Problem z gg!

monisiula

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Właczając dzisiaj gg wyswietliło mi się, ze jestem niezalogowana. wpisując hasło, które dobrze pamietałam, pisało, ze jest nieprawidłowe,. Chciałam, wiec wysłac przypomnienie na swojego meila, tylko byc jakis problem i meile nie dochodziły. aktualnie pisze, że nie moge wysyłac wiecej tych meili. Co to znaczy? Czy ktos mogł mi sie włamac na moje gg? Nigdy nie miałam takich problemow. Proszę o pomoc!
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Prawdopodobnie, ktoś znał i zmienił Twoje hasło. Czy ktokolwiek ma fizyczny dostęp do komputera na którym masz zainstalowany komunikator?
 

monisiula

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Niestety tak. Były chłopak stawiał mi kiedys system i wiem, ze mógłby mi teraz takie cos robić. Tylko co ja w tej sytuacji musze zrobic? nie chciałabym zmieniac numeru ;/
 

monisiula

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Nawet jezeli chciałabym załozyc numer, wyswietla mi sie, ze mam problem z połaczeniem. ;/
 

monisiula

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Nie mam wyjscia? Nie istnieje naprawde żadna droga, zeby z tego wyjsc? A gdyby ściagneła nowe gg lub cokolwiek...? Pomozcie..
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Ściągnięcie nowego gg raczej nic nie da bo to nie zależy od tego x/
 

monisiula

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
A format komputera sprawi, ze dana osoba przestanie widziec jakies trony w komputerze ogladam i to co pisze na gadu? Takie włamywanie sie ine bedzie miało wtedy miejsca?
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Jeżeli sformatujesz cały dysk i zainstalujesz poprawnie system i nie dasz sobie zainstalować trojana to nie będzie miało miejsca nic takiego ;) Ale radzę się najpierw upewnić czy to na pewno Twój były chłopak jest sprawcą ;)
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Nawet jezeli chciałabym załozyc numer, wyswietla mi sie, ze mam problem z połaczeniem. ;/
Jaki system? Jakiś firewall? Spróbuj skorzystać z innego komunikatora niż Gadu-gadu z protokołem gg. E.w pobierz inną wersję.

Ściągnięcie nowego gg raczej nic nie da bo to nie zależy od tego x/
Dokładnie. Dane zapisywane są na serwerze Gadu-gadu

A format komputera sprawi, ze dana osoba przestanie widziec jakies trony w komputerze ogladam i to co pisze na gadu? Takie włamywanie sie ine bedzie miało wtedy miejsca?
Nie. Raczej dobre zabezpieczenie systemu.


Proponuje: stworzyć nowy mail i zmienić hasło w GG. Były chłopaka na pewno wiele o Tobie wie, dlatego też hasło powinno być mocne.
 

monisiula

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Chodzi własnie o to, ze nie moge hasła zmienic, bo wysyłając przypomnienie na mojego maila, te nie dochodzą do mnie. Coś zablokował. Ściągnęłam zupelnie nowe gg. Udało się. Niestety musze miec nowy numer. Problem w tym, ze jezeli to on (a jestem tego pewna na 95%), to sytuacja moze sie powtorzyć. Zaplanowany już mam format. Żyję nadzieją, że coś pomoże, a "on" bedzie miał tym samym zablokowany dostep do komputera.
Nie mam firewalla -bo ktos tu pytał wyzej:)
 
Do góry