Problem z odtwarzaniem płyt w wieży - LG FFH-262AD

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
665
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
Witam, mam problem z wieżą LG FFH-262AD, wieża ma już około 5-6 lat ;). Ale jeszcze około rok temu działała wzorowo. Przez te 5 lat, nie używałem jej systematycznie. Czasami grała całymi dniami, czasami stała parę miesięcy. Radio gra jak należy, natomiast jest problem z płytami. Kiedy włożę płytkę do wieży, np. w drugie miejsce. Klikam na CD2, szuflada wsuwa się - laser próbuje czytać płytę, słychać jakby coś się rozpędzało i zwalniało :p, i pisze "READING" i po chwili "CD2" i tak w kółko. Oczywiście znam dosyć dobrze angielski i chodzi tutaj o to, że wieża próbuje odczytać płytę :p. Wiem które płyty wieża czytała kiedyś i to je staram się odczytać, ale efekt ciągle taki sam. Laser już czyściłem, nic nie dało :(.
 

Yasió

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Ustka
Z tego co ja wiem nie za wiele bo w sumie jak byś poszukał w internecie to sam byś to zrobił, wystarczy mieć mały śrubokręt i delikatność w rękach, mój kolega się takim czymś zajmował jak go złapie to zapytam dokładnie.
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
665
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
Jeżeli ktoś wie gdzie mogę znaleźć takie informacje jak to zrobić, to prosiłbym o link. Wieży i tak nie używam, bo muzyki słucham na komputerze. Chcę spróbować zrobić to sam ;), jak mi się uda to przynajmniej nauczę się czegoś nowego :D.
 
Do góry