Problem z dziewczynami.

MorfeuszZ

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
Witam. Na początku chcę jedynie przeprosić za temat w nieodpowiednim dziale. Mam taki mały problem z którym postanowiłem zwrócić się do was, drogie dziewczyny/kobiety, bo kto jak kto ale tylko kobieta rozumie chyba drugą kobietę. Chcę was prosić o wytłumaczenie mi jednego zjawiska występującego wśród kobiet. Otóż czy każda dziewczyna jest "uległa" miłym słówkom, komplementom ze strony drugiej płci? Bo czytając, widzę z jednej strony, żeby być dla dziewczyny miłym ale w pewnym stopniu a z drugiem żeby traktować ją tak jakby w sposób tajemniczy itp. Chodzi mi o to jak dziewczynę zaczarować? ( mam nadzieje ze rozumiecie- chcę żeby ona po prostu była nieznudzona związkiem, żeby myślała o drugiej osobie, tęskniła itp. Jak wiadomo dziewczyna woli chyba faceta który wydaję się dla niej tajemniczy niż taki który jest zawsze do jej dyspozycji. Związek nie ma być monotonny, nudny tylko pełen emocji itp. ( no dobra te ostatnie to może przesada bo nie można być codziennie tajemniczym ;p)). Mam nadzieję że rozumiecie i mi udzielicie drobnych porad, wskazówek.
 

LLuna

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kraków
Witam. Na początku chcę jedynie przeprosić za temat w nieodpowiednim dziale. Mam taki mały problem z którym postanowiłem zwrócić się do was, drogie dziewczyny/kobiety, bo kto jak kto ale tylko kobieta rozumie chyba drugą kobietę. Chcę was prosić o wytłumaczenie mi jednego zjawiska występującego wśród kobiet. Otóż czy każda dziewczyna jest "uległa" miłym słówkom, komplementom ze strony drugiej płci? Bo czytając, widzę z jednej strony, żeby być dla dziewczyny miłym ale w pewnym stopniu a z drugiem żeby traktować ją tak jakby w sposób tajemniczy itp. Chodzi mi o to jak dziewczynę zaczarować? ( mam nadzieje ze rozumiecie- chcę żeby ona po prostu była nieznudzona związkiem, żeby myślała o drugiej osobie, tęskniła itp. Jak wiadomo dziewczyna woli chyba faceta który wydaję się dla niej tajemniczy niż taki który jest zawsze do jej dyspozycji. Związek nie ma być monotonny, nudny tylko pełen emocji itp. ( no dobra te ostatnie to może przesada bo nie można być codziennie tajemniczym ;p)). Mam nadzieję że rozumiecie i mi udzielicie drobnych porad, wskazówek.
Zaskakuj swoją drugą "połowę" codziennie jakimiś małymi drobnostkami. Kup jej kwiaty , mow jej w roznych miejscach (np.jak stoicie w kolejce do kasy) kocham cię . Zrób jej taki ciekawy wieczór. Powiedz zeby go zarezerwowala dla ciebie zapros ja do siebie i zrobb wystep , zatancz do jej ulubionej piosenki i porwij ja takze do tanca ;p jest duuzo pomyslow aby dziewczyne zaskoczyc i aby zwiazek nie byl monotonny.Nie chce mi sie tego wypisywac szczerze powiedziawszy.dlatego wypisalam tylko ze trzy ;pp
 

Ninkaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
43
Punkty reakcji
0
Hej!:)
Na początek powiem tyle: Gdyby każdy facet miał takie dobre chęci, świat byłby piękniejszy... Wielu facetów po prostu się nie stara;/

Jako kobieta mogę Ci powiedzieć, że kobiety kochają być zaskakiwane!:) Gdy np. na spotkanie przyjdziesz z kwiatkiem bez okazji, będzie zachwycona. Poza tym lubimy, jak facet nie zapomina o ważnych rocznicach-pierwszego spotkania, pocałunku itp. Oczywiście nie możesz być dosłownie ZAWSZE do jej dyspozycji, bo może zacząć Cię po prostu wykorzystywać i być z Tb, bo jest to wygodne...
Poza tym kobiety potrzebują czułosci-oprócz facetem bądź po prostu przyjacielem, który wysłucha i doradzi;) Powodzenia...
:)
 

struku19

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam !!!
Mam taki problem , mam dziewczyne i ostatnio mieliśmy w planach nasz pierwszy raz , znaczy sie ona jest dziewica . I przy próbie wsadzenia członka pojawił sie taki problem ze ona jest zbyt ciasna . Co mamy zrobić , żeby udało mi się wepchnąć ? Proszę o pomoc !!!
 

Ninkaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiele par ma taki problem przy pierwszym razie dziewczyny.
Może była zbyt spięta, może za krótko trwałą gra wstępna? Pomyśleliście o tym?:) Wtrącę tylko, że dziewczyna potrzebuje nieco dłuższej gry wstępnej zazwyczaj, niż facet, który ma skłonności do szybszego podniecania się, że tak powiem:)
Możecie spróbować raz jeszcze, może wyjdzie?
Jeśli nie, to warto, by poszła do ginekologa i wykupiła sobie specjalne żele nawilżające, które, jak sądzę, mogłyby ułatwić wa sprawę:)
 

Andrea55

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
177
Punkty reakcji
0
Każda kobieta potrzebuje bliskości i czułości:) Rób jej niespodzianki itp. a będzie zadowolona:)
 

haunted

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Witam !!!
Mam taki problem , mam dziewczyne i ostatnio mieliśmy w planach nasz pierwszy raz , znaczy sie ona jest dziewica . I przy próbie wsadzenia członka pojawił sie taki problem ze ona jest zbyt ciasna . Co mamy zrobić , żeby udało mi się wepchnąć ? Proszę o pomoc !!!

MOj pierwszy raz tez nie byl taki jak sobie wymarzylam ;)
Bolalo jak ch*lera ale najwazniejsze to cierpliwosc, delikatnosc i czulosc.
Moze zacznij od pocalunkow w szyje, zatrzymaj sie chwilke na sutkach, zjedz w dol zrob jej minetke , a pozniej powoli zacznij od jednego palca, pozniej dwa. Jesli zobaczysz ze jest troszke szersza wloz powoli i delikatnie penisa pytajac czy boli. Po kilku razach napewno juz nie bedzie czula bolu ;)
 

aadusia

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
łódź
Witam !!!
Mam taki problem , mam dziewczyne i ostatnio mieliśmy w planach nasz pierwszy raz , znaczy sie ona jest dziewica . I przy próbie wsadzenia członka pojawił sie taki problem ze ona jest zbyt ciasna . Co mamy zrobić , żeby udało mi się wepchnąć ? Proszę o pomoc !!!






najprawdopodobniej Twoja dziewczyna była po prostu spięta ;P jeżeli jest naprawde pewna że tego chce to po prostu musicie się wczuć i powinieneś sprawić żeby poczuła sie bezpieczna. a poza tym musisz ja pozadnie napalic. zrob jej dluga minetke, bedzie bardziej wilgotna , zajmij sie calym jej cialem, potem, gdy dacie sie poniesc chwili , Twoja dziewczyna nie powinna sie dzieki temu spinac przy wkladaniu ;) a jezeli bedzie wystepowal nadal problem z jej wilgotnoscia to kupcie zel , tyle jest w sklepach tych durex'ow smakowych, nawilzajacych itp ;) fajna sprawa w sumie ^^


 
Do góry