Problem z maszyna:P

damcio

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków/Włocławek
Witajcie panowie.Mam taki problem.Mam stulejkę i będę miał zabieg niedługo i chciałem się dopytać czy ktoś z was miał usuwanie stulejki, jak długo nie mógł się zbliżyć z dziewczyna.Dziewczyna jest w innym mieście i przyjezdna po tygodniu moim zabiegu.Czy jest możliwość uprawiania stosunku po zabiegu (po tygodniu)

Czekam na odpowiedz
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Ja miałem Stulejke całkowitą, a jest różnica między całkowitą stulejką a częściową.

Po zabiegu sprzętu nie mogłem używać przez 30 dni, no może troszke krócej.

Ale to jest zależne od twjego ciała, inni mogą po tygodniu, dwóch, a inni troche więcej czasu potrzebują by być w pełni sprawni.
 

damcio

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków/Włocławek
Ja mam częściową.I mam trochę obawy ze ktoś będzie mnie tam skalpelem ruszał.Powiedz jeśli możesz czy twoje stosunki się poprawiły.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
No jasne, ze będzie Cię skalpelem ruszał, palcem tego nie zrobi.
Ja mialem i stulejkę i za krótkie wędzidełko, lecz stulejkę miałem usuwaną jak byłem mały, więc tego nie pamiętam, lecz wędzidełko usuwali mi w Kwietniu br. Goilo mi się ponad miesiąc, wliczając w to szwy samorozpuszczalne.
Więc nie spiesz się, bo możesz całą robotę spieprzyc. Ja jakos wytrzymałem ponad miesiąc, to i Ty wytrzymasz. :)
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Ja mam częściową.I mam trochę obawy ze ktoś będzie mnie tam skalpelem ruszał.Powiedz jeśli możesz czy twoje stosunki się poprawiły.
Będzie tobie skalpelem operować, albo elektrycznym (na 70 % elektrycznym) albo zwykłym, no fakt, sam zabieg no można się nieźle zestresować, bo w końcu twój sprzęt masz pokazać jakimś tam obcym osobą, no ale zabieg u mnie trwał chyba maks 30 minut i no i w tym samym dniu po pewnym czasie wypis do domku i zaczyna się dość bardzo nieprzyjemny okres, gdy znieczulenie przestanie działać to sam niestety niemiło się przekonasz. Przy okazji lekarza się spytaj jakie szwy będziesz miał, jeśli powie że zwykłe, to lepiej poproś go o to by dał rozpuszczalne, przynajmniej unikniesz dodatkowych kontroli lekarza, ja miałem rozpuszczalne szwy.

Co do stosunków, no niewiem jak tam z tą częściową wyglada, ale jak się ma całkowitą, to bardzo krótko stosunek trwa, jak i też jest bardzo bolesny.

Ale bardzo się ciesze że już mam to za sobą i moge się w pełni cieszyć życiem seksualnym :) Dobrze robisz że się zdecydowałeś na zabieg. Wielu facetów bardzo się go boi i wstydzi że ma z sprzętem problemy, no to tak podsumując, u ciebie troche to potrwa, bo jeśli masz zabieg w ramach NFZ, to oni strasznie się grzebią, zaprosili mnie od rana godz. 8:00 a na sale dowieźli mnie dopiero o 13:00 więc troche czekałem tam na ten 30 minutowy zabieg :)

Mam pytanie: po zabiegu nie mogliscie za bardzo chodzic? Grac w pilke itp?
W pierwszym tygodniu to jakby się patrzyło na mnie z boku, to można powiedzieć że zdecydowanie dziwnie chodzi ten koleść, w następnych dniach to już było lepiej, aż tak bardzo nie bolało, bo najgorsze jest to że sobie idzesz idziesz, wszystko git jest, a tu nagle kuje ciebie w tym miejscu:/
Ja miałem zwolnienie z W-Fu bo niedałbym rady ćwiczyć, dopiero po tych 30 dniach wszystko wróciło do normy :)
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Przy okazji lekarza się spytaj jakie szwy będziesz miał
Medycyna poszła do przodu, więc jestem na 99,9% pewny, ze bez zadnego pytania dostaniesz szwy rozpuszczalne, bo to i lekarzom idzie na rękę, bo późnej potencjalny pacjent nie zawraca im głowy zdejmowaniem szwów.

zaprosili mnie od rana godz. 8:00 a na sale dowieźli mnie dopiero o 13:00
No ja miałem podobnie. Kazali stawić się o 8.00 w szpitalu, a gdzies dopiero przed 12.00 miałem zabieg, sam zabieg trawł z 15-20 minut, po wszystkim kazali mi jakies 20 minut poczekać, aby za te 20 minut sprawdzic czy wszystko jest ok. Po 20 min lekarz po mnie przyszedł, zaprosił do gabinetu, sprawdził czy jest krwawienie, czy nie ma. Okazało się, ze jest wszystko w porządku, więc kazali czekać na wypis. Na wypis czekałem kolejne 20 minut, i puścili mnie do domu. Mimo, ze troche to trwało, ale opłacało się. :)

Mam pytanie: po zabiegu nie mogliscie za bardzo chodzic? Grac w pilke itp?
Ja dziwnie się czułem pierwszego dnia, bo miałem opatrunek, ale chodzić chodziłem normalnie. Co do gry w piłkę osobiście odmawiałem jakiś czas gry, bo bałem się, ze niefart a trafi mnie piłka w krocze, nie było by miło. :)

No i jeszcze raz przytocze temat STOSUNKÓW po zabiegu. Lepiej nie spieszyć się, będziesz miał jeszcze niejedną okazję spędzić czas z dziewczyną w łóżku, no chyba, ze chcesz za tydzień iść znów do lekarza, bo Ci szwy pękły, a zapewne nie było by to miłe. Zrobisz co będziesz uważał za słuszne, przecież to Twój sprzęt, nie mój. :)
 

damcio

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków/Włocławek
Panowie ja mam w klinice robiony na NFZ a nie w szpitalu.Mam małe pytanie jeszcze.Czy zostały wam może blizny i czy są bardzo widoczne.2 pytanie.Czemu faceci boją się o tym mówić.Rozmawiałem z 3 przyjaciółmi ze mam stulejkę to dwóch odpowiedziało ze ma też ale nigdy nie zrobią sobie zabiegu.Czy byście mogli wytłumaczyć czego możliwe się boją.


PS.Jednak ze stosunkiem poczekam:p.Wole trochę dłużej poczekać a być w pełni sił:D
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Czy zostały wam może blizny i czy są bardzo widoczne
Ja jak mówiłem, mialem wycinane wędzidełko nie stulejkę. Po tym wędzidełku została mi delikatna, biała 'kreska'. mało widoczne, podobne do jakiegos małego scięgna.

Czemu faceci boją się o tym mówić
Ponieważ nie chcą przed kimś wyjść, ze są jacyś nie halo. Wg mnie nie ma powodu do wstydu, to jest normalne (stulejka/za krótkie wędzidelko występuje co u 4 mężczyzny). Ja sam poszedłem do szpitala, sam się zapisałem. Nie powiem, bo Mamie troche wstydziłem się o tym powiedzieć, ale powiedziałem. gadałem z kilkima kumplami o tym, to wyszło z rozmowy, ze 2óch ma to samo co ja miałem (a nigdy wcześniej o tym nic nie mówili)

 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Od tego tu jestesmy. :)
Polecam się na przyszłość ;)
 

damcio

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków/Włocławek
jutro mam operacje to napisze jak to wszystko przebywa.Więc jak ktoś zastanawia się nad operacja niech przeczyta jutro temat
 

damcio

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków/Włocławek
a więc tak,

Plusy
znieczulenie miejscowe,zero bólu podczas zabiegu,zabieg trwał 20 min,bardzo krotko,tak jak ja jeszcze się nagadałem z pielęgniarką,szwy rozpuszczalne.

Minusy
ból jakieś 4h po zejściu znieczulenia,duża opuchlizna,jeśli spisz na brzuchu to masz zero snu,lezeć w domu,problemu z trafieniem do muszli klozetowej:p.

Podsumowanie
Jak ktoś chce zrobić to niech robi.Myslałem ze bedzie gorzej a nie było.Więc luzik:D
 

michael

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2007
Posty
103
Punkty reakcji
2
Witam.
Ja też miałem za krótkie wędzidło, ale już jestem po zabiegu. Mam pytanie czy u was (po zabiegu) wędzidełko jest jakieś grubsze i twardsze? U mnie jest takie jakby zgrubienie, twardsze niż skóra na innej części penisa.
 

palcek

spOOky
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
738
Punkty reakcji
42
Ja jak mówiłem, mialem wycinane wędzidełko nie stulejkę. Po tym wędzidełku została mi delikatna, biała 'kreska'. mało widoczne, podobne do jakiegos małego scięgna.
Czyli że nie masz wędzidełka? Myślałem że je się jakoś przedłuża
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Mam, mam wędzidełko, tylko to nie jest takie jak przedtem, tylko jak napisał michael, może nie grubsze, ale gdy mam erekcje, to jest to twardsze niż skóra.
Podsumowując: jestem po zabiegu prawie rok (w kwietniu minie rok), mam stałą partnerkę, dość często uprawiamy sex, są dni, że 3 razy dziennie, są dni, ze tylko jeden stosunek i zdarzają się takie dni, ze celibat (ale to rzadko) - ale podczas tego, po zabiegu, ANI RAZU nie zaznałem dyskomfortu, bólu czy czegokolwiek. Wszystko poszło idealnie i jestem zadowolony. ; )
 
Do góry