Problem z internetem/połączeniem

MrFafik

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Witajcie,

mniej więcej od czerwca mój laptop miał jakiś dziwny humor (Toshiba Satellite L300-1A7). Co jakieś 15-20 minut zanikał internet na jakieś dwie minuty - aczkolwiek nie do końca. Nie wczytywały się strony internetowe, nie pobierały się pliki i nie mogłem odebrać w tym momencie poczty. Aczkolwiek GG działało normalnie - dalej mogłem z kimś gadać - a z Aresa pliki również pobierały się jak zwykle. Na moim starym PC, który jest już w sumie tylko magazynem starych plików Internet dalej chodził normalnie, na PC ojca również. Tylko ten mój badziewny laptop miał problem.

Dzisiaj za to zauważyłem, że net zwolnił w stosunku do wcześniejszego okresu a na YouTube każdy filmik musiałem wczytywać od nowa, ponieważ występował ichniejszy błąd ("An error occured, please try again later" czy coś w ten deseń). W przebłysku geniuszu pomyślałem - może wyczyszczę kompa ze śmieci? Jak pomysłałem tak i zrobiłem. Uruchomiłem program TuneUp, wyczyściłem/ponaprawiałem co się da. No i problem zrobił się powiększył. Strona Google nie włącza się w ogóle, żeby wejść na Forumowisko musiałem odświeżać stronę 7 razy. Outlook nie chce odebrać poczty. Gadu gadu działa dalej...

Nie wiem co robić i coraz bardziej się wk.... wiadomo....



Pozdrawiam
 

Fart

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
155
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z Twojej Wyobraźni
hmm miałem to samo może przez jeden dzień ale rozwiązałem to odrazu zmianą chwilową przegladarki. Używasz może Opery bo jesli tak to spróbuj Mozille bo w moim przypadku to zadzialało aczkolwiek potem opera mi juz śmigała normalnie.
 
Do góry