problem z dziewczyna

Emtix

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
Kleszczow
Witam
Spotykam sie z pewna dziewczyna bardzo czesto sie widzimy emocje bylo mile chwile czesto tez bylo ^^ no i stalo sie zakochalem sie ^^ ona tez sie wemnie zakochala pow ze zalezy jej na mnie itp. mnie tez na niej zalezy ale pare dni temu rozmawialem z nia i akurat weszlismy w temat dziewictwa i prawiczka ;p ja pow ze jestem prawiczkiem bo jestem xD
on pow ze nie jest dziewica ze swoim byly z ktorym byla ponad rok zrobila to i teraz zaluje tego ale coz nie da sie juz tego cofnac, gdy uslyszalem ze nie jest dziewica jakos tak dziwnie mi sie zrobilo i jakby dystans wziolem do niej teraz :/ jakos tak dziwnie sie teraz przy niej czuje majac swiatomosc ze nie jest dziewica ze robila to ze jest bardziej doswadczonaw tych sprawacha ja nie i wogole :|
ja obecnie mam 16 lat a ona 17, moglbym mi ktos dac rade co z tym zrobic ? albo zebym ten dystans zeby zniknol ? co kolwiek moze byc ehhh :((
 

nefretari88

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
36
nie zalamuj sie, moze sa takie dziewczyny co lubia prawiczkow


czemu ci zle? czujesz sie gorszy? zinterpretuj, rozwin temat:)
 

marko200

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
245
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Z lasu
jak to co zrobić; przecież to oczywiste przepłyń z nią przez ten ocean rozkoczy :p
dobra, a teraz na poważnie. Jest Ci troche głupio bo myślałeś, że ona jeszcze ma ten "wianek" a tu lipa!
nie masz się czym przejmować, kiedyś będziesz miał ten piewszy raz
pozdo :)
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Nie przejmuj się tymi nie oceniaj jej pod kątem dziewica, nie-dziewica.To było w poprzednim związku, teraz jesteście razem i na tym się skup
 

Emtix

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
Kleszczow
nie zalamuj sie, moze sa takie dziewczyny co lubia prawiczkow


czemu ci zle? czujesz sie gorszy? zinterpretuj, rozwin temat:)

ale ona akceptuje to ze jestem prawiczkiem ;p i ze jestem o rok mlodszy tez akceptuje :)


no wlasnie i w tym problem ze nie wiem wlasnie czemu czuje sie tak dziwnie teraz przy niej moze tak jak mowisz czuje sie gorszy w tych sprawach ze nie robilem tego a jak dojdzie co do czego( bo juz mialo prawie dojsc do tego ale odsunolem sie i naszczescie do nieczego nie doszlo) bede czul sie gorszy ze to jest moj pierwszy raz a ona juz to robila :|
 

marko200

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
245
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Z lasu
ale ona akceptuje to ze jestem prawiczkiem ;p i ze jestem o rok mlodszy tez akceptuje :)


no wlasnie i w tym problem ze nie wiem wlasnie czemu czuje sie tak dziwnie teraz przy niej moze tak jak mowisz czuje sie gorszy w tych sprawach ze nie robilem tego a jak dojdzie co do czego( bo juz mialo prawie dojsc do tego ale odsunolem sie i naszczescie do nieczego nie doszlo) bede czul sie gorszy ze to jest moj pierwszy raz a ona juz to robila :|
poprostu nie jesteś jeszcze gotowy na współżycie;
i dlatego możemy obalić stereotyp i mit, że faceci chcą i myślą tylko o jednym :)
:papa:
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
Czuł sie gorszy- to jest pewien rodzaj miłości, połaczenie ciał, w pewnym sensie i dusz, a nie zawody, wiec nie czuj się gorszy.

Kurcze, ale powiwedz, Ty cenisz ją za to, kim jest i jaka jest, czy za to, czy jest dziewica? owszem, może ten 1 raz nastapil zbyt szybko, jak widać, załuje, ale to chyba nie jest jakiś powód do potępienia, a nawet jeśli na poczatku Cie to zdziwiło i nie podobało się,to przestań to roztrząsac i żyj z tym normalnie, albo nie wiem, co poszukaj innej, jesli zalezy Ci głownie na tym, zeby mieć dziewicę.
Pomysl o niej jak o człowieku, który czuje, kocha, ma osobowośc, nie traktuj jej jak samochód, który ma być nieużywany.

zależy Ci bardziej na niej, na konkretnej osobie, z która jesteś, czy na jakiejś po prostu dziewicy? Przemyśl to. Fakt, że ma już to za soba, nie musi świaczyć o niej źle, ani że puszcza sie czy coś takiego, bez przesady.
 

Emtix

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
Kleszczow
poprostu nie jesteś jeszcze gotowy na współżycie;

Czyli co nie jestem jeszcze psychicznie i fizycznie gotowy do zwiazkow ? xD



Kurcze, ale powiwedz, Ty cenisz ją za to, kim jest i jaka jest, czy za to, czy jest dziewica?
cenie ja za to kim jest nie za co kim kiedys byla wiadomo ze kazdy popelnia jakies tam bledy ja tez popelnilem pare bledow ale jakos to mnie troche przestarszylo nadal ja cenie :)
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Związek to nie tylko współżycie.Wywnioskowałam, że nie chcesz się z nią na razie kochać, boisz się tego.I masz do tego pełne prawo.Jeśli nie pragniesz tego z całych sił, to się nie zmuszaj.Skup się na innych aspektach związku,a gotowośc na seks przyjdzie z czasem.

Czuł sie gorszy- to jest pewien rodzaj miłości, połaczenie ciał, w pewnym sensie i dusz, a nie zawody, wiec nie czuj się gorszy.

Kurcze, ale powiwedz, Ty cenisz ją za to, kim jest i jaka jest, czy za to, czy jest dziewica? owszem, może ten 1 raz nastapil zbyt szybko, jak widać, załuje, ale to chyba nie jest jakiś powód do potępienia, a nawet jeśli na poczatku Cie to zdziwiło i nie podobało się,to przestań to roztrząsac i żyj z tym normalnie, albo nie wiem, co poszukaj innej, jesli zalezy Ci głownie na tym, zeby mieć dziewicę.
Pomysl o niej jak o człowieku, który czuje, kocha, ma osobowośc, nie traktuj jej jak samochód, który ma być nieużywany.

zależy Ci bardziej na niej, na konkretnej osobie, z która jesteś, czy na jakiejś po prostu dziewicy? Przemyśl to. Fakt, że ma już to za soba, nie musi świaczyć o niej źle, ani że puszcza sie czy coś takiego, bez przesady.
Podpisuję się pod tym obiema rękami.
 

kladakas

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
nie do związków tylko do współżycia
twój problem jest raczej w psychice "mięknie ci " bo myslisz że ona ciebie będzie oceniać i porównywać do byłego , też tak miałem...
ale choćby nawet to co ??? a jakby była dziewicą i doszłoby do zbliżenia i spartolilibyscie to bo jedno i drugie nic nie wie i lipa ?
pozatym jak pisze ,ze żałuje to tamten musiał byc cienki i tutaj stary masz pole do popisu ( i większą pewnośc że panna nie bedzie szukać lepszego koguta)
tak więc moja rada - olej to i bierz sie do roboty :)
pozdrawiam kladakas@o2.pl
 

nefretari88

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
36
tak jak mowi przedmowca, i ma calkowita racje.... boisz sie, ze porowna cie ze wczesniejszym, boisz sie, ze jej nie zadowolisz...

a zwiazek i seks to dwie rozne sprawy!
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
kurde no ja sie zawsze dziewic balem a nie tych co juz mialy za soba ten pierwszy raz :p

ale wracajac do tematu

nie boj sie ze bedziesz lepszy badz gorszy :) spoko ona Cie bedzie wprowadzac a zawsze lepiej z bardziej doswiadczona dziewczyna przezyc to :) tez tak mialem :p ale ja sie posieszylem nie rob tego jesli naprawde nie jestes pewien ze chcesz.... i ze ona jest szczegolna :p

nie warto puzniej mowic innej dziewczynie "wiesz co sory juz spalem z inna nie jestem prawiczkiem" jezeli ona jest dziewica jeszcze... uwierz mi ja tak zrobilem nie warto. najpierw sprawdz czy ta dziewczyna naprawde jest warta wszystkiego :) jak jest to spoko :)
powodzenia :)
 

nefretari88

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
36
warto czekac na ta jedyna/tego jedynego ze swoim dziewictwem:) dla tej osoby jest to cos szczegolnego:) ale zachowaj to dla tej jedynej:)
 

IWzKk

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
169
Punkty reakcji
0
Powiem krótko nie warto!W życiu może być tak,i często sie to zdarza że później towarzysz życia powie wam ,że nikt was nie chciał,lub będzie używał jeszcze gorszych epitetów,także nie warto czekać na tego jedynego, bo nie wiadomo czy potrafi ten dar docenić.Pozdrawiam.:))
 

nefretari88

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
36
no wiesz, ale sa tacy co cenia to jak dziewczyna lub facet czekaja z tym do slubu... a slubu nie bierze sie z byle kim
 

Candyman666

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
265
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Warszawa
ja bardzo bym chcial zeby dziewczyna czekala z tym na mnie.. dlatego ja zamierzam czekac na nia :)
uwarzam ze tak bedzie fair :]
 

olciar89

czysty kozak ^^
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
723
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ChoRzów
chlopcze dasz rade :D :D :D
do odwaznych swiat nalezy :p
tylko pamietaj o zabezpieczeniu :p :p , bo wielu bylo co nie pamietalo :D :D
 
Do góry