Problem Z Ip

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Mam router Asmax AR 804gu. Ma przypisane IP 192.168.1.1, podłączonego kompa(192.168.1.2) i laptopa przez wifi (192.168.1.3). Neostrada jak wiadome ma dynamiczne IP a potrzebuje hostowania i z tego co wiem jest to możliwe. Przekierowałem już nawet potrzebne porty i za każdym razem w grach i aplikacjach wpisuje aktualne IP jednak dalej nic. Za każdym razem inni mnie widzą jako 192... zamiast 83.xx.xx.xx Nie jest to raczej wina firewalla bo tego z windy mam wyłączonego a w routerze na moim IP jest unmilitared zone ustawione. Może mi ktoś wytłumaczyć w czym problem?
 

Marcin1992

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2006
Posty
256
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Elbląg
masz stałe ip czy masz zmienne jak masz zmienne to chyba trzeba wejsc na www.no-ip.com i mam se wybierasz domene
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Wiec może udało sie chociaż komuś przekierować porty w asmaxie? Przykładowo interesuje mnie port 80. Musze uzupełnic port start, port end i port map. Wszedzie mam wpisać port 80?

Przy okazji ma ktoś linka do programu, którym moge sprawdzić które porty mam przekierowane?
Czy komuś udało sie w asmaxie wyłączyć firewalla? Mam najnowszy firmware i za każdym razem gdy chce wyłączyć firewalla net przestaje działać :niepewny: Ale firewall to raczej nie problem bo nie jest skonfigurowany...
 
Do góry