Problem Z Dziewczynami

maku

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
182
Punkty reakcji
0
Mam taki problemik (tak mi sie przynajmiej wydaje) generalnie chodzi o to czy ktoś mógłby powiedzieć cos na temat:"W jaki sposob znaleźć właściwą dziewczynę??"Według mnie wszystkie mnie olewają (nie wiem co to jest, a może poprostu jakis pasztet ze mnie??,jednka z drugiej strony nie sadze ale to jest tylko moje zdanie o sobie)Chyba najlepiej wogóle nie będe zawracal sobie nimi głowy (przynajmniej na razie a potem pożyjemy zobaczymy).Jak ktoś chciałby coś napisać na ten temat to prosze bardzo(czy macie już t(ą)ego jedynego??Pozdrowienia dla wszystkich:)
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Ja też nie mam nikogo, ale z własnego wyboru :D
Po prostu teraz przeżywasz taki czas,a jak minie on już, to zobaczysz, że nie będziesz mógł się od nich odpędzić :)
Wiecej wiary w siebie :)
 

Karolowy Pabloski

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
413
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Starachowice POL / GBR
A ja bym chcial miec ta swoja polowke.
Nawet wiem kogo.
Ale cos jest nie tak z tym swiatem.
Chyba bede musial dac sobie spokuj z dziewczynami, bo tylko zawrotu glowy sie przez nie dostaje.
Maku, nic Ci nie bede doradzal, bo z dziewczynami nigdy nic sie nie wie.
Roznie moze byc, trodno sie kapnac co z nimi nie tak.
Ja sie chyba poddaje...
Pzdr was dziewczyny.
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Niestety, miłość to najtrudniejsza gra.. Zero kodów i żadnych solucji :] A zwykle i tak sukces zależy od łutu szczęścia :p
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
BlizZ a co chciałbys rozpykać kobietki jak gierkę? O nie ma tak łatwo :p
Do nas trzeba z odpowiednia strategia jak w Civilization, z pieniędzmi :p :D jak w Giant Industry, iurokiem jak w Final Fantasy i szczęsciem jak w Black Jacku :lol:
Tak na serio Maku nie martw się.
Ja np bardzo lubię pasztety :lol: (jeść :lol: )
 

tondekaga

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
Mam taki problemik (tak mi sie przynajmiej wydaje) generalnie chodzi o to czy ktoś mógłby powiedzieć cos na temat:"W jaki sposob znaleźć właściwą dziewczynę??"Według mnie wszystkie mnie olewają (nie wiem co to jest, a może poprostu jakis pasztet ze mnie??,jednka z drugiej strony nie sadze ale to jest tylko moje zdanie o sobie)Chyba najlepiej wogóle nie będe zawracal sobie nimi głowy (przynajmniej na razie a potem pożyjemy zobaczymy).Jak ktoś chciałby coś napisać na ten temat to prosze bardzo(czy macie już t(ą)ego jedynego??Pozdrowienia dla wszystkich:)

CZEKAJ SPOKOJNIE NA SWOJĄ POŁÓWKĘ !! A ILE TY MASZ LAT?? PA :papa:
 

xomenx

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2005
Posty
28
Punkty reakcji
0
chcesz laske?? to proste... ubierasz rozowa koszule spodnei z dresu i oczywisice tone zelu na wlosy zebys wygladal jak polizany przez krowe... a moze masz cos nie teges ze swoja orientacja?? dziewczyny to wyczuwaja na km na twoim miejscu zaczelabym sie zastanawiac czy moze nie przezucic sie na facetow moze oni bardziej beda zainteresowani toba a w tym stroju napewno.... wiec do dziela POWODZENIA
 

pruchol

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
43
Punkty reakcji
0
Doskonale cię rozumiem. Mam tak samo. Kiedy czytałem twój wpis, to czułem, że napisałbym podobny. hehehehehe:)
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
Mam taki problemik (tak mi sie przynajmiej wydaje) generalnie chodzi o to czy ktoś mógłby powiedzieć cos na temat:"W jaki sposob znaleźć właściwą dziewczynę??"Według mnie wszystkie mnie olewają (nie wiem co to jest, a może poprostu jakis pasztet ze mnie??,jednka z drugiej strony nie sadze ale to jest tylko moje zdanie o sobie)Chyba najlepiej wogóle nie będe zawracal sobie nimi głowy (przynajmniej na razie a potem pożyjemy zobaczymy).Jak ktoś chciałby coś napisać na ten temat to prosze bardzo(czy macie już t(ą)ego jedynego??Pozdrowienia dla wszystkich:)
a mozna wiedziec ile amsz lat (ktora klasa)
jak 3 gimnazjum to najlepiej poczekac do liceum gdy zmieniaja sie klasy dziewczyny i sie powoli prubowac obracac pomiedzy nimi :D :D :D :D
 

Paulincia

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Bielska_Białej
Dkładnie musisz poczekać na tą drugą połowkę!! Napewno ją znajdziesz tylko musisz mieć trochę cierpilowości. Powodzenia. :papa:
 

londek

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Pabianice
Mam taki problemik (tak mi sie przynajmiej wydaje) generalnie chodzi o to czy ktoś mógłby powiedzieć cos na temat:"W jaki sposob znaleźć właściwą dziewczynę??"Według mnie wszystkie mnie olewają (nie wiem co to jest, a może poprostu jakis pasztet ze mnie??,jednka z drugiej strony nie sadze ale to jest tylko moje zdanie o sobie)Chyba najlepiej wogóle nie będe zawracal sobie nimi głowy (przynajmniej na razie a potem pożyjemy zobaczymy).Jak ktoś chciałby coś napisać na ten temat to prosze bardzo(czy macie już t(ą)ego jedynego??Pozdrowienia dla wszystkich:)
człowieku nie bój nic. napewno wkońcu znajdziesz tą jedyna wybranke swojego serca :)
ja jak narazie rówierz czekam :D ale głowy nie trace :D przede wszystkim myśl pozytywnie i głowa do góry a wszystko się uda B)
 

maku

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
182
Punkty reakcji
0
Dzięki za odpowiedzi na mój post:),myśle że coś powoli się rusza ale jeszcze nie wiem co to jest.


ps.sylwester to taka fajna impreza a tańce jeszcze lepsze:p
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Własciwej dziewczyny nie tzreba szukac, we własciwym czasei ona sama sie znajdzie... ;)
cierpliwosci... :)
 
Do góry