Problem z kompem

MattiZiom

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Boston City
Witam,problem się zaczął od tego że dostałem jakiś błąd przy połączeniu(mam neostradę)później z niej zrezygnowałem i łączyłem się przez zwykłe połączenie.Nie wiem jak prędkość pobierania spadła mi z 127kb/s do 80kb/s(to nie wina serwerów; już sprawdzałem).

Inny problem:po zainstalowaniu(chyba)net framework 3.5 przestały mi działać niektóre programy,wyświetla się coś takiego gdy włączam jedną grę:
pvfgy.jpg
i mam podobny komunikat przy starcie systemu tylko że na temat sterowników ATI Radeon.Nie mogę włączyć Nortona(pisze mi:Nie można uruchomić tego programu marki Norton.Ponownie uruchom komputer.[oczywiście próbowałem ale to nic nie daje]).I jeszcze gdy próbuję pobrać programy usuwające składniki NET.framework żadna strona nie chce mi się wyświetlić(jakby wkradł się jakiś hacker i konrtolował mnie).

EDIT:eek:k odinstalowałem go ale problem nie zniknął;/ co może być tego przyczyną?
EDIT 2:to może być chyba spowodowane automatycznymi aktualizacjami windows,gdy moja siostra schodziła dała wyłącz komputer i coś tam aktualizuj.Można jakoś cofnąć te aktualizacje?Próbowałem przywracaniem systemu ale nie pomaga.
 

Tard

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
219
Punkty reakcji
0
Miasto
nie wiem :P
jak siostra Ci instaluje jakies aktualizacje to ja juz sie domyslam jaki tam masz balagan :)
masz tyle (i takich) bledow, ze ja bym sie nie bawil w ratowanie systemu, tylko zainstalowal go na nowo
 

Quirel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
335
Punkty reakcji
10
Tak to jest, jak się nie instaluje aktualizacji natychmiast po zainstalowaniu systemu (a aktualizacje należy instalować).
Z taką ilością błędów może poradzić sobie polecenie:
Kod:
sfc /scannow
Ale niestety może równie dobrze przy złym stanie komputera rozwalić system totalnie. A więc odpalasz to na własną odpowiedzialność.

P.S. Tard, co Ty masz do NASZEGO Prezydenta?
 

Tard

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
219
Punkty reakcji
0
Miasto
nie wiem :P
to co ja do niego mam to moja sprawa

nie ten dział, nie ten temat, wiec na tym mozna skonczyc dyskusje.
 
Do góry