Problem z Internetem

ecia8

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
[font=Lucida Grande']Od paru dni mam problem z internetem w telefonie. Nic nie daje restart, ani wyjmowanie baterii, przesył. danych jest włączony, w informacjach o telefonie przy stanie sieci komórkowej jest napisane ''rozłączona'.. wifi działa normalnie[/font]
Internet działał dopóki nie skończyły się środki na koncie lecz po doładowaniu wciąż wyskakuje błąd połączenia. operator; heyah, telefon xperia neo v


proszę o pomoc i z góry dzięki za odpowiedzi.
 

ernest_debesciak

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2012
Posty
580
Punkty reakcji
5
Kłopotów z Heyah ciąg dalszy... Nieoficjalnie mówi się (pracownicy T-Mobile) że... Heyah to 5 koło u wozu giganta T-Mobile. Z niewyjaśnionych przyczyn - Heyah - nie pasuje reszcie... Twój problem nie jest jedynym! Ja ... osobiście, wywaliłem w śmietnik 2 karty Heyah gdy we wrześniu czy sierpniu (nie pamiętam) zaczęli kasować mi szmal z konta za płatne sprawdzanie stanu konta! Po 0,04zł za sprawdzenie! Druga sprawa to... koszt minuty do EU. W cenniku jest 0.59zł za minutę a Mnie kasowali z obu kart jak chcieli. Od 0,80 do nawet 1,20zł!!! Reklamacje nic nie pomogły! Sieć twierdzi że wszystko ok! Wróciłem do starego, najukochańszego, poczciwego Plusa... Znajomi mieli w Heyah to samo!! Kupowali pakiety po 100MB a już po kilku odwiedzinach wp, onetu itp. karta była pusta! Czasy HEYAH minęły... z chwilą wejścia TMobile.
 
Do góry