Problem z Klatą?

cedak

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Mam taki problem z klatką a mianowice mam kurzą klatkę.Mam pytanie jakimi ćwiczeniami na klatę moge to zatuszować czy wystarczy wyciskanie płasko na ławeczce czy może rozpiętki.A może jakieś inne ćwiczenia?
Proszę o odpowiedź.
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Żeby zatuszować tą twoją klatę to musisz cwiczyć klatę co jest raczej logiczne. Więc potrzebujesz ćwiczeń które będą rozwija ćmięśnie klatki, jednym ćwiczeniem jej nie rozwiniesz a ona i tak wielka nie urośnię jeśli reszta będzie zaniedbana bo to raczej idzie po równo. chyba że jakieś dobre suple lub sterydy. Po prostu musisz ułożyć sobie normalny plan na całe ciało.
 

maxis26

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
263
Punkty reakcji
27
Miasto
WLN
Na początku radzę Ci robic dużo pompek. Zacznij sobie seriami 12-10-8 z odstępem czasowym np. 80 sek. co każdą serię.
Oczywiście same pompki tutaj nie pomogą zbyt wiele, bo potem będziesz miec nieproporcjonalne ciało ;P Ale jak na początek, to bardzo dobre cwiczenie
 

Rozdos

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
474
Punkty reakcji
5
Wiek
37
Miasto
Polska
Jak można proponować sterydy... do tego też trzeba być zaawansowanym...
Poczytaj w google pełno opisanych a nawet ilustrowanych ćwiczeń
Pozdro
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Jak można proponować sterydy... do tego też trzeba być zaawansowanym...
Poczytaj w google pełno opisanych a nawet ilustrowanych ćwiczeń
Pozdro

Ja nie proponuje sterydów tylko mówię ze mu duża klata nie urośnie jeśli reszty nie będzie ćwiczył.
A po drugie to serio nie miło wygląda jak sie ma nieproporcjonalną sylwetkę więc bierz sie za konkretną masówkę.
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
hahahahahha nie no,

no masz racje skalpel, jak bedzie machał po ku**a 12 pompek w serii to mu taka klata urosnie ze hohoh normalnie łapy chude a tu taka klata od tych pompek.
co do sterydów to smiać mi się chce jak nie macie o czym pojecia a piszczecie

chyba że jakieś dobre suple lub sterydy

odpowiedz za 10pkt chyba tylko piszesz posta byle napisać bo wiedzy nie masz.



do autora, klate bedziesz miał cały czas kurzą. jesteś sezonowcem bądz nawet nie chce Ci sie cwiczyc ale chcesz zeby samo roslo.


jak nie zalezy Ci na miesniach a poprawnieniu lekko klaty to wpier** co popadnie, az cie lekko zaleje i zwiekszy CI sie bf.


jak chce troszke podpakowac to zapisz sei na silke i zacznij jesc i myslec. tyle.
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Tajemniczy9191 Nie zrozumiałeś mnie i nie gadaj głupot. Miałem na myśli to (chodzi o te sterydy) ze jeśli chcesz mieć wielka klatę to tak czy inaczej jak będzie reszta lipa to i tak nie uśnie więc jeśli jesteś uparty to trzeba się brać za coś mocniejszego niż dieta. I nie ja tu wyskoczyłem z pompkami tylko zaproponowałem by zaczął masować. Mam nadzieje ze już wiesz o co mi chodzi, bo taki sam przykład wiele kolesi nie ćwiczy nóg a gdyby je ćwiczyli to by reszta wyglądała lepiej(tzw zestaw dyskotekowy klata + bic).

A tak apropo to tez się popisałeś z tym by jeść co popadnie by zwiększyć bf wtedy to mu urosną piersi jak u kobiety i będzie pisał jak to zniwelować.
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
jak jest chudy jak szczepa to niech wpiep**sza co jest z dnia na dzien mu cycki nie urosna. a jak ma mózg to sobie diete ułozy.
 
Do góry