Problem z dziewczynami

Gohan12

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam jestem nowy użytkownikiem. Mam mały "problem" z dziewczynami, Podoba mi się siostra męża mojej siostry. Byliśmy razem na 2 weselach było bardzo fajnie. Teraz w sobotę szykuje się ognisko. I nie wiem o czym mam z ja rozmawiać jak się zachowywać, z tego co wywnioskowałem to nie za bardzo jej się podobam.Wszystko to zie jestem nie śmiały, gdy rozmawiam z kolegami to jestem tzw "ideałem" mam w sobie wszystko ale gdy zaczynam rozmowę z dziewczyna tracę pewność siejbie i zamieniam się w ofiarę losu. Czy możecie napisać o czym rozmawiać z dziewczynami co robić aby nie tracić "odwagi" jak podejdzie do mnie dziewczyna. Mam nadzieje ze mi pomożecie bo chce zeby miedzy nami za "iskrzyło" na tym ognisku.
Z góry dzięki za pomoc
 

juwe

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
55
Punkty reakcji
0
przyszykuj sobie teksty i tematy które bedziesz na tym ognisku poruszał, a potem w spokoju sobie to zwilualizuj idealną sytuacje w takiej jakiej chciałbyś się znaleść jak już tam z nią bedziesz.. ta wizualizacja da ci pewności siebie.. im cześciej sobie bedziesz tą 'Twoją" sytuacje wyobrażał bym bedziesz bardziej pewny że ci sie uda.. może pomyślisz sobie ze to jakieś bzdury.. ale to działa.. :)
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Wszystko to zie jestem nie śmiały, gdy rozmawiam z kolegami to jestem tzw "ideałem" mam w sobie wszystko ale gdy zaczynam rozmowę z dziewczyna tracę pewność siejbie i zamieniam się w ofiarę losu. Czy możecie napisać o czym rozmawiać z dziewczynami co robić aby nie tracić "odwagi" jak podejdzie do mnie dziewczyna. Mam nadzieje ze mi pomożecie bo chce zeby miedzy nami za "iskrzyło" na tym ognisku.
Na Twoim miejscu nie czekałabym aż ona podejdzie, w tym przypadku to do Ciebie nalezy inicjatywa. Podejdz, przywitaj się i juz masz pretekst do rozmowy nawiazując do wspólnych wesel.
To że dziewczyna podoba Ci się, dodatkowo potęguje Twoją nieśmiałość, dlatego nigdy nie układaj gotowych tekstow, bo wszystko wypadnie sztucznie, a przecież nie o to chodzi.
Musisz ściągnąć swoją księżniczkę z piedestału i zaczać traktować jak koleżankę z klasy. Przekonaj siebie samego, że niczym sie ona nie rózni od Ciebie a to ułatwi Ci prowadzenie dialogu.
Rozmawiaj z nią o wszystkim co Cie interesuje, jesli dziewczyna nie jest pusta to nawet o traktorach potrafi rozmawiać, bądż miły i dowcipny, a nie zauwazysz jak minie wieczór.
 

Gohan12

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Teraz to ja mam wszystko po układane w głowie co i jak ale gdy nadejdzie moment "spotkania" to obleci mnie strach i zapomnę języka w gębie nie wiem jak temu zaradzić.
 

juwe

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
55
Punkty reakcji
0
strach to musisz już sam nad nim zapanować.. dlatego wspomniałem ci o wyobrażeniu sobie sytuacji z nią, abyś sie do tego wyobrażenia przyzwyczaił, a gdy już toche przywykniesz do tej niby wyimaginowanej sytuacji to na żywo bedziesz sie mniej strachał.. :) tylko jak bedziesz sobie to wyobrażał to masz czuć się zaje*iście i bez stresu (najlepiej przy jakimś fajnym motywującym kawałku) :)
 
Do góry