sie działo przed zainstalowaniem tego programu? Możesz też skorzystać z serwisów internetowych o tematyce prawa jazdy pytania są takie same
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Przed zainstalowaniem tego programu pojawiał się taki sam komunikat jak i po zainstalowaniu ten co jest na screenie.
No właśnie nie wiem czy sa takie same w internecie.Wolałabym mieć z płyty...kurcze
 

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
Jak wklepałem ten komunikat do googli to znalazłem informacje, że płyta przy nagrywaniu mogła nie mieć zamkniętej sesji tzn. może być odtwarzana na komputerze, na którym była nagrywana, a na innych niekoniecznie. Możesz też dać pendriva i niech skopiuje ci cała zawartość nie powinno być problemu, a co do serwisów internetowych możesz być spokojna, pytania są takie same od lat jeśli się nie mylę i przynajmniej do końca roku się nie zmienią
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Jak wklepałem ten komunikat do googli to znalazłem informacje, że płyta przy nagrywaniu mogła nie mieć zamkniętej sesji tzn. może być odtwarzana na komputerze, na którym była nagrywana, a na innych niekoniecznie. Możesz też dać pendriva i niech skopiuje ci cała zawartość nie powinno być problemu, a co do serwisów internetowych możesz być spokojna, pytania są takie same od lat jeśli się nie mylę i przynajmniej do końca roku się nie zmienią

Dziękuję za odpowiedź :) Czyli to znaczy,że to nie jest wina mojego kompa, że nie odtwarza, tylko tego, kto nagrał te płytę?
 

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
według tego co znalazłem na innych forach to tak jest. Wystarczy pogrzebać w opcjach przy nagrywaniu, ale lepiej będzie jeśli skopiujesz to na pendriva, albo po prostu wejdziesz na jakąś stronkę o tej tematyce
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Tylko,że ta instruktorka mi powiedziała,że na tej płycie jest zarówno nauka jak i testy. Dlatego jest taka ważna.
A pendriva nie mam :(
 

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
to pożycz, albo kup. 1gb w zupełności do tego wystarczy a kosztuje ok 20zł. Możesz powiedzieć, żeby owa instruktorka nagrała płytę z zamknięta sesją. W różnych programach różnie może się to nazywać np. w niektórych trzeba odznaczyc opcję która pozwala na późniejsze dodawanie plików. Rzecz jasna to pomoże jeśli w tym tkwi problem. Egzaminy i materiały do nauki są w internecie...
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Brak odpowiedzi autora przez 2 tygodnie - zamykam. W przypadku wątpliwości lub konieczności ponownego otwarcia - PW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry