problem z dziewczynom

Status
Zamknięty.

lamus93

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
witam jestem z warszawy. mam pewny klopot z dziewczynom. chodzi oto ze nie jestesmy para. ale mianowicie to oto ze poznalem dziewczyna jest fantastyczna jestesmy chyba stworzeni dla siebie. widziala moje zdjecie na fotce i powiedziala ze jestem ladny. pozniej juz rozmawialismy ponad 1,5 godz no i rozmawialismy. no i gadalismy o calowaniu mowila ze chce sie ze mna calowac i przytulac. mowila ze jestem slodki ladny mily itd. ale pwoiedziala ze mnie nie kocha poniewaz sie nie znamy. mamy wiele wspolnego ale po tamtej rozmowie juz tak ze soba nie rozmawiamy wyslalem jej wczoraj na emaila tekst powiedzialo ze to ile co napisalem. chcialbym z nia byc ale nie wiem co ma dalej robic :(
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
ech , słodkie słówka i co dalej ....., tak to jest za miast umówić się oko w oko to "gadaliśmy i gadaliśmy przez 1.5 "
Wiesz to trochę brzmi tak - porozmawiaj ze mną przez 1.5 a ja Ci odpalę - kocham cię bo Masz takie same zainteresowania -czy mi uwierzysz -Chyba nie . W takiej sytuacji te słowa są puste i tyle

Głową myśl . Czy choć raz Widziałeś ją w realu (bo z tego co Piszesz to nie ) W int. ludzie naprawdę różnie zachowują się bo ich nie widać , nie zidentyfikuje się człowieka i nie zweryfikuje jego zachowania ..

Pomyśl chwilkę Sam nad tym co napisałeś -jaki to ma sens gdyby Jej zależało to na sto procent chciałaby się spotkać i porozmawiać oko w oko a tak to tylko albo prowokacja albo zwyczajnie żart sobie z Ciebie zrobiła a Ty dałeś się w to wplątać .Randka w ciemno ?
Nim to zabrnie dalej Daj sobie spokój , Zacznij spotykać się z ludźmi w realu a nie na gg .
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
witam jestem z warszawy. mam pewny klopot z dziewczynom. chodzi oto ze nie jestesmy para. ale mianowicie to oto ze poznalem dziewczyna jest fantastyczna jestesmy chyba stworzeni dla siebie. widziala moje zdjecie na fotce i powiedziala ze jestem ladny. pozniej juz rozmawialismy ponad 1,5 godz no i rozmawialismy. no i gadalismy o calowaniu mowila ze chce sie ze mna calowac i przytulac. mowila ze jestem slodki ladny mily itd. ale pwoiedziala ze mnie nie kocha poniewaz sie nie znamy. mamy wiele wspolnego ale po tamtej rozmowie juz tak ze soba nie rozmawiamy wyslalem jej wczoraj na emaila tekst powiedzialo ze to ile co napisalem. chcialbym z nia byc ale nie wiem co ma dalej robic :(

Ty się lepiej naucz pisac po polsku, a nie za dvpy się bierzesz.

J.B
 

pan belzebubek

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Jesteście dla siebie stworzeni. Mimo że nie znam tej dziewczyny to po tym, co pisałeś, z zamkniętymi oczami muszę stwierdzić, że jest ona nieprzeciętna. Na Twoim miejscu nie rezygnowałbym z niej. Jest mądra i życiowa a uwierz mi, że takie rzeczy widać od razu. Zakochaliście się w sobie od pierwszego spojrzenia. Nie jest to jednak takie zwykłe pierwsze spojrzenie. To spojrzenie było wyjątkowe, bo przez serwis fotka.pl. To już każe Wasz niedoszły związek uważać za wyjątkowy. Zaproponuj spotkanie; najlepiej gdzieś w miłym, przytulnym i pozbawionym ludzi miejscu. Myślę, że boisko szkolne będzie idealne. Tam już musisz działać. Sam wiesz o co chodzi, brat ;-)
Powodzenia.
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Jakaś marna prowokacja bo nie wierzę, że można być aż tak głupim :mruga:
 

kasterka*

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2007
Posty
258
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.oOOo.
wogóle sie jeszcze nie widzieliście a Tobie wydaje sie ,że jesteście stworzeni dla siebie ? y.
wiesz pierwsze co to sie z nia umów ..
i sam zobaczysz

ale wydaje mi sie ze laska Cie nieźle bajeruje ;p
 

filifionka

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Jesteście dla siebie stworzeni. Mimo że nie znam tej dziewczyny to po tym, co pisałeś, z zamkniętymi oczami muszę stwierdzić, że jest ona nieprzeciętna. Na Twoim miejscu nie rezygnowałbym z niej. Jest mądra i życiowa a uwierz mi, że takie rzeczy widać od razu. Zakochaliście się w sobie od pierwszego spojrzenia. Nie jest to jednak takie zwykłe pierwsze spojrzenie. To spojrzenie było wyjątkowe, bo przez serwis fotka.pl. To już każe Wasz niedoszły związek uważać za wyjątkowy. Zaproponuj spotkanie; najlepiej gdzieś w miłym, przytulnym i pozbawionym ludzi miejscu. Myślę, że boisko szkolne będzie idealne. Tam już musisz działać. Sam wiesz o co chodzi, brat ;-)
Powodzenia.

:)

przepraszam, bo być może to jest wyśmiewanie się z problemów innych ludzi, ale ja tu żadnej tragedii nie widzę, chyba, że taką, że jeśli ludzie mają takie podejście do innych to z czasem nasz gatunek wyginie bo będziemy się oglądać przez fotki, a nie ze sobą spotykać. lamusie93 bardzo Cię proszę zastanów się, co Ty napisałeś.
 

Killer Simon

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
68
Punkty reakcji
0
Miasto
Skątowni
pan belzebubek jest mistrzem ironii :D uśmiałem się trochę.

lamusie nie szukaj dziewczyny przez fotkę, bo to do niczego nie prowadzi.

Wkręcasz sobie, że jest wyjątkowa, bo widocznie nie masz alternatywy. Więc jej poszukaj. Pozdrawiam;]
 
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
Życzę powodzenia w nauce języka ojczystego w nowym roku szkolnym, gdyż chwilowo Twoja umiejętnosc posługiwania się nim jest na tyle marna, że nawet jak ktoś chciałby Ci pomóc to i tak nie zrozumie o co Ci chodzi
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Chciałbyś z nią być a nawet nie widziałeś jej na żywo ? Nie wyobrażaj sobie za dużo bo to tylko internet a ten czar nad Wami może nagle zniknąć jak spotkacie się w realu.
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Nie podoba mi się to. Nie rozumiem ludzi chcących dorwać miłość za pomocą sieci. Odpuść sobie. Zresztą nie chcę mi się w to wierzyć, że przez ten czas nie zapoznałeś świata, oraz jego reguł.
 

seto-kun

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
372
Punkty reakcji
7
Jakaś marna prowokacja bo nie wierzę, że można być aż tak głupim :mruga:
No z której strony nie zacząłbym tego czytać po prostu ciężko mi się nie zgodzić. Mimo wszystko nieźle się uśmiałem czytając ten temat :D . Fotka.pl, no to jest chyba jeszcze gorsze niż NK. I do tego wszystkiego miłość przez internet, ba jesteście dla siebie stworzeni przecież. Macie tyle wspólnego. czujesz się przy niej tak dobrze. Jest tylko jeden malutki problem. wy się tak naprawdę nie znacie. Także, jeśli to nie jest marna prowokacja, proponowałbym najpierw się z nią spotkać na żywo i dopiero wtedy przekonać się jaka twoja oblubienica jest naprawdę :D , jeśli to jednak jest marna prowokacja to pragnę podziękować autorowi za niezły ubaw :D .
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
prowokacja, dzieci neo maja wakacje to zamiast mniej to wiecej jeszcze ich jest na forum.


do autora,


wyp*** stąd boś głupi i nie dorosły.
 

lamus93

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
J.B jestes pojechany mowie pojechany tylko dlatego zeby nie mowic po:cenzura:eek:ny myslisz ze co ze przez neta mozesz udawac takiego kozaka choc na realu sie zmierzymy chyba ze sie cykasz? a pisac dla takiego cicia jak ty nie bede pisal specjalnie ó bo moge rowniez dobrze napisac o i tak wszyscy beda wiedzieli a dlatakiego downa poco sie wysilac pewnie masz tylko wziecie u chlopakow hahaha taki z ciebie VIP jak z koziej dupy traba
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
Lamus93 - po co nerwy i irytacja nie bijcie się za raz ! Pisałeś w nocy (1-bad ranem ) Zapomniałeś o słowniku i o własnym profilu , a zaczynają się ciekawostki przyrodnicze na forum bo wakacje . Nie denerwuj się spokojnie i powiedz od początku o co chodzi z tą dziewczyną
 

lamus93

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
joannap odechcialo mi sie od tych komentarzy wogole byc zjakakolwiek dziewczyna a jesli chodzi o J.B to ja mowie w imieniu innych ludzi na tym forum bo co wejde i ktos napisze ze ma problem z kims z kim chce byc to ten debil zaczyna pizgac te swoje teksty naucz sie pisac itd itp mysli ze jest kozak bo na necie se moze napinac ale jak ktos by mu raz porzadnie przy:cenzura:al w te krzywe zeby jesli wogole je posiada to by odrazu sie poprawil
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
joannap odechcialo mi sie od tych komentarzy wogole byc zjakakolwiek dziewczyna a jesli chodzi o J.B to ja mowie w imieniu innych ludzi na tym forum bo co wejde i ktos napisze ze ma problem z kims z kim chce byc to ten debil zaczyna pizgac te swoje teksty naucz sie pisac itd itp mysli ze jest kozak bo na necie se moze napinac ale jak ktos by mu raz porzadnie przy:cenzura:al w te krzywe zeby jesli wogole je posiada to by odrazu sie poprawil


Nie musisz żywić sympatii do wszystkich na forum .
 
Status
Zamknięty.
Do góry