Problem z komputerem

TripleHHH

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
>>>>>>>>>
Mam problem.Gdy otwieram panel sterowania jest wszysto ok,ale gdy chce otworzyc programy (dodaj lub usuń programy itp.)to wyskakuje błąd i pisze ze nie odnaleziono pliku "rundll32.exe" POMOCY!!!
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
start -> uruchum -> wpisujesz "sfc rundll32.exe" Nie wiem dokładnie bo nie napisałeś jaki masz system, na Win95 inaczej, 98 jeszcze inaczej a w XP nie wiem czy da radę.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
klawisz f8 przy bootowaniu systemu i wybierz tryb awaryjny :]
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
i co to wam dam jak tam brakuje pliku rundll32 ?

bootujesz system z płyty tj instalkę, na ekranie pomijasz to napraw, i po "wyszukiwanie wcześniejszych wersji systemu" o ile znajdzie dajesz napraw i powinno być ok
 

TripleHHH

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
>>>>>>>>>
a dzięki nie próbowałem waszych sposobów ,ale zrobiłem cos takiego:Najpierw wszedłem do folderu service packa, potem kopiowałem do "system 32" plik "rundll32.exe" i idzie.

Aha mam jeszcze pytanko :Jak sciągam gre to idzie mi po 20/50 kb/s a mam neta 2,4 netie ,jeszcze przy programie do sciągania mam żółte swiatło nie wiem co to oznacza ,ale pisze ze cos z NAT'em jakims.(koledy mi mówią że jak mają predkosc 100 k/s i to mało i maja słabszy internet)chciałbym to poprawic moze to znacie???????????????????? :eek:k:
 

zygielekd31

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2008
Posty
393
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
Temeria
Torrentami ściągniesz tak szybko jak inni ludzie na to pozwolą, rzadko kiedy 1 pliku transfer jest wyższy niż 200kb i dlatego zawsze ściągam po 5-6 plików.


RegiS.
 
Do góry