Problem z lekarzem.

basia43569

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Chodzę do Liceum Ogólnokształcącego. Jestem dobrą uczennicą. w drugim półroczu wybrałam się do lekarza bo coś mi nie dawało spokoju. Powiedział, ze bede miala zwolnienie z wfu i ze mam nie cwiczyc a zwolnienie dostanę później. Jest konic roku mój wfista domaga się zwolnienia albo oyrzymam ocenę niedostateczną niestety mój lekarz nie chce go wypisć ( prawdopodobnie chce " w lapę") co mam robic? Błagam o pomoc. nie chcę zostać w klasie ze względu na wf ! Oceny z innych przedmiotów mam dobre :(. pomocy, blagam ! ;(
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
A od kiedy to zwolnienie jest wypisywane później?
Jeśli "należało" Ci się zwolnienie w w-fu to lekarz powinien był Ci je od razu wypisać i proste, pierwsze słyszę o tym że się nie ćwiczy pół roku, a zwolnienie donosi na koniec semestru
O tym że Twój nauczyciel pozwolił Ci nie ćwiczyć "na ładne oczy" nie wspomnę
 

basik1

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
542
Punkty reakcji
26
Najlepiej by było gdyby to rodzice zainterweniowali u wychowawcy, dyrektora (pod warunkiem, że Ci uwierzą). Może coś by wskórali, choć lekarz prawdopodobnie wszystkiego się wyprze.
 

analityk86

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Rodzice może pomogą, spróbuj iść do swojego lekarza i wyjaśnić mu sytuację, może pomoże. Poza tym nie ma możliwości, żebyś nie zdała przez wf, chyba jakoś w sierpniu są poprawki w szkołach, będzie dobrze. Możesz też z nauczycielem porozmawiać i wyjaśnić mu prawdę po ludzku.
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Co w wychowaniu fizycznym widzisz złego żeby na ten przedmiot nie chodzić?
Myślę że tego typu sprawa jest raczej przejrzysta, jasna i uczciwa. Nie miałaś zwolnienia lekarskiego bo nic Ci nie dolegało, zatem powinnaś ćwiczyć. A że nie chciało Ci się ćwiczyć to nie masz pozaliczanych ćwiczeń, tym samym brak oceny znaczy ocena niedostateczna.
Za kilka, kilkanaście lat znów napiszesz temat ale w dziale zdrowia ogólnego o treści: bolą mnie plecy, mam krzywy kręgosłup, tyję i nie wiem co zrobić.

Ruch to zdrowie, a wysiłek fizyczny poprawia sprawność fizyczną.

A teraz piszą że "będzie dobrze" bo są poprawki... owszem są, ale musi zaliczyć ćwiczenia, z tym że pewny nie jestem czy z w-f dają możliwość poprawki.
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
Za kilka, kilkanaście lat znów napiszesz temat ale w dziale zdrowia ogólnego o treści: bolą mnie plecy, mam krzywy kręgosłup, tyję i nie wiem co zrobić.

Ruch to zdrowie, a wysiłek fizyczny poprawia sprawność fizyczną.

Chwała Ci za te słowa :papa: sam nie ćwiczyłem zawsze i odbiło mi się to na zdrowiu ;/ ale nadrobiłem :eek:k:

Tyle że WF w szkole jest bardzo ograniczony.... zazwyczaj piłka nożna i tyle. Co nie każdemu pasuje.
 
Do góry