Problem z moimi włosami

T

termibilde

Guest
Witam wszystkich. Otoz przedstawie Wam moj problem. Zawsze gdy sie scinam u fryzjera potem stawiam wlosy na gume, sa one grube, i rowno stoja, lecz po kilku dniach sa juz porozdzielane kazdy stoi jak chce i robi sie szopa :( dodam ze myje glowe co 3 dni lecz codiennie plukam aby gume zmyc i nalozyc na nowo. Ktos wie czemu tak mam?
 
T

termibilde

Guest
Chcialbym dodac ze mam geste i sztywne wlosy,i scinam na 2 cm.. a tak w ogole zyje ktos na tym forum??
 

dizelkowi

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
175
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
Żyje Żyje...
wiesz myj włosy co dziennie i zetni je tak jak chcesz je układac, lecz myj głowę codziennie i kładź gume na wilgotne włosy, to pomorze :) .
 
T

termibilde

Guest
Robie tak, czy myje codziennie, czy plukam mam too samo po 4 dniach, lecz zauwazylem ze po odzywce sa lepsze nie mam problemow i jak codziennie stawiam jest lepiej bo gdy zrobilem przerwe to stac nie mogly czy to przez to?
 

Alvares

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
39
Punkty reakcji
2
Jak rozwiązać Twój problem nie wiem. Wiem tyle, że codziennie szorowanie włosów nie jest zbyt zdrowe. Nie przeginaj z tym.
 

Tomka.

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
bydgoszcz. / śródmieście. ; ]]
masz taki problem, jak wiele dziewczyn i facetów. ;)
może po prostu myj, nie tyle, co codziennie, ale stosuj odżywkę.
jeżeli tylko spłukujesz gumę, wtedy stosuj odżywkę bez spłukiwania, ale jak już je myjesz, to używaj takiej, którą trzeba spłukać.
w większości przypadków to działa. :)
 
T

termibilde

Guest
a moge na ta gume (ktora jest juz skruszona) przed pojsciem spac polozyc na to odzywke? bo jak splukam a z rana umyje to mam sztywne i trudno je postawic
 

Tomka.

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
bydgoszcz. / śródmieście. ; ]]
ale to byś musiał założyć na to kompres (ręcznik), który by był odpowiednio upięty.
odpowiednia, znaczy, żeby nie przeszkadzał Ci w czasie snu oraz żeby nie ześlizgnął Ci się z włosów. ;)
 
T

termibilde

Guest
no dobra zapytaj a do tego recznika na glowie to bez przesady, nie chce komediowac po domu :D
 

szlachetna

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
hej, może wydać Wam się głupie to pytanie, ale co to jest ta guma?bo tak czytam i nie bardzo rozumiem o co Wam chodzi:)
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Guma to coś takiego jak żel, ale po gumie włosy nie są mokre i lepiej się układają ;)
 
T

termibilde

Guest
po gumie nie sa mokre? ojj zalezy po jakiej, w moim przypadku zel nie ma co sie przyrownywac...
 
Do góry