problem z głośnikami

kikson

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
265
Punkty reakcji
10
kupilam w media markt nowe glosnki media tech MENTO , mam system vista, nowiutki komp a glosniki nie dzialaja, probowalam we wszystkich gniazdach z tylu i z przodu, sluchawki dzialaja a glosniki nie, prosze o pomoc, kolezanka powiedziala ze moga nie dzialac przy viscie w ogole ale ja sie na tym nie znam.
z gory sory jesli taki temat juz byl ale nie znalazlam tak,iego
 

piec22

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Skoro słuchawki działają to co do tego mają sterowniki? Chociaż tak da sie ustawić kanał np na sub'a poprzez przełączenie z mikrofonu np.. ale to chyba nie w tym problem skoro głośniki w ogóle nie działają... Rozumiem że podgłoszone i włączone sa ? :))))
 

8-) LoL (-8

Farciarz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
1 039
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Laskowice Pomorskie
A podłączałeś je do innego sprzętu, np. telewizora, MPtrójki, telefonu, innego kompa? Jak nie to spróbuj i zobaczymy czy to wina głośników, czy kompa.
 

kikson

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
265
Punkty reakcji
10
A podłączałeś je do innego sprzętu, np. telewizora, MPtrójki, telefonu, innego kompa? Jak nie to spróbuj i zobaczymy czy to wina głośników, czy kompa.
probowalam do laptopa ale tez nie dzialaja, dzisiaj przyjdzie informatyk to dam znac co bylo nie tak

probowalam do laptopa ale tez nie dzialaja, dzisiaj przyjdzie informatyk to dam znac co bylo nie tak
okazalo sie po rozkreceniu glosnikow ze w srodku kabelek jest oderwany i dlatego nie dzialalo :)
 

CaroS

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
231
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
mam widzieć ?
No to na twoim miejscu poszedł bym do Reklamacji nawet jeśli informatyk ci zrobił głośniki. Tak to jest jak kupuje sie takie rzeczy w Media Markt. :D
 
Do góry